65
  • 65 64:23
    6:5

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:5p
branky: 6. Jakub Bohuslávek, 22. Jakub Svoboda, 24. Dominik Janda, 40. Matyáš Bachmaier, 60. Dominik Janda, 65. Dominik Janda - 13. Petr Pacanda, 20. Ondřej Fous, 25. Matěj Soukup, 28. Jan Huleš, 54. Jan Huleš; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:7; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Libor Domkář 23 - Michal Schődlbauer 28; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostí (Lukáš Kubinec): Kladno bylo v zápase o něco lepší a 2 body si zasloužilo. Nás samozřejmě mrzí, že jsme vedení ztratili a ještě o něj v divokém prodloužení přišli. Jinak vyjma zbytečných gest a fanoušků to bylo skvělé utkání. Děkuji moc soupeři za zápas.
65:00 Komentář trenéra domácích (Jan Buk): Zápas v tempu, který byl ale zbytečně nervózní a překážela mu spousta drobných přestupků. Chyběla nám větší trpělivost na míčku, ale o to víc jsme plnili své povinnosti bez míčku.
64:23 GÓL Kanonýři Kladno! 6:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (6:5)
59:59 Končí nám poslední třetina, po které bude následovat prodloužení. Poměr střel 8 ku 12 pro Kladno.
59:44 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
59:44 A máme tu srovnání 16 vteřin před koncem.
58:22 Timeout Kanonýři Kladno
57:05 Kladenští mají další přesilovku, kterou už opravdu musí využít.
57:04 Vyloučen hráč #60 Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:12 Kladenští přesilovku nevyužili a musí tak skóre srovnat ze hry 5 na 5.
55:11 Domácí musí využít příležitosti přesilové hry, aby mohli utkání v klidu dohrát.
54:11 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
53:23 A jak bylo řečeno, tak se také stalo a domácí v posledních 6 minutách prohrávají 5:6.
53:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #19 Patrik Med (4:5)
51:23 V druhé polovině třetí třetiny bude mít Plzeň přesilovou hru a má tak velkou šanci rozhodnout utkání.
51:22 Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:50 Hraje se teď převážně na Plzeňské polovině, ale góly zatím nevidíme.
48:20 Sekera hráče hostů nebyla odpískána a celá hala je očividně proti rozhodnutí jednoho z arbiterů.
46:20 Hra byla dnes již po druhé pozastavena kvůli možnému zranění brankáře, naštěstí se nic nestalo a pokračuje ve hře.
45:00 V prvních pěti minutách závěrečné třetiny se toho zatím moc neděje.
43:00 Za posledních pár minut jsme mohli vidět několik hraničních zákroků, avšak žádný z nich není potrestán.
41:00 Oba týmy nasadili na poslední třetinu velmi vysoké tempo.
40:01 A třetí úvodní buly půjde také pro tým z Plzně.
39:59 Končí nám druhá třetina v poměru střel 14 ku 11 pro Kladno.
39:24 Bachmaier svou raketou vymetl pavučiny v síti plzeňské branky a sklidil velkou ovaci z domácího kotle.
39:23 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (4:4)
38:31 Domácí se vracejí do plného počtu a následuje tak jejich přesilovka.
37:18 Plzeňští měli přesilovku přesně 6 vteřin, po šesti vteřinách se provinil Čížek a hra tak pokračuje 4 na 4.
37:17 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
36:30 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 Vyloučen hráč #30 David Jánský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
32:30 Situace na hřišti se relativně uklidnila a v zápase zatím vedou Plzeňští.
29:01 Oba týmy se vrací do plného počtu, avšak Kanonýři inkasovali branku navrch.
27:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:4
27:01 A poprvé také uvidíme i vyloučení na obou stranách ve stejný čas, Novák i Bešta se půjdou posadit za hrubost.
27:00 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
27:00 Vyloučen hráč #94 Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
25:20 O 39 sekund později Kanonýři ztrácí své vedení, protože Soukup srovnává na 3:3.
24:30 Kladenští jsou dnes posíleni o juniory ze základní sestavy mužských kanonýrů o Dominika Jandu a Vojtěcha Nováka. A právě tato dvojice se postarala o vedoucí branku domácích.
24:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #87 David Pilík (3:3)
23:39 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #70 Vojtěch Novák (3:2)
22:44 Plzeňští svou přesilovku využít nedokázali a skóre se tak nemění.
21:52 A hráči Kladna tentokrát využívají své oslabení nikoliv přesilovku.
21:51 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda bez asistence (2:2)
20:40 Třetí přesilová hra poputuje tentokrát k hráčům Plzně.
20:39 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět Plzeň.
19:59 Skončila nám první třetina v poměru střel devět ku osmi pro Plzeň.
19:34 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #64 Ondřej Fous (1:2)
13:25 Po vyrovnání skóre se oba celky snaží vstřelit branku, která by je poslala do vedení.
12:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #60 Petr Pacanda, asistoval #96 Matěj Soukup (1:1)
12:00 Hosté se vrací do plného počtu a úspěšnost kladenských se tak snižuje ze 100 procent na 50.
10:01 Druhá přesilovka se také ponese v duchu Kladenských kanonýrů, tak uvidíme, zda bude jejich úspěšnost stále 100%.
10:00 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
09:25 Oba týmy začali hrát agresivněji a na zápas se tak hned lépe kouká.
07:00 Paštikova chyba málem dovedla zápas znovu do remízového stavu, nestalo se tak, protože Plzeň spáchala útočný faul.
06:00 A Kladno bude ve využitých přesilovkách prozatím stoprocentní, protože Bohuslávek upravuje na 1:0.
05:59 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (1:0)
04:56 A v této třetině budeme téže svědky první přesilové hry, kterou bue mít v režii domácí Kladno.
04:15 Hra byla pozastavena kvůli možnému zranění domácího brankáře. Naštěstí je Domkář v pořádku a v zápase pokračuje i nadále.
03:40 Úvod zápasu je zatím relativně klidný, zatím jsme byli svědky pouhých dvou střel.
02:00 Bohuslávek si povodil hostujícího hráče a sklidil za to aplaus od dnešních diváku.
01:25 Hubnerovu střelu pohotovým zákrokem zneškodňuje brankář domácích.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Plzně.