• 60 59:52
    2
    Adam ČERNÝ

Prague Tigers - FBC Došwich Milevsko 8:6
branky: 1. David Koudelka, 2. Jakub Vaněk, 13. Ondřej Kasan, 16. Jakub Škrdla, 16. Radek Molinek, 29. Jakub Vaněk, 39. Jakub Štellner, 56. Jakub Škrdla - 12. Jakub Kotrba, 19. Adam Černý, 27. Adam Černý, 36. Václav Strouhal, 44. Václav Strouhal, 58. Adam Černý; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Filip Balla 6, Adam Trubka 21 - Miloš Kahoun 36; po třetinách: 5:2, 2:2, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů: Utekl nám začátek utkání v prvních dvou minutách. Kluci poté začali plnit pokyny a hrozili jsme z brejků, poctivě odmakáno. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Janeby: Jsem rád, že jsme dnešní důležité utkání zvládl i i bez pár tradičních opor. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně. Hru jsme až na pár výpadků kontrolovali. Po 12 hodinách v Čakovicích odjíždím spokojený. Díky soupeři za zápas.
59:52 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
59:27 Zápas je už nejspíše rozhodnut.
59:27 Hosté jsou v šesti a Vaněk nyní z úhlu netrefil prázdnou branku.
59:13 Timeout FBC Došwich Milevsko
58:38 Velký závar před brankou Trubky, balonek však naštěstí pro domácí končí těsně vedle branky.
57:00 GÓL FBC Došwich Milevsko! 8:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #11 Jakub Štván (8:6)
57:00 A minimálně snížit se hostům podařilo úspěšně. Uvidíme co nabídnou poslední minuty a zda-li zkusí hosté jít do šesti.
56:31 Milevsko to ještě zkouší zvrátit.
55:41 GÓL Prague Tigers! 8:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Škrdla, asistoval #21 David Koudelka (8:5)
55:41 Krutá rána pro hosty, kteří byli většinu třetí třetiny lepším týmem, nicméně jsou to právě domácí, kdo udeřili.
53:35 Kahoun je tahoun svého týmu, což dokázal i nyní při krásném zákroku.
52:31 Koudelka se střelou ze střední vzdálenosti trefil přímo do malého Kotrby a ten se nyní svíjí v bolestech na zemi. (chápete jak to myslím, ne?)
51:38 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ovšem žádná velká šance ani na jedné straně nepřichází.
48:48 Pěkná střela Koudelky ze střední vzdálenosti.
47:50 Znovu šance Milevska a znovu nad.
46:35 Výborný návrat Molinka, který zabránil Dolejšovi vystřelit.
45:58 Vaněk vedle jak ta jedle. (smích)
45:28 Obrovská příležitost Milevska, kdy hráči již zakončovali do prázdné branky, jenomže Trubka vytáhl nádherný zákrok.
43:53 Další velká šance Milevska, střela ze středu hřiště mířila jen těsně nad branku domácího celku.
43:00 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #11 Jakub Štván (7:5)
42:33 Milevsko v třetí periodě zatím aktivnějším celkem.
40:20 V třetině třetině začíná Milevsko postupným útokenm
39:27 'BEKHENT' Vaňka a monstersave Kahouna
38:43 GÓL Prague Tigers! 7:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #99 Jakub Škrdla (7:4)
35:25 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (6:4)
35:25 Naprosto ukázková přesilová hra, která typicky končí brankou v oslabení.
34:43 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
33:59 Tak nyní jsou to zase domácí, kdo diktuje tempo zápasu a na půlce hostujícího týmu nyní Tygři znovu rozjíždějí kolotoc.
30:41 Hráči Milevska nyní trochu vyrovnávají hru a zápas je oproti první třetině více vyrovnaný.
28:25 GÓL Prague Tigers! 6:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Jakub Vaněk, asistoval #48 Mikuláš Nebřenský (6:3)
26:22 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #3 Václav Strouhal (5:3)
26:22 Adam Černý vymetl na konci přésy povedený vingl
25:31 Koudelkovi dneska místo korunky padá kapitánská páska.
24:25 Vyloučen hráč #88 Radek Molinek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:25 Molinek pro dnešek ztrácí inform kartičku, jelikož je na trestný už podruhý
23:43 Druhá třetina se zatím nese v pohodovém duchu
22:41 Škrdla neběhá, ale hlavně, že jeho stará si včerejší výkon pochvalovala.
21:50 Všech 10 diváků v hale nyní předvedlo krásné choreo.
21:33 Nebřenskej to netrefil
20:49 Navrátil se nevrátil.
20:05 Začala nám, jak by řekli v NHL, 'second period'.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Trubka družstva Prague Tigers
18:44 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:2
18:44 Cros od Jakuba Štvána a Adam Černý snižuje na 5:2
17:51 Kasan zkoušel na Schovánka, ale před ním zasáhla obrana hostí.
16:40 Tigers jsou jasně lepší než MIlevsko.
15:32 GÓL Prague Tigers! 5:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Radek Molinek, asistoval #97 Jiří Navrátil (5:1)
15:32 Navrátil před branku na Molínka a ten se nemílí.
15:05 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Škrdla z trestného střílení (4:1)
15:05 Balla poslal Koudelku a ten faulován nařízeno trestné střílení pro domácí.
14:50 Domácí v plném počtu nelze říct, že by si hosté vytvořili šanci v přesilové hře.
14:30 Koudelka v oslabení pouze do tyčky.
12:45 Vyloučen hráč #88 Radek Molinek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
12:04 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #18 Ondřej Kasan bez asistence (3:1)
11:38 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #29 Adam Černý (2:1)
10:54 Balla zkoušel výhozem na Vaňka, ale Vaněk nezpracoval.
10:24 Kasan hasí první vážnější situaci hostů.
08:47 Utkání se hraje nahoru dolu, ale hosté si zatím nedokázali připravit žádnou vážnější situaci, kterou by domácí museli hasit.
08:30 Schovánek na Kasana, který opět pouze do golmana.
06:25 Kasan bohužel pouze do branky golmana.
04:50 Chtěl bych tímto pozdravit stále nemocného trenéra juniorů pana Vladimíra Jambora.
04:20 Domácí mají navrh a chtějí vyhrát další zápas.
01:47 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #21 David Koudelka.
01:47 Koudelka provedl nájezd pouze do golmana hostí.
01:10 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Jakub Vaněk, asistoval #21 David Koudelka (2:0)
01:10 Koudelka nahrává Vaněk pálí.
00:33 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #24 Filip Balla (1:0)
00:01 Úvodní bule pro domácí.