Štíři
  • 60 59:05
    2

FBC Štíři Č. Budějovice - FBS Olomouc 7:5
branky: 11. Lukáš Tinavský, 28. Daniel Kolín, 31. Patrik Holý, 31. Tomáš Hanák, 43. Tomáš Hanák, 54. David Camrda, 56. Ondřej Veselý - 16. Rostislav Pavlíček, 32. Tomáš Skoupil, 38. Tomáš Skoupil, 57. David Šebesta, 58. Denis Mikulecký; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 28 - Michael Hruška 20, Martin Navrátil 6; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:2
59:59 Zhodnocení trenéra domácích J. Kratochvíla: Byl to takový neuspořádaný zápas, ze kterého jsme vydolovali podle mě zaslouženou výhru. Děkujeme za zápas.
59:59 Zhodnocení trenéra hostů Kočiříka: Zápas rozhodl neproměňování šancí. Děkujeme za zápas.
59:59 Střely Štíři:10 Olomouc:4
59:05 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:05 Vyloučen hráč #15 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
58:25 Utkání je v posledních minutách velmi zajímavé.
57:10 GÓL FBS Olomouc! 7:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Denis Mikulecký, asistoval #4 Martin Nehyba (7:5)
56:53 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 David Šebesta, asistoval #71 Tomáš Prchla (7:4)
56:25 Dnes si dovolím říct (napsat) že utkání je rozhodnuto.
55:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #39 David Camrda (7:3)
54:53 Vyloučen hráč #64 Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
54:53 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
54:53 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #98 Filip Kyrian (6:3)
53:39 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Navrátil družstva FBS Olomouc
51:21 Balner podruhé minul prázdnou, dnes má chlapec hold smůlu.
50:22 Hráči hrají v neskutečném nasazení.
42:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #64 Daniel Kolín (5:3)
42:16 Hanákova sólo akce velmi povedená !
41:35 Rozhodčí neuznal gól ani hostům, nutno dodat že spravedlivě.
40:51 Štíři vstoupili do třetiny aktivně.
39:59 Střely Štíři:15 Olomouc:16
39:10 Nevím co se děje ale rozhodčí neodpískali jasný 2 minutový trest za hru na zemi.
37:56 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Tomáš Skoupil, asistoval #21 Jakub Mynář (4:3)
36:09 Dnes se hraje velmi vyrovnané utkání, oba týmy tvrdě usilují o 3 důležité body.
33:07 Hra se hodně zrychlila.
31:50 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Tomáš Skoupil z trestného střílení (4:2)
30:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (4:1)
30:32 Vyloučen hráč #67 David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra bez florbalky
30:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #64 Daniel Kolín (3:1)
27:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Daniel Kolín, asistoval #98 Filip Kyrian (2:1)
27:52 Kolín od půlky hrací plochy nekompromisně zakončil.
26:38 Balner minul prázdnou.
23:43 Brožek hezky poslal soupeře za mantinel.
22:43 Brzobohatý předvedl dobrou střelu nad rameno,bohužel brankář věděl.
21:23 V druhé části zatím nepřišlo nic zajímavého.
19:59 Střely Štíři:7 Olomouc:10
15:48 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Rostislav Pavlíček, asistoval #50 Václav Vybíral (1:1)
15:48 A máme srovnáno, doufejme že gólů přibude.
14:05 Štíři velmi dobře kombinují avšak zakončit se nedaří.
11:47 Veselý přestřelil.
10:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #44 Michal Tibitancl (1:0)
07:11 Štíři už mohli vést, jenže rozhodčího píšťala byla slyšet dříve než pokřik slavící gol.
06:14 Spíše Štíři si vytvářejí více šancí.
04:48 Ernst předvedl výborný zákrok.
03:10 Fořtova střela ohrozila bránu hostujících.
01:35 Obě strany si vytvářejí dobré šance k zakončení.
01:00 Rychlý nástup z obou stran.