Jakub HOLOVEJ
  • 56 55:36

technický trest

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 8:3
branky: 8. Adam Stejskal, 16. Matouš Bešta, 19. Tomáš Vlček, 29. Tomáš Vlček, 37. Šimon Dubský, 44. Vladimír Buzický, 54. Tomáš Vlček, 56. Matěj Šrámek - 7. Matyáš Rauscher, 24. Martin Peksa, 50. Daniel Kellermann; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:4 + František Tadeáš Kubík OS + Jakub Holovej 5 + TT; využití: 2:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Štochl 21 - Ondřej Šrámek 17; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:1
60:00 Kometář trenéra domácích 2. část: Chtěl bych pochválit všechny hráče za jejich nasazení, hlad po gólech a hlavně udržení nervů na uzdě. Velmi nás celý zápas při své premiéře držel Krtek. V závěru se bohužel zápas zvrtl ve frašku, kterou nevydržela jedna židle. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích (Jiří Kuthan): Dnes jsme předvedli dobrý vstup do zápasu a týmový výkon. Trochu nás trápily breakové situace na které soupeř cíleně čekal.
60:00 Komentář trenéra hostů (Marek MAcura): S našim dnešním výkonem jsme spokojeni. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. třetině: SLavia 8 - Chomutov 12
55:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #32 Matěj Šrámek, asistoval #87 David Pilík (8:3)
55:36 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov do konce utkání - technický trest
55:36 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za nesportovní chování
55:02 Vyloučen hráč #84 František Tadeáš Kubík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
55:02 Vyloučen hráč #84 František Tadeáš Kubík družstva Florbal Chomutov - osobní trest
55:02 Vyloučen asistent trenéra hostů Petr Pastor za nesportovní chování
53:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #87 David Pilík (7:3)
53:58 Pilík střílí z dálky, Vlček doráží.
52:03 Hra se přiostřuje.
50:20 Macura zkouší backhandem ze středu, Štochl vyráží.
50:04 Oba týmy v plném počtu.
49:46 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Daniel Kellermann bez asistence (6:3)
49:30 Domácí v obrovské šanci 3 na 1, ale nepodařilo se jim míček usměrnit do branky.
48:04 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
48:04 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
48:04 Tvrdý souboj v rohu a uvidíme hru 4 na 4.
46:13 Timeout Florbal Chomutov
46:02 Chomutov sice vyvíjí tlak na domácí, ale neproměňuje.
43:51 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Vladimír Buzický, asistoval #94 Matouš Bešta (6:2)
40:00 Střely po 2. třetině: Slavia - 8 Chomutov - 7
39:48 Dušek sám před Štochlem, přestřelil.
37:33 Čížek nastřeluje pouze tyč.
36:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #60 Petr Pacanda (5:2)
36:00 Dubský vystřelil z půlky a využívá přesilovku domácích.
35:06 Vyloučen hráč #23 Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
33:44 Hosté měli obrovskou šanci na velkém brankovišti domácích.
29:40 Hosté šli ve 3 na bránu domácích, Peksa přestřelil.
28:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
28:22 Vlček se vytočil zpoza brány a přesnou střelou k tyči navyšuje skóre domácích.
23:22 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (3:2)
22:43 Vyloučen hráč #87 David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:45 Dolejš těsně přestřelil branku hostujícího týmu.
20:00 Střely po 1. třetině: Slavia - 9 Chomutov - 5
18:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #19 Patrik Med (3:1)
17:02 Hosté v šanci, Štochl vyráží.
15:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #19 Patrik Med (2:1)
15:04 Domácí pěkná akce a je z toho gól!
13:04 Hosté v obrovské šanci, Štochl svůj tým podržel.
09:26 Hosté v plném počtu.
09:10 Domácí se zatím nedostali do větší šance.
07:26 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #43 Dominik Dolejš (1:1)
06:42 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (0:1)
02:55 Bešta v dobré šanci, hostující brankář vyráží.