4:8
    Jindřich BERNARD
    (Prchla)

FBS Olomouc - PANTHERS OTROKOVICE 4:8
branky: 52. Tomáš Skoupil, 57. Tomáš Hanák, 60. Jakub Mynář, 60. Jindřich Bernard - 3. Jakub Haša, 5. Jan Michálek, 13. Michal Samohýl, 14. Michal Samohýl, 15. Jakub Haša, 24. Jakub Žáček, 58. Radim Jančík, 59. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Michael Hruška 20 - Matěj Kubíček 26; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Ondrouška: Dneska jsme přistoupili k zápasu výborně. Kluci věděli o důležitosti zápasu a cením, že pod tlakem zabrali a nesesypali se z toho. Nicméně posledních 5 minut jsme ztratili koncentraci, což na celkovém výkonu zanechává drobnou kaňku. Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům. Všem čtenářům přeji veselé Vánoce a šťastný Nový rok.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kočiříka: Vstup do utkání stejný jako mé dnešní sny. Cením si výsledku ve zbývajících 40 minutách , kdy jsme dokázali zvítězit. Nicméně není možné, abychom vypouštěli části zápasů, v tom případě nemůžeme vyhrávat. Nad tímto zapracujeme a jsem si jistý, že se dostaneme do předkola playoff. Kluci máte na to!!
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc -28, PANTHERS OTROKOVICE - 30.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc -16, PANTHERS OTROKOVICE - 8.
59:54 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #71 Tomáš Prchla (4:8)
59:32 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #9 Šimon Borik (3:8)
59:32 Mynář rychle rozehrál standardku ze středu a střelou překonal Kubíčka.
59:25 Hanákovi se nepodařilo přihrát Borikovi do výhodné pozice.
59:02 Hosté mají problémy s napadáním domácích hráčů.
58:37 Vyloučen hráč #15 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
58:24 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #84 Michal Samohýl (2:8)
58:13 Kubíček si sebral odražený míček ve velkém brankovišti.
57:47 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #29 Pavel Malošík (2:7)
57:42 Mynář netrefil prázdnou branku.
56:59 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Tomáš Hanák, asistoval #9 Šimon Borik (2:6)
56:35 Domácí dobře kombinují, ale nedokáží si vytvořit větší šanci.
55:47 Domácí to zkouší bez brankáře.
55:46 Timeout FBS Olomouc
55:46 Vyloučen hráč #18 Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
54:15 Hruška opět dobrým zákrokem zněškodnil šanci soupeře.
54:06 Hruška vyrazil dobrou střelu ze středu.
53:39 Hosté kombinují a hledají možnosti ke střelbě.
52:29 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
51:50 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Tomáš Skoupil, asistoval #9 Šimon Borik (1:6)
51:50 Skoupil prolomil střeleckou smůlu a překonal Kubíčka.
51:01 Domácí mají jasnou převahu na míčku, jenže Kubíček skvěle chytá.
50:27 Kubíček vychytal Prchlu.
49:28 Kubíček dobrým přesunem vychytal gólovou šanci domácích.
48:46 Ze střechy nám opět kape, tentokrát to vyhrál Kubíček.
47:35 Domácí jsou na tom herně lépe a dost tlačí, jenže se jim nedaří proměnit své šance.
45:46 Haša si položil Hrušku, jenže mu míček sjel z čepele a nezakončil.
44:20 Hra se přeévá ze strany na stranu.
42:15 Skoupil taktéž trefil bránícího hráče.
41:42 Borik trefil pouze prvního bránícího hráče.
40:50 Domácí kombinují na vlastní polovině.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 6, PANTHERS OTROKOVICE - 10.
39:32 Hruška s klidem chytil střelu od mantinelu.
38:25 Borik zachytil křižnou přihrávku soupeře, jenže protiútok ztroskotal hned v počátku.
37:50 Malého střela těsně minula šibenici.
37:19 Bernard ztratil míček na půlce.
35:36 Hosté v plném počtu.
34:28 Kořének z úniku trefuje tyč.
33:36 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:58 Skoupil z velkého úhlu netrefil prázdnou branku.
31:42 Vyloučen hráč #20 Adam Javořík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
31:03 Hruška hrudí vyrazil střelu ze středu.
29:32 Domácí kombinují na vlastní polovině.
27:33 Hosté v plném počtu.
27:00 Hrtús v dobré pozici přestřelil.
25:59 Skoupil si počkal, aby dobře zamířil, jenže stejně trefil přesouvajícího se Kubíčka.
25:33 Vyloučen hráč #17 Kryštof Hájek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:18 Kubíček dosáhl na dlouhou nahrávku.
23:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #5 Jakub Žáček, asistoval #31 Jan Michálek (0:6)
23:25 Žáček si vyjel na středu a přesnou ranou k tyči překonal Hrušku.
22:00 Prchla zastavil útok hostů už na půlce.
20:35 Michálek přestřelil Hruškovu branku.
20:14 Kubíček zasahuje proti střele domácích.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 6, PANTHERS OTROKOVICE - 12.
19:41 Kubíček zasahuje proti střele ze středu hřiště.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:21 Hosté v plném počtu.
18:00 Domácí jsou již v přesilovkovém rozestavení a hledají místečka ke střelbě.
17:25 Hosté nepůjčili míček domácím.
16:21 Vyloučen hráč #26 Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
14:38 Borik ztratil míček za brankou soupeře.
14:15 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (0:5)
13:50 Bernard ztratil míček na půlce. Otrokovice jsou u míčku.
13:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #26 Daniel Popovský (0:4)
12:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #18 Ondřej Malý (0:3)
11:25 Pavlíček zablokoval střelu.
09:58 Domácí přestřelují Kubíčkovu branku.
08:50 Mynář si vyjel z rohu, jenže netrefil zařízení.
08:25 Prchla prošel tři hráče a zavezl míček na půlku soupeře.
07:45 Hruška dobrým zákrokm podržel svůj tým.
07:22 Hosté kombinují na půlce soupeře.
06:33 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #71 Jakub Haša.
06:33 Hašovi nájezd vůbec nevyšel a nic nevymyslel. Střela skončila v kalhotech Hrušky.
05:20 Kubíček dobrým zákrokem vychytal Vybírala.
04:24 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #31 Jan Michálek, asistoval #71 Jakub Haša (0:2)
04:24 Michálek se přesně trefil do odkryté části branky.
03:51 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
02:53 Hruška vyrazil střelu ze středu.
02:03 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #21 Michael Kořének (0:1)
02:03 Rychlo akci na jeden dotek zakončil Haša a míček se od Hrušky odrazil do branky.
01:25 Hosté kombinují na úrovni půlky.
00:55 Hruška si připisuje první zákrok utkání.
00:31 Mynář získal míček na půlce, jenže ho hned ztratil a rozehrávají Otrokovice na vlastní půlce.