10:5
    Hynek MOŠNA
    (Blažek)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Došwich Milevsko 10:5
branky: 4. Hynek Mošna, 16. Adam Hašek, 24. Filip Blažek, 27. Tomáš Vlček, 29. Filip Konrady, 31. Tomáš Vlček, 45. Matěj Soukup, 50. Filip Konrady, 53. Filip Blažek, 58. Hynek Mošna - 1. Adam Černý, 2. Jan Chudoba, 12. Adam Černý, 14. Adam Černý, 49. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2 + Marek Čáp 5; využití: 3:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - Miloš Kahoun 27; po třetinách: 2:4, 4:0, 4:1
60:00 Nejlepší hráči zápasu: FBŠ Slavia Plzeň - 15 Filip Blažek, FBC Došwich Milevsko - 29 Adam Černý
60:00 Komentář trenéra hostů (L. Dolejš): Začali jsme dobře, o výsledku zápasu ale rozhodlo dlouhé oslabení a druhá třetina. Jsou prohry, které nebolí. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Začátek hrozivý, tři fatály a rázem jsme prohrávali 1:3. Nicméně jsme to postupnou hrou překlopili na naší stranu i výsledkově. Samozřejmě nám k tomu pomohla i dlouhá přesilovka. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: Slavia 12 - Došwich 7
59:55 Tak ani 3 na 1 v podání hostů nekončí gólem, dál už se dnes nic nestane.
57:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #15 Filip Blažek (10:5)
57:34 Podobnou situaci na druhé straně řeší daleko precizněji Filip Blažek a zakončující Hynek Mošna, skóre je už dvouciferné.
56:45 Zase 2 na 1, zase nic.
56:10 Situaci 2 na 1 hosté nevyřešili optimálně a na balonku je zase Slavia.
52:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #43 Dominik Dolejš (9:5)
52:18 A pak že to nepůjde. Ve vzduchu už visí desítka.
49:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #15 Filip Blažek (8:5)
49:22 Filip Konrady napoprvé neuspěl, v rychlosti ale dokázal dorazit svou vlastní střelu do horní části branky.
48:47 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (7:5)
48:47 Kdo brání, nevěří golmanovi. Došwich bez potíží skóruje do odkryté brány, domácí obránci se kochají.
47:10 Hezká souhra Slavie na sérii dlouhých nahrávek končí nepřesnou střelou Petra Pacandy.
44:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #33 Adam Hašek (7:4)
44:30 Hlasitě to zacinkalo, ale míček se nakonec dostal do sítě.
42:58 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
42:41 Čepel se mihla vzduchem a je tu odložené vyloučení.
42:09 Utaženou střelu Šimona Dubského vyráží golman hostí maskou.
40:59 Došvih není jen specialitou Milevska, umí to a provinil se i Hynek Mošna.
40:00 Střely ve 2. třetině: Slavia 13 - Došwich 4
39:59 Hráči Milevska ve druhé třetině poněkud polevili, možná do závěrečné části chystají Csaplárovu past.
38:49 Po delší době útočí Došwich, akci jim ale ukončil hvizd za příliš vysoký došvih.
37:00 Hosté už dlouho jen odpalují míčky a koledují si tak o další branku.
34:10 Přibývá nám tu zápasnických pasáží hry, nejčastěji se objevuje řecko-římský styl.
30:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #96 Matěj Soukup (6:4)
30:55 Chytrou zadovku Matěje Soukupa přetavil v pěkný gól Tomáš Vlček.
30:03 Hosté v plném počtu.
29:40 Propagační střelecký pokus Milevska snadno lapil Dan Dolák.
28:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
28:31 Přesilovka domácím pomáhá, již překlopili vedení na svou stranu a v početní výhodě pokračují.
27:44 Kuba Mikolášek prokličkoval všechny čtyři soupeře, zuby si vylámal až na brankáři. Netypická přesilovková situace.
26:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
26:59 Tak přece... ze středu se prosadil Tomáš Vlček, přesilovka pokračuje.
26:20 Oslabení zatím hosté zvládají, domácím schází přesnost.
23:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #56 Filip Konrady (3:4)
23:47 Hru ve čtyřech lépe zvládají slávisté a potvrzují to gólem.
23:03 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 5 minuty za hrubost
23:03 Vyloučen hráč #60 Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
23:03 Nudu druhé třetiny nám narušilo kočkování Čápa a Pacandy, první jmenovaný si pak neodpustil ohnání hokejkou a vysloužil si pětiminutový přídavek.
20:00 Střely v 1. třetině: Slavia 12 - Došwich 10
19:45 V závěru opět kombinují domácí, nic kloudného z toho ale nevzešlo.
18:10 Další protiútok Milevska, Dan Dolák s trochou štěstí utěsnil prostor u levé tyčky.
15:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #33 Adam Hašek, asistoval #87 David Pilík (2:4)
15:59 Adam Hašek to vzal na sebe a one-man-show od brány k bráně zakončil nechytatelně k tyči.
13:50 Volný úder pro Slavii z dobré pozice, Petr Pacanda ale zamířil do boční síťky.
13:12 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #22 Petr Dolejš (1:4)
13:12 Domácím to na vlastní polovině drhne a hattrick si už v první třetině připisuje hostující Adam Černý.
11:40 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (1:3)
11:40 Nejprve zazvonila tyč, na druhý pokus už Milevsko v přesilovce zvyšuje.
10:19 Vyloučen hráč #73 Tomáš Voříšek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
10:19 Krátká svižná, Tomáš Voříšek si odpočine a Došwich si zkusí přesilovku.
08:45 Nebezpečná a nepřehledná situace i na druhé straně, míček se ztratil z dohledu ale dobře postavený sudí nekompromisně rozpažuje.
08:14 Slavia ve výrazné převaze, ze složité pozice nebezpečně zakončil David Pilík, stejný hráč o moment později trefuje břevno.
05:11 Domácí po gólu ožili, kombinaci na krásu ale přehnali a nakonec ani nezakončili.
03:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
03:27 Slávisté se probrali a vykombinovali teď až do kuchyně.
02:23 Hostující brankář si poradil s ukrytou střelou Davida Jánského.
01:42 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #6 Jan Chudoba bez asistence (0:2)
01:42 Další střela Milevska z nebezpečné akce míří nad, hned následující pokus po další chybě se ale ujal.
00:27 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:1
00:27 Kros z vlastní poloviny byl přílíš riskantní, z námazu hosté těží první gól.