• 59 58:13
    2
    Jiří PETR

FBC Došwich Milevsko - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:9
branky: 5. Petr Dolejš, 6. Václav Strouhal, 10. Vojtěch Soulek, 16. Martin Dolejš, 20. Petr Dolejš, 24. Daniel Hrůza, 32. Kryštof Süsmilich, 38. Lukáš Trojáček, 44. Daniel Hrůza, 50. Martin Dolejš - 3. Matěj Tabášek, 11. Matěj Tabášek, 12. David Vondra, 16. Marek Matoušek, 29. Marek Čáp, 35. Martin Škorpa, 37. Martin Škorpa, 52. Matěj Tabášek, 58. Filip Bezpalec; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Filip Trkovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 28 - Ondřej Hnátek 10, Martin Baloun 29; po třetinách: 5:4, 3:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích L. Dolejše: Dnes jsme chtěli moc vyhrát. Kluci do toho dali srdce. Velmi útočný florbal. Podařilo se nám i proměňovat šance. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Všem děkuji za pěkný zápas a přeji krásné Vánoce.
60:00 Komentář trenéra hostí O.Neumana: 'Tento zápas aspiroval svoji 'kvalitou' na asi nejhorší zápas sezony. Fakt šílené - bez techniky, bez systému, bez všeho co dělá florbal i výkonnostním sportem. Dnes ryzí 'Vánočňák', který vyhráli domácí za 'nadšenost'. Jinak to byl zbytečný výlet s nulovým přínosem. Pěkné svátky všem.'
59:50 Kahoun vytahuje neskutečné zákroky
59:38 Strouhalův výhoz na prázdnou bránu končí mimo
59:00 Hosté zkouší hru bez brankáře
58:13 Vyloučen hráč #55 Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání
58:13 Vyloučen hráč #22 Jiří Petr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
57:08 Bezpalcova střela končí v kase domácich
57:07 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 10:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #72 Filip Bezpalec, asistoval #34 Matěj Tabášek (10:9)
56:20 Tvrdou střelu Martina Dolejše odrazuje brankář helmou
53:20 Domácích střely na bránu nekončí golem
51:30 Standartku těstě prěd bránou domácíh ale hosté nevyužili
51:01 Doplácaní u brány domácích končí golem
51:00 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 10:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #34 Matěj Tabášek, asistoval #40 Martin Škorpa (10:8)
49:52 Střela od Pátka a zvoní tyč na bráně hostů
49:09 Dolejš střílí z otočky a zvyšuje skore na 10:7
49:08 GÓL FBC Došwich Milevsko! 10:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (10:7)
43:17 Dolejš výborně našel Hrůzu a je z toho střela do prázdné brány
43:16 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (9:7)
37:08 GÓL FBC Došwich Milevsko! 8:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (8:7)
36:39 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #40 Martin Škorpa, asistoval #34 Matěj Tabášek (7:7)
35:40 Černého střela na odkrytou bránu jde mimo
34:45 S další šancí hostů už Kahounovi nepomohla ani tyč
34:44 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:6
34:15 Šance hostů konči střelou do tyče
31:06 Fridirichovo vyvezení a Süsmilichova přesná rána končí golem v oslabení
31:05 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #10 Kryštof Süsmilich, asistoval #25 Adam Fridrich (7:5)
30:18 Trenér hostů je více slyšet než diváci
30:04 Vyloučen hráč #11 Jakub Štván družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování florbalky
28:33 Odražený míček od Čápa končí v bráně domacích
28:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:5
Vlastní branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #99 Marek Čáp (6:5)
23:50 přesná nahrávka od Peti Dolejše na Hrůzu končí golem do šibenice
23:49 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (6:4)
22:21 Hra je prozatím vyrovnaná šance jsou na obou stranách
20:01 Domácí vyhrávají buly
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #48 Martin Baloun družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
20:00 Střely po první části domácí 15 a hosté 12
19:44 Bratrské duo opět proměňuje
19:43 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (5:4)
18:02 Černý se Strouhalem v přečísleni ale gol nepadl
15:51 Strouhal neumí trefit míček ze vzduchu mohl to být krásný gol
15:34 Bomba od Dolejše končí golem
15:33 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (4:4)
15:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #40 Martin Škorpa (3:4)
13:21 Domácí mají už 3. rozehrávku z rohu u hostů, ale stále se jim nedaří proměnit
11:42 Střela z otočky od Vondry končí golem
11:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 David Vondra bez asistence (3:3)
11:31 Kahoun má děravou kasičku
10:02 Náhodná šance končí golem
10:01 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #34 Matěj Tabášek, asistoval #35 Marek Matoušek (3:2)
09:21 Po dalším golu si Start bere Timeout
09:20 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
09:20 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #40 Vojtěch Soulek, asistoval #25 Adam Fridrich (3:1)
08:32 Standartka před bránou hostů zůstala neproměněna
06:00 přesná nahrávka od Černyho na Strohala a je z toho další golles
05:59 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (2:1)
04:55 Brácha na bráchu a Petr Dolejš dává do prazdné
04:54 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:1
02:33 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #34 Matěj Tabášek, asistoval #22 Jiří Petr (0:1)
02:30 Hosté se ujímají vedení
00:01 Úvodní buly pro hosty