• 59 58:43
    7:2
    (Halej)

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2
branky: 1. Filip Samuel Dušek, 4. Daniel Kellermann, 25. Marek Macura, 26. Jakub Holovej, 31. Filip Samuel Dušek, 40. Martin Jeníček, 59. Martin Jeníček - 9. Tomáš Zdeněk, 21. Vojtěch Bigas; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1 + Martin Peksa 5:3; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 22 - Martin Louda 26; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:0
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes vcelku poklidný průběh zápasu. Oproti včerejšku jsme byli produktivnější, ovšem na řešení některých herních situací budeme muset ještě pracovat. Díky soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
59:59 Komentář metodika hostů Martin Kratochvíl: Dnes opačný průběh oproti včerejšku. Na balonku jsme byli o něco víc než v prvním zápase, ale branky dával jen soupeř. Také jsme potvrdili, že druhé zápasy jsme , ikdyž se snažíme horší než v tom u úvodním víkendovém. Asi probudíme Krakena. Milane pojd nám na pomoc. Díky soupeři za zápas.
59:59 Střely po třetí třetině: Chomutov - 14, Karlovy Vary - 11
59:27 Kotlan střílel do připraveného brankáře.
58:43 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #86 Ondřej Halej (7:2)
58:29 Vary nevědí jak naložit s míčkem.
57:41 Holovej střílel do hrudníku brankáře.
56:16 Krob zbytečnou chybou ztratil míček.
55:36 U Haleje začíná kombinace chomutovských hráčů, zatím z toho byla jedna střela.
54:57 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:00 Chomutov už delší dobu drží míček.
53:04 Kotlan dobře zblokoval střelu a získal míček.
52:32 Smolka si dobře pokryl míček před dotírajícími hráči výběru Martina Bociana.
51:57 Švehla úplně sám před brankářem míjí branku.
51:16 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
50:30 Zahraj špatně nahrával před brankáře Šrámka, aby jeho spoluhráč mohl vystřelit musel by být u branky dříve.
48:05 Kellermann dobře podržel míček, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.
47:14 Dušek zbytečně ztratil míček, ale brankář Šrámek naštěstí situaci vyřešil.
45:04 Adam Zahraj střílí tak o 2m vedle pravé tyčky branky Šrámka.
44:07 Šrámek předvedl skvělý výhoz na Marka Macura, ale ten nedokázal míček pořádně zkrotit.
43:37 Louda si dvakrát poradil se šancemi Chomutova.
43:02 Karlovy Vary znovu nedokázali překonat našeho skvělého brankáře.
42:18 Zelinka střílel nad branku Loudy.
40:31 Než Holovej stačil vystřelit, míček mu rukou vyšťouchl brankář Louda.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Vary.
39:59 Střely po druhé třetině: Chomutov - 14, K.Vary - 11
39:44 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #23 Tomáš Uhlík (6:2)
39:14 Švehla získal důležitý míček a uklidňuje hru.
37:57 Další střela pro Vary, která však šla vedle.
37:15 Krejčí netrefuje branku.
35:59 Huňat netrefuje dobrou příležitost.
34:56 Vary zatím střílí pouze do brankáře Šrámka.
33:31 Karlovy Vary mají k dispozici dlouhou přesilovou hru.
33:17 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za hrubost
32:45 Holevej se obkroužil s míčkem u mantinelu.
32:18 Tomáš Zdeněk dnes už poněkolikáté napomínán.
30:42 Dušek a Holovej si při poslední brance vyměnili role.
30:25 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #24 Jakub Holovej (5:2)
29:54 Chomutov v této třetině převážně hraje v útoku.
29:45 Halej opět pálí nad, jako ve včerejším utkání.
28:40 Grulich nedokázal zpracovat přihrávku od Smolky a nevyužil skvělou šanci aspoň snížit stav utkání.
27:29 Zelinka radši najisto nahrál Suchému.
26:20 Adam Zahraj nevyzrál v samostatném úniku na Šrámka.
25:58 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (4:2)
25:06 Tomáš Zdeněk dnes podruhé u nás na návštěvě.
25:02 Vyloučen hráč #18 Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
24:24 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Marek Macura, asistoval #26 Rudolf Klement (3:2)
24:12 Halej vyslal do rohu hřiště u branky Varů Jeníčka, ale byl tam faulován.
23:41 Šrámek předvedl výborný postřeh a míček hladce vyrazil.
22:50 Bigas přihrál přesně na Smolku, ale ten byl obrán o míček.
21:30 Macura poslal přihrávku na Haleje, ale ten už pak nedokázal nahrát nikomu před branku.
20:32 Vojta Bigas se krásně trefuje nad rameno Ondřeje Šrámka.
20:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Vojtěch Bigas, asistoval #79 Tomáš Smolka (2:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Vary.
19:59 Střely po první třetině: Chomutov - 6, Karlovy Vary - 8
19:55 Franta Kubík v urputném boji získal míček.
19:18 Krob nedokázal udržet míček.
18:25 Rudolf Klement trefuje protihráče.
17:42 Mašátovy sjel míček z čepele a u míčku je Chomutov a domácí hrají v plném počtu.
17:03 Holovej v oslabení dobře podržel míček.
16:38 Smolkovu střelu bravůrně vychytal Šrámis.
15:52 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
15:13 Ančinec si obehrál tři hráče naráz.
14:22 Holovej pálil beckhendem, ale trefil pouze mantinel.
13:11 Macura pálil mimo branku Loudy.
11:11 Tomáš Zdeněk chtěl nasadit Peksovy jesle, ale nepovedlo se mu to.
10:17 Suchý byl bráněn nedovoleně.
08:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 Tomáš Zdeněk, asistoval #71 Martin Krejčí (2:1)
08:16 Kombinace Holovej - Švehla skončila neúspěšně.
07:41 Suchý dobře zastavil protiútok Varů.
06:56 Uhlík pálil do suspenzoru Loudy.
06:25 Peksa velice špatně nahrál.
05:44 Chomutovská přesilovka se chýlí ke konci.
04:47 Adam Zahraj nedokázal udržet míček.
04:09 Vyloučen hráč #18 Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:58 Jeníček vytáhl hru dopředu.
03:20 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Daniel Kellermann, asistoval #89 Petr Švehla (2:0)
03:06 Karlovy Vary si nevěděli jak rozehrát.
02:16 Jeníček trefuje pouze hokejku Smolky.
00:41 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrály Vary.