6:5
    Matěj KORBEL
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 6:5
branky: 14. Petr Nöbauer, 28. Jan Mašát, 43. Jan Mašát, 47. Jiří Šťovíček, 52. Vojtěch Bigas, 60. Matěj Korbel - 15. Marek Macura, 37. Petr Švehla, 40. Petr Švehla, 45. Marek Macura, 57. Petr Švehla; rozhodčí: Lukáš Grundler - Michal Žáček; vyloučení: 4 + Josef Huňat 5 + TT:3; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Louda 28 - Jakub Gaier 26; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:2
60:01 Komentář trenéra Florbal Chomutov Marka Macury: 'Ačkoliv jsme v dnešním zápase byli lepší, tak díky naší nedisciplinovanosti tři body bere soupeř. Děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu.'
60:01 Komentář karlovarského metodika Martina Kratochvíla: 'Jsme rádi, že jsme dnes vyhráli. V utkání nebylo moc prostoru a po celý zápas jsme hledali cesty, jak se dostat soupeřovi na kobylku. Závěr zápasu byl plný emocí na všech stranách, všichni jsme ale zdraví a jdeme do play off. Klukům děkujeme především za závěr utkání, který byl super. Soupeři rovněž gratulujeme k postupu do play off.'
59:24 Potřetí rozhodčí sáhli k trestnému střílení a Korbel střílí vítěznou branku
59:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel z trestného střílení (6:5)
58:10 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #18 Tomáš Zdeněk.
56:50 Trochu se nám přiostřuje, Huňat dokonce inkasoval červenou kartu
56:03 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #28 Michal Marek (5:5)
56:03 Vyloučen hráč #72 Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary do konce utkání - technický trest
56:03 Vyloučen hráč #72 Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minuty za nesportovní chování
54:58 Vyloučen hráč #18 Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky
53:01 Timeout Florbal Chomutov
52:45 Louda reflexivně vykopl střelu která by nejspíš šla do branky
51:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Vojtěch Bigas, asistoval #8 Matěj Korbel (5:4)
49:36 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
46:16 Zajímavá situace, domácí vstřelili branku, před tím však bylo pískáno a signalizováno trestné střílení, branka tedy neplatila a nájezdu se ujal Šťovíček a nedal brankáři nejmenší šanci
46:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček z trestného střílení (4:4)
44:31 Macura střelou z výtoče posílá Chomutov opět do vedení
44:30 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Marek Macura, asistoval #26 Rudolf Klement (3:4)
43:17 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
42:11 Korbel dokázal nahrávkou mezi nohama chomutovského obránce najít Mašáta a ten vyrovnává
42:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #8 Matěj Korbel (3:3)
41:40 Domácí hrají v plném počtu
41:05 Chomutov na míčku, nikam zatím nespěchá
39:59 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #50 Martin Peksa (2:3)
39:59 Vyloučen hráč #28 Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
39:59 Střely na branku: 9-13
39:40 Vyloučen hráč #91 Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
38:39 Vyloučen hráč #28 Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
37:27 Domácí se místo střelby snaží kombinovat a to jim úspěch nenese
36:01 Vary několik svých šancí zahodily a tak je hosté potrestali
36:00 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #24 Jakub Holovej (2:2)
34:01 Zdeněk místo střely volil přihrávku a udělal chybu
31:30 Krob v poslední chvíli zamezil přihrávce na volného Zdeňka
27:35 Tak šance domácích přišla a hned gólová, Šťovíček z rohu našel Mašáta a ten ranou bez přípravy dává na 2:1.
27:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #91 Jiří Šťovíček (2:1)
14:04 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
13:43 Šťovíček našel krásnou křižnou přihrávkou Nöbauera a ten nádhernou ranou pod břevno otevírá skóre
13:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #91 Jiří Šťovíček (1:0)
12:52 Domácí hrají v plném počtu
11:51 Korbel našel dlouhou přihrávkou volného Zahraje, ten samostatný únik nezakončil úspěšně
11:08 Rauscher trefil tyč
10:52 Vyloučen hráč #18 Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
09:32 Chomutovu teď chybí přesnost
08:06 Louda se výborně přesunul a vykryl ránu Kubíka
06:58 Nöbauer hledal Mašáta, přihrávka však byla nepřesná
05:48 Rána Holoveje zblokovaná mimo
04:15 Opět výborný Louda, Chomutov měl zatím více šancí
02:40 Dvojitý úspěšný zákrok Loudy
01:10 Poprvé si na míček sáhnul i Louda
00:20 První střelu zapisuje Mašát