• 60 59:27
    13:4
    (Beneš)

Florbal Ústí - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 13:4
branky: 5. Miroslav Fořt, 8. Pavel Vítek, 8. Petr Goltsch, 19. Vladimír Trčka, 23. Petr Goltsch, 26. Tomáš Vejmělka, 33. Vladimír Trčka, 34. Miroslav Fořt, 36. Filip Vybíral, 47. Ondřej Kawulok, 49. Ondřej Kawulok, 56. Ondřej Kawulok, 60. Ondřej Kawulok - 45. Mathias Schwesig, 48. Mathias Schwesig, 49. Štěpán Kouřil, 55. Milan Jedlička; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 24 - Patrik Pospíšil 19, Jakub Flek 7; po třetinách: 4:0, 5:0, 4:4
60:00 Vyjádření trenéra domácích Vladimíra Trčky: Dnes jsme napravili zaváhání z Brna a kluci si spravili chuť po včerejších prohrách v juniorce a mužích. 40 minut koncentrovaný výkon s poctivým návratem do obrany, škoda polevení ve třetí třetině. Děkujeme divákům a soupeři a přejeme pohodovou cestu do Brna.
60:00 Vyjádření trenéra hostí Romana Jandy: Pro nás i když nevydařené tak velmi důležité dvě třetiny tohoto utkání, ze kterých se museli hráči oklepat. Třetí třetina tohoto bojovného utkání již byla podle našich představ. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
60:00 Střely po třetí třetině Florbal Ústí- 9 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers- 14
59:27 GÓL Florbal Ústí! 13:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #12 Dominik Beneš (13:4)
57:25 Hra u konce bojovná z obou stran.
55:44 GÓL Florbal Ústí! 12:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #91 Miroslav Fořt (12:4)
55:06 Vyloučen hráč #38 Miroslav Šimoník družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
54:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #87 Milan Jedlička, asistoval #25 Štěpán Kouřil (11:4)
54:07 Vlček zkusil pustit dělovku z poloviny, ale zamířil trochu mimo.
52:56 Medek ze tsředu hřiště rovnou do nohy Fleka.
52:04 Hrabě svým skvělým zákrokem zachránil zadek svému týmu.
49:52 Momentálně se na hřišti hraje nedáš dostaneš.
48:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #25 Štěpán Kouřil, asistoval #87 Milan Jedlička (11:3)
48:15 GÓL Florbal Ústí! 11:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #67 Pavel Vlček (11:2)
47:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #45 Jakub Flek (10:2)
46:59 GÓL Florbal Ústí! 10:1
44:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:1
44:15 Kawulok sám na branku, trefuje tyč.
43:09 Fořt na Vítka valícího se na branku, tom se ale nepovedlo vystřelit.
42:35 Domácím se úspěšně daří odbránit přesilovku.
41:24 Kawulok se i přes oslabení dostal do střely.
40:45 Vyloučen hráč #91 Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
40:25 Kouřil z výběhu trefuje jen tyč.
40:00 Střely po druhé třetině Florab Ústí- 15 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers- 8
39:35 Hraběho teď hodně podrželo štěstí.
39:10 Vítek právě uzemnil Jedličku.
37:35 Beneš střelou od mantinelu prozkoušel hostujícího gólmana.
35:00 GÓL Florbal Ústí! 9:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Filip Vybíral, asistoval #11 Ondřej Kawulok (9:0)
34:42 Výborný Hrabě, vybojoval faul a pro domácí signalizována početní výhoda.
33:27 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
33:27 GÓL Florbal Ústí! 8:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #62 Jan Peška (8:0)
33:27 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Jakub Flek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
32:57 GÓL Florbal Ústí! 7:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #12 Dominik Beneš (7:0)
32:28 Vyloučen hráč #39 Jan Procházka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
32:28 Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
31:56 Neskutečné štěstí Pospíšila, po nepovedené rozehře ho trefuj Secký jen do hrudi.
30:25 Sattler z přihrávky od Goltsche trefuje jen tyč.
28:17 Rozběhnutý Trčka trefuje tyč.
26:55 Vybíral svou střelu poslal na hruď Pospíšila.
25:35 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Vlastní branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #85 Tomáš Vejmělka (6:0)
24:47 Ze strany domácích je vidět trochu vlažnější vstup do třetiny.
23:50 Indruchova střela, jen nad.
22:13 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Petr Goltsch bez asistence (5:0)
21:13 Malé nepřesnosti ze trany Gulivers jim znemožňují přechod do útoku.
20:01 Úvodní buly do třetiny pro tým hostí.
20:00 Střely po první třetině Florbal Ústí- 15 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers- 6
19:45 Panika před Pospíšilovo brankou.
18:49 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #25 Filip Vybíral (4:0)
17:30 Konec třetiny a můžeme sledovat velmi vyrovnanou hru.
16:00 Série přihrávek ze strany domácích, končí střelou Kawuloka do boční sítě.
14:54 Dolejší v souboji u mantinelu poslal k zemi Novotného.
13:58 Příemní střela Kozáka končí jan za Hraběho brankou.
13:19 Dolejší v souboji u mantinelu vybojoval balón a posílá svůj tým do útoku.
11:25 Trčka na Pospíšila, ale ten střelu skvěle vykryl.
10:11 Fořt se dostal do úniku, minul prázdnou bránu.
09:45 Gulivers se snaží zmást domácí obranu.
09:20 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #27 Dan Semerád.
08:57 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
08:02 Výborný zákrok Pospíšila.
07:25 Domácí zaskočili Brněnské svou střelbou.
07:21 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Petr Goltsch, asistoval #65 Jan Sattler (3:0)
07:02 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #13 Šimon Secký (2:0)
05:35 Guliverům znemožňuje přechod do útoku domácí obrana.
04:39 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #13 Šimon Secký (1:0)
04:38 Fořt nejprve minul, ale rychle se vrátil a svou chybu napravil.
03:25 Série přihrávek ze strany Brněnských.
02:30 Hosté se ženou do útoku, to jim však překazil Fuchsig
01:50 Na balónku se spíše drží domácí tým.
01:03 První šance Kawuloka, trefuje jen gólmana hostí.
00:40 Hra začíná v rychlém a vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.