(Kocián)
  • 60 59:50
    2

Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4
branky: 21. Michael Souček, 32. Petr Kučera, 58. Adam Šmíd - 8. Adam Kocián, 10. Ondřej Hurt, 13. Jan Vochyán, 60. Šimon Špaček; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Haleš 27 - Ondřej Pelech 20; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:1
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: s číslem 25 Ondřej Pelech (Sparta) a s číslem 1 Martin Haleš (Pardubice)
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy 'Opět špatný vstup do utkání.. první třetinu jsme na hřišti vůbec nebyli a soupeř si vytvářel daleko více střeleckých příležitostí. Druhá perioda patřila nám, třetí díky Halešovi vyrovnaná až skoro do konce. Škoda, dnes by tomu slušela remíza
60:00 Komentář trenéra hostí Marka Vojty, 2. část:'Ve druhé třetině se více dařilo soupeři. Chyběla proaktivita ve spolupráci a lépe zvládnuté jednoduché věci. V závěrečné třetině už jsme si dokázali vytvořit gólové příležitosti, ale stříleli jsme jen tak, abychom vystřelili a ne vstřelili gól. O to více jsme vděční, že Špáča rozhodl stylem Petra Svobody.'
60:00 Komentář trenéra hostí Marka Vojty, 1.část: 'Jsme rádi, že jsme zvládli pro nás herně náročné utkání. V první třetině jsme využívali zisků ve středním nebo útočném pásmu a byli jsme odvážní v zakončení.'
59:50 Vyloučen hráč #6 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
59:39 Timeout Sokoli Pardubice
59:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #74 Adam Kocián (3:4)
59:38 Nejhorší věc co se mohla domácím přihodit, gól v posledních 20 vteřinách.
59:17 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #6 Adam Kuchynka.
59:16 Uvidíme samostatný nájezd Sparty za faul Adama Šmída
59:00 probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:30 Hra se odehráve v pomalém tempu
57:26 GÓL Sokoli Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #6 Marek Weinelt (3:3)
57:25 domácí po velice aktivní třetině srovnávají stav utkání
56:04 Vyloučen hráč #74 Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:03 Domácí budou mít příležitost srovnat v přesilové hře
50:12 Vypadá to že Sparta nacvičuje na zápas v baseballu většina jejich střel letí vysoko nad branku
31:50 GÓL Sokoli Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #93 Petr Kučera, asistoval #81 Patrik Bartoš (2:3)
31:49 Kučera se ve své 2. šanci už nemýlil a snižuje na rozdíl 1 branky
29:18 Kučera se objevil sám před brankářem ale ten jeho pokus zneškodnil
26:03 Ve hře 4 na 4 mají převahu domácí
25:13 Vyloučen hráč #97 Matěj Gregor družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:39 Vyloučen hráč #74 Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
24:38 Domácí budou moci snížit v přesilové hře
20:42 GÓL Sokoli Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #26 Michael Souček bez asistence (1:3)
20:41 Souček po bleskové akci zakončuje a svoji střelou se nemýlí
20:01 Buly tentokrát vyhrávají domácí
20:00 Střely po 1. třetině domácí 3, hosté 10
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
16:53 Vyloučen hráč #90 Jan Stuchlík družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
15:54 Macek nastřelil tyčku hostů
12:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Vochyán, asistoval #14 Kryštof Sedláček (0:3)
12:17 Hosté odskakují domácím na rozdíl 3 branek
11:23 Domácí zvyšují tempo hry
09:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #74 Adam Kocián (0:2)
09:17 Hosté zvyšují vedení ve vlastním oslabení
08:31 Vyloučen hráč #87 Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi
08:30 Uvidíme první přesilovku utkání
07:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #5 Lukáš Kašpar (0:1)
07:12 Sparta otevírá skóre utkání
05:52 Hosté se snaží zamknout domácí v obraně
04:16 Hosté byli v obrovské šanci ale branku netrefili
03:03 Hra se pohybuje ze strany na stranu
00:00 1. buly vyhrávají hosté