13:12
    Adam KOCIÁN
    (Čermák)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 13:12p
branky: 12. Adam Šimek, 26. Daniel Fišer, 27. Matěj Čermák, 29. Michael Řehák, 39. Matěj Čermák, 48. Adam Kuchynka, 51. Tomáš Dibelka, 54. Adam Kocián, 56. Tomáš Dibelka, 58. Adam Kocián, 60. Ondřej Hurt, 60. Ondřej Hurt, 62. Adam Kocián - 3. Matěj Pěnička, 15. Vojtěch Šimáček, 17. Jan Horák, 20. Filip Folauf, 21. Lukáš Blaszczyk, 22. Vojtěch Bílek, 25. Matěj Pěnička, 25. Tomáš Otcovský, 26. Matěj Pěnička, 33. Jan Malič, 41. Filip Folauf, 48. Vojtěch Bílek; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 5:2; využití: 2:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Filip Čermák 8, Ondřej Pelech 12 - Jakub Zavřel 18, Jaroslav Buben 0; po třetinách: 1:4, 4:6, 7:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Folaufa: Odehráli jsem vcelku šílený zápas. ze stavu 9:2 prohrát se musí umět. doufám, že si z toho vezmeme ponaučení, že se hraje celých šedesát minut. hodně gólů, pro diváky asi zajímavé, pro trenéry už o dost méně...děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.
65:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: První dvě třetiny by se z našeho pohledu dali přirovnat k menší katastrofě. Ve třetí třetině se kluci zvedli, zjednodušili hru a díky chybám soupeře se povedlo zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely celkem: SPA: 31 BOH: 32
65:00 Střely v prodloužení: SPA: 1 BOH: 0
61:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 13:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #81 Matěj Čermák (13:12)
60:00 Střely ve třetí třetině: SPA: 11 BOH: 6
59:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #6 Adam Kuchynka (12:12)
59:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #5 Lukáš Kašpar (11:12)
58:20 Horák netrefuje prázdnou branku.
57:26 Šimek trefuje tyč.
57:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:12
57:06 Kocián v samostatném úniky trefil přesně prostor mezi nohama gólmana.
56:01 Vyloučen hráč #87 Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
55:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #81 Matěj Čermák (9:12)
55:48 Jako přes kopírák střílí Dibelka svůj druhý gól.
55:22 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
53:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #5 Lukáš Kašpar (8:12)
53:45 Sparta vyjíždí do útoku, gól střílí v poskoku.
53:20 Malič si technicky obhodil Kociána.
52:09 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jaroslav Buben družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
52:09 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
50:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:12
50:59 Dibelka se trefil přesně z první ze středu pod břevno.
50:25 Vyloučen hráč #74 Jiří Kratina družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
49:24 Sparta málem snížila. Míček se jí, ale nepodařilo došťouchnout do branky.
47:34 Sparta lape po dechu, Bohemka má však na vrchu.
47:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #74 Jiří Kratina (6:12)
47:33 Bílek se dobře zorientoval ve velkém brankovišti a střílí gól.
47:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #97 Tomáš Dibelka (6:11)
45:27 Kocián z první ohrozil branku.
43:49 Prudká střela letí vzduchem, gólman s ní však nemá problém.
42:00 Bohemka kombinuje na polovině Sparty.
40:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #38 Jan Malič (5:11)
40:36 Malič našel křižnou nahrávkou Folaufa a ten chladnokrevně zakončil.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Bohemka.
40:00 Sřely v druhé třetině: SPA: 11 BOH: 16
39:24 Sparta v oslabení neztrácí, ale Bohemka se z toho nezkácí.
39:02 Šterbák by se z toho prý svýma slovama pokakal. Lehce řečeno.
39:01 Vyloučen hráč #80 Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry
38:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #80 Daniel Šterbák (5:10)
37:19 Bohemka táhne k útoku, avšak končí na boku.
36:32 Pelech podržel svůj tým pěkným zákrokem.
35:25 Bohemians nevyužívají situace dva na jednoho.
35:11 Dibelka z úhlu míjí branku.
34:32 Sparťané se nedají, míček stále tahají.
34:16 Horák střílí avšak branku míjí.
33:31 Šimáček si neporadil z gólmanem při samostatném úniku.
32:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #41 Matěj Pěnička (4:10)
30:35 Vyloučen hráč #73 Aidan Fayarchuk družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:35 Fayarchuk, jelikož je cizinec, nerozuměl upozornění rozhodčího na vzdálenost a byl vyloučen.
28:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #73 Aidan Fayarchuk (4:9)
28:40 Řehák se štěstím dává gól. Plácnul míček do brankoviště a míček skončil v bráně.
26:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #93 Ondřej Hurt (3:9)
26:26 Docela se to tu rozjelo a zapisovatel a hlasatelka nestíhá.
25:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (2:9)
25:24 Pěnička okamžitě odpověděl střelou z první a obdobně jako Fišer také vymetl pár pavučin.
25:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #4 Daniel Fišer, asistoval #97 Tomáš Dibelka (2:8)
25:00 Timeout Sparty zabral a Fišer vymetl tahem všechny pavučiny v pravém horním rohu.
24:52 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
24:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #21 Jakub Buršík (1:8)
24:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #10 Lukáš Blaszczyk (1:7)
24:40 Pěnička nezaváhal a trefil přesně prázdnou branku.
23:30 Kopal stahovačkou obelstil Fišera.
21:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:6
21:26 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Ondřej Pelech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
21:26 Bílek na třetí pokus dorazil míček do branky.
20:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Lukáš Blaszczyk, asistoval #81 Filip Forman (1:5)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Bohemka.
20:00 Střely v první třetině: SPA: 8 BOH: 11
19:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #21 Jakub Buršík (1:4)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13 Čermák dvěma zákrokama vynuloval Pěničku.
17:19 Vyloučen hráč #4 Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
16:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Jan Horák, asistoval #71 Tomáš Otcovský (1:3)
16:07 Otcovský přiklepl Horákovi a ten z první na bližší tyč propálil Čermáka.
14:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Vojtěch Šimáček, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:2)
14:23 Šimáček ve velkém brankovišti z první instinktivně doklepl míček do branky.
13:45 Šimáně netrefuje o pár metrů branku.
12:27 Fišer v situaci tři na dva ztratil balonek.
11:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #87 Jan Vochyán (1:1)
11:08 Šimek si v situaci dva na dva zasekl balonek a z výběhu ze středu se trefil přesně.
08:52 Čermák po dobré nahrávce čelil pouze gólmanovi. Gólmana si položil, ale následně se mu ho nepodařilo přehodit.
08:05 Šterbák se dobře postavil do střely Buršíka.
07:05 Forman si zkoušel povodit rychlou otočkou protihráče. Míček mu sjel z čepele.
06:18 Čermák vyrazil střelu Papeže od mantinelu.
05:35 Kocián trefuje z první blok.
04:17 Bohemka vysoce napadá.
02:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
01:31 Hurt z dálky těsně míjí branku.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta.