4:9
    Jakub VANĚK
    ()

Prague Tigers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 4:9
branky: 12. Jiří Navrátil, 24. David Sgall, 58. Jiří Navrátil, 60. Jakub Vaněk - 7. Martin Škorpa, 17. Michal Záboj, 20. Petr Šimon, 30. Štěpán Vácha, 41. Chi Hieu Nguyen, 50. Martin Šolaja, 50. Sebastian Maxa, 53. Štěpán Vácha, 56. Sebastian Maxa; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Daniel Kyndl 11 - Jan Hartman 13; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:5
60:00 Komentář hlavního pořadatele p. Matěje Šídla: Soupeř měl dnes v utkání navrch. Musíme se poučit z chyb a neproměnování šancí. Děkuji brankáři, který dnes odchytal za nás zápas. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenéra domácích p. Vlaďi Jambora: Žezlo předávám hlavnímu pořadateli, který komentář napíše za mě.
60:00 Komentář trenéra hostí p. Jakuba Adama Vyhráli jsme zápas, který jsme měli pod kontrolou. Díky letargii soupeře. Děkujeme za utkání.
59:59 GÓL Prague Tigers! 4:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Jakub Vaněk bez asistence (4:9)
59:07 Vyloučen hráč #18 Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
57:27 GÓL Prague Tigers! 3:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Jiří Navrátil bez asistence (3:9)
57:27 O kosmetickou úpravu skóre se postaral Navrátil. Po individuální akci propálil golmana hostí
55:23 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #27 Vojtěch Doleček (2:9)
55:23 Ani v šesti se domácím nepodařilo udržet na míčku a po smolném odskoku balónku inkasují devátou branku
54:40 Tigers v šesti!
54:38 Timeout Prague Tigers
53:50 Tigers se rozodli otevřít hru a napadají soupeře i na útočné polovině. Zatím bohužel bez většího úspěchu
52:30 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #4 Sebastian Maxa (2:8)
52:30 Další hřebík do rakve zatlouká Vácha střelou do prázdné po individuální akci Maxy
49:53 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Sebastian Maxa, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:7)
49:53 Černá a nejspíše taky osudová minuta pro tygry. Maxa využívá únikové přihrávky Nguyena Chi a Start odskakuje do pětigólového vedení
49:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #10 Martin Šolaja, asistoval #40 Martin Škorpa (2:6)
49:11 Po nezáživné pasáži hry kdy žádný z týmů nebyl schopen uklidnit hru se k odraženému míčku dostáváŠolaja, který nedává Kyndlovi nejmenší šanci střelou pod horní tyč
47:00 Střela Dolečka z poloviny hřiště těsně míjí Kyndlovu svatyni
46:00 Už když se domácí dostanou k míčku, zbytečnou zbrklostí a nepřesností vrací obratem míček na hole hostujícího celku
44:15 Start zatím kontroluje hru a nepouští Tigers na svoji polovinu
43:07 Přesilovka končí bez výraznější šance
41:06 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:06 David si řekl, že když mu to nevyšlo florbalově, tak to zkusí ve stylu mma a posílá hostujícího hráče z ringu
40:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #4 Sebastian Maxa (2:5)
40:25 Hned první střela v poslední části končí za zády Kyndla
40:00 Střely v 2. třetině: Start 8 - Tigers 8
39:51 David Sgall si nejspíš přečetl online zápis a chtěl diváky potěšit dalším krásným florbalovým momentem. Jeho záměr prorvat všechno co mu stojí v cestě bohužel zeď přečetla
39:50 Zajímavá standartka pro domácí, vykřesají z ní snížení?
36:45 Po delší době zahrozili domácí. Koudelkova střela ale těsně míjí branku hostí
35:00 Domácí brankář si v posledních minutách připisuje jeden důležitý zákrok za druhým a drží tak naděje tygrů na obrat v zápase
33:00 Hra ve druhé části je o poznání pohlednější. Vidíme šance na obou stranách, lehce navrh mají hosté z Kunratic
29:05 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha bez asistence (2:4)
29:05 Když už to vypadalo, že Tigers rozjedou nějakou kombinaci, Vácha vystihl přihrávku na střed a proměnil nekompromisně svůj únik
28:40 Tygrům zatím přesilovka vůbec nevychází
27:54 Vyloučen hráč #49 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
26:30 Start si teď vytvořil několik šancí na to odskočit domácím zpět na rozdíl dvou branek. Naštěstí pro tygry hosté zatím ve druhé třetině střílí slepýma
23:44 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #30 David Sgall, asistoval #48 Mikuláš Nebřenský (2:3)
23:44 Nebřenský posunul míček na Davida Sgalla, který vyřešil situaci 2 na 1 mazácky střelou na vzdálenější tyč. Předvede nám dnes Dejv něco dalšího ze svého florbalového umu? Snad ano
22:15 Domácí teď předvedli krásně nacvičený signál po standartce z rohu, Řádek ale trefil míček hranou své čepele. Následnou Vaňkovu střelu na bližší si ale golman pohlidal
21:00 Závar před brankou domácích vyřešil Kyndl jistým zákrokem
20:00 Střely v první třetině PT 5 Start 7
19:35 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #83 Štěpán Vácha (1:3)
19:35 Šimon využívá avizovanou výhodu a střelou o tyč posílá tygry do šaten s dvougólovým mankem
18:00 Tigers se teď postupným útokem dostali na polovinu hostí.Žádnou šanci si ale nevytvořili, naopak hosté okamžitě zahrozili z protiútoku
16:08 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #23 Michal Záboj, asistoval #10 Martin Šolaja (1:2)
16:08 Šolaja rozehrál standartku od mantinelu posunutím míče na Záboje a ten neomylně trefuje bližší vingl
15:00 Po delší době se Start zmohl na odpor a Kyndl měl pné ruce práce se střelou Škorpy
11:31 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Jiří Navrátil, asistoval #2 Daniel Mujdžić (1:1)
11:31 Tlak Tigers přináší ovoce a z hole Navrátil přichází vyrovnání
08:00 Řádek teď zkusil štěstí střelou od pravého mantinelu, brankáře hostí však nenachytal
06:19 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Martin Škorpa, asistoval #22 Petr Šimon (0:1)
06:19 Start se poprvé na delší dobu usadil na polovině tygrů. Škorpa nakonec natáhl a ze středu poslal kuličku do šibenice
04:26 První výraznější šanci si vytvořila první lajna tigers, Koudelka však křižnou náhravku ze vzdchu netrefuje
03:00 Hra je zatím plná nepřesností na obou stranách. Větší šanci si nevytvořil žádný z týmů