59
  • 59 58:57
    FbC Plzeň

FbC Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 8:9
branky: 1. Jaroslav Konopík, 5. Filip Šíp, 8. Štěpán Plachý, 19. Jaroslav Konopík, 20. Jakub Tykal, 21. Jaroslav Konopík, 22. Jiří Winter, 34. Jakub Tykal - 4. Jan Mašát, 10. Tomáš Smolka, 18. Jiří Šťovíček, 18. Jan Mašát, 25. Adam Zahraj, 39. Ondřej Ančinec, 42. Petr Nöbauer, 47. Jiří Šťovíček, 55. Adam Zahraj; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 1:1 + Matěj Korbel OS; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Matěj Urban 35 - Tomáš Bartůšek 24; po třetinách: 5:4, 3:2, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Hrdličky: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, za což jsme byli odměněni vstřelenými góly. Nejlepší pasáž naší hry byla ve druhé třetině, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a sami hráli atraktivní a konstruktivní hru. Bohužel se nám nevydařila třetí třetí a i přes závěrečný tlak v šesti a nastřelení dvou tyčí, jsme opět bez bodu. Zraněnému hráči Varů přejeme brzké uzdravení.
60:00 Komentář metodika hostí pana Kratochvíla: Po včerejší skvělé bitvě ve večerních hodinách dnes přišla na hráče únava. Bylo to cítit celé dvě třetiny. Ve třetí třetině, tak jak to bývá, jsme se nadechli a zápas obrátili na svou stranu. Hráčům za víkend děkujeme a soupeře zdravíme.
59:59 Střely ve 3. třetině: 4:19
58:57 Timeout FbC Plzeň
58:37 Domácí se snaží dostat do zakončení ale výborná obrana hostů jim to nedovoluje
57:37 Baštýn trefuje pouze tyč
55:55 Domácí si vytvořili spoustu šancí ale neproměňují
55:47 Winter se dokázal uvolnit ovšem trefuje pouze břevno
54:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #8 Matěj Korbel (8:9)
46:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #8 Matěj Korbel (8:8)
46:50 hosté se vrací do hry a srovnávají
45:36 Vyloučen hráč #57 Jakub Sutner družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
45:35 Hosté mají poprvé v tomto zápase početní převahu
44:34 Zatím aktivnější hráči hostů
41:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #44 Martin Kasa (8:7)
41:55 Nöbauer nekompromisně proměňuje
40:50 Do závěrečné třetiny vstoupili lépe domácí
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hráče Karlových Varů
39:59 Střely ve 2. třetině: 13-10
38:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #91 Jiří Šťovíček (8:6)
36:48 Winter z bezprostřední vzdálenosti netrefuje odkrytý prostor
35:00 Domácí si neustále vytváří šance
34:06 Šíp se ocitl sám před brankářem hostů ale netrefuje se mezi tři tyče
33:00 GÓL FbC Plzeň! 8:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Jakub Tykal, asistoval #88 Jan Baštýn (8:5)
24:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #91 Jiří Šťovíček (7:5)
24:30 Zahraj dostal nahrávku před prázdnou branku a nemýlil se
23:05 Winter si spletl sport a míček posílá opravdu daleko od brány
21:33 GÓL FbC Plzeň! 7:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #22 Štěpán Plachý (7:4)
21:33 Winter po zemi procedil míček skrz brankáře hostů
20:39 GÓL FbC Plzeň! 6:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík bez asistence (6:4)
20:39 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest
20:39 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
20:38 Konopík se už po druhé v tomto zápase prosazuje
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty
19:59 Střely v 1. třetině: 15:15
19:33 Nádherná přihrávka Plachého na Tykala, který protlačil balonek do pravého dolního rohu soupeřovy branky,
19:32 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Jakub Tykal, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:4)
18:32 Konopík pomalu dokutálel míček až do soupeřovy branky.
18:31 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #19 Tomáš Holeček (4:4)
17:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #9 Jiří Mutínský (3:4)
17:31 Nepokrytý Mašák trefuje horní růžek Urbanovy branky
17:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Jiří Šťovíček, asistoval #79 Tomáš Smolka (3:3)
17:11 Hosté dorovnávají stav
11:33 Urban zastavuje nebezpečnou střelu
10:50 Titl zkouší střelu z dálky a těsně mijí branku
09:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #19 Adam Zahraj (3:2)
09:47 Smolka svou skrytou střelou z dálky překonává Urbana
09:07 Domácí si vytvářejí tlak
07:43 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý bez asistence (3:1)
07:42 Plachý rychle rozehrává a dostává domácí do dvoubrankového vedení
06:19 Urban chytá nebezpečnou střelu i tři dorážky které následovaly
04:28 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #55 Václav Hajšman (2:1)
04:27 Domácí opět odskakují na jednobrankový odstup
04:10 Hosté si vytvářejí spoustu šancí ale zbytečně
03:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #91 Jiří Šťovíček (1:1)
03:25 Hosté srovnávají krok
01:30 Domácí nepůjčují míček hostům
00:39 GÓL FbC Plzeň! 1:0
00:38 Holeček vybízí Konopíka ke střele a ten s přehledem proměňuje
00:01 Úvodní buly pro Fbc Plzeň
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u dnešního utkání CE soutěži juniorů ve kterém se nám představí domácí Fbc Plzeň proti hostujícímu FB Hurrican Karlovy Vary utkání začíná za 15 minut.