60
  • 60 59:38
    2

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 7:8
branky: 7. Tomáš Mánek, 13. Jan Waldhauser, 16. Karel Petrák, 20. Martin Mattes, 39. Jaroslav Petrák, 58. Tomáš Mánek, 59. Karel Petrák - 7. Vojtěch Balvín, 20. Matyáš Bachmaier, 37. Matyáš Bachmaier, 38. Ondřej Fous, 46. Jakub Bohuslávek, 47. Tomáš Bubeník, 48. Dominik Prudil, 52. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 17 - Libor Domkář 25; po třetinách: 4:2, 1:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích (David Kolář): Jsme rádi, že jsme si jistotu prvního místa v tabulce zajistili již ve včerejším zápase. I tak měl zápas výborný náboj, který se hodně blížil play-off, soupeř vstřelil o jednu branku více a tak po zásluze vyhrál.Rád bych ještě poděkoval pořadatelské službě, která velmi dobře zvládla horkou situaci v hledišti, kterou jsem příliš nepochopil.
60:00 Vyjádření trenér hostů (Jan Buk): Zápas v dobrém tempu. Úvod měli lepší domácí a my se rozehráli později. Do třetí třetiny nás srážela produktivita, pak se nám dařilo skórovat a otočit stav utkání. Závěr jsme měli zvládnout s větším klidem a nepustit Panthers na dostřel.
60:00 Střely po třetí třetině: Panthers -11 Kladno - 6
59:38 Vyloučen hráč #29 Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
58:17 GÓL Panthers Praha! 7:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (7:8)
57:50 Panthers se derou za zakončením co to jenom jde.
57:45 Timeout Panthers Praha
57:45 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #12 Karel Petrák (6:8)
56:19 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
56:19 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
54:06 V Rudné to začíná vřít. V ochozech se strhla menší potyčka mezi diváky. Nejhorší je snad zažehnáno.
53:56 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
53:25 Dobře postavená zeď! Waldhauser obětavě padl do střely.
51:57 GÓL Kanonýři Kladno! 5:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #2 Filip Molhanec (5:8)
51:57 Kladno zatlouká další hřebíček do rakve po rychlé kombinaci za brankou. 5:8.
48:21 Mattes se velmi důrazným pohledem ohlédl po rozhodčích po necitlivém zákroku na jeho hokejku.
47:03 GÓL Kanonýři Kladno! 5:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (5:7)
47:03 Kladno si po nedůrazu v brankovišti domácích připisuje další zářez a ujímá se vedení.
46:05 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (5:6)
45:10 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek z trestného střílení (5:5)
45:10 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
45:10 Bohuslávek si položil Ulrycha na lopatky a s přehledem zakončil.
43:49 Tak teď úřadují gólmani. Hned na druhé straně kouzlí Ulrych, když si první nechal ochotně poškrábat lak na své helmě po jedovaté střele a následně dokázal vyrazit další pokus z úhlu. Uvidíme odpověď Domkaře?
41:55 Mánek pohrdl gólem a poslal balónek těsně vedle vzdálenější tyčky. Domkař si ale hned vzápětí připsal úžasný zákrok!
40:00 Střely po druhé třetině: Panthers - 7 Kladno - 8
38:23 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
38:01 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #49 David Mašát (5:4)
38:01 Domkář nic neviděl a Panthers jsou znovu ve vedení.
37:34 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #88 Matěj Vencl (4:4)
37:34 Kladno je zpátky v zápase a začínáme zase od začátku!
36:53 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (4:3)
35:57 Dělej! Nakrm je! Vejlupkovi se splašily kanóny a za jedno střídání si připsal snad 6 střel.
34:58 Martínek již po několikáté zaskočil i v brankovišti a blokuje střelu do prázdné!
34:02 Ulrych nevěděl, kam se kulatý hrací předmět vytratil. Naštěstí pro něj si ale připisuje další zákrok, o kterém ani neví.
33:08 Zatím naprosto bezchybnou obranu předvádí domácí!
31:08 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
31:08 Mánek už znovu sedí u pořadatelského stolku. Nyní už tak vysmátý není.
30:50 Ulrych skoro přišel o prsty, když se sápal po balónku. Bubeník se za zakončením dral stejně vehementně.
28:00 Rudná upadla do hrobového ticha poté, co si rozhodčí několika domluvami zjednali respekt. Snad už s chladnějšími hlavami jedeme dál!
26:21 Akce roku! Balónek se po ose Petráň - Petrák - Mattes pohyboval bez jediné chyby. Jediné co zastavilo tutový gól bylo břevno.
24:10 Vávra vystihl přihrávku a dral se do zakončení. Brankář hostí si však dobře vyjel a nadvakrát nebezpečnou situaci zlikvidoval.
23:14 Kladno se zatím nedokáže usadit v útočném pásmu a domácí vyhazují.
22:09 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
22:09 Přistižen při činu: 'To bylo vyrážečkou.' Mánek se šibalský usmívá a pomalu se šourá na střídačku. Busted!
20:31 Molhanec zamířil jen do pupku.
20:00 Střely po první třetině: Panthers - 12 Kladno - 12
19:56 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #2 Filip Molhanec (4:2)
19:56 Nechytatelná pumelice nutí Ulrycha ke kapitulaci. Bachmeier zamířil a tentokrát se nemýlil
19:03 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #49 David Mašát (4:1)
19:03 To sou voči! Mašát přesně našel Mattese kempícího na malém brankovišti, který s přehledem tečuje za záda Domkaře.
17:50 Hromada těl zablokovala střelu Prokůpka, který se musel hodně namáhat při návratu do obrany
15:19 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (3:1)
15:19 Kladenský brankář se přesouval a střela do protipohybu ho evidentně překvapila. Panthers odskakují o dvě branky.
14:11 Ulrych obstál v duelu 1v1 a likviduje střelu na bližší tyč!
12:21 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #56 Tomáš Mánek (2:1)
12:21 Když to nepůjde silou, tak to půjde větší silou! Domkař už nevěděl kde mu hlava stojí a Waldhauser napotřetí doráží.
12:15 Hajžman sroloval Domkaře jak starý koberec poté, co byl přistrčen do brankoviště.
10:57 Mašát grande finale nepřidal a při střele mu balónek sjel z čepele. Kladno se dere na steč.
09:14 Neuvěřitelně Ulrych! Zíka si povodil půlku obrany domácích a už skoro slavil po nepříjemné střele do vzdálenějšího vikýře. Ulrych však jeho radost rázně utnul!
08:23 Kšír má dnes od kustodů špatně nabroušené korčule a před brankovištěm hostů se sesunul jak pytel brambor!
06:27 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #71 Vojtěch Balvín, asistoval #69 Hugo Hübner (1:1)
06:27 Kladnou hned odpovídá a začínáme zase od začátku. 1:1.
06:08 GÓL Panthers Praha! 1:0
06:08 A máme tu první gól! Po milimetrové přihrávce Petráka se trefuje do prázdné branky Mánek!
04:44 Ulrych si připisuje důležitý zákrok, když se mu povedlo zkrotit horký brambor poskakující na brankovišti!
04:08 Petráň na poslední chvíli zastavil rychlý protiútok Kladna a Prudil mohl jen zalomit rukama a pokorně vystřídat.
02:31 Oba týmy vstoupily do utkání velice aktivně a šance se střídají na obou stranách!