9:10
    Jan ZOUFALÝ
    (Macík)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB 9:10
branky: 8. Michal Vojtíšek, 11. Michal Vojtíšek, 13. Jiří Kratina, 29. Erik Papež, 33. Jiří Kratina, 46. Filip Forman, 52. Erik Papež, 56. Jiří Kratina, 59. Jan Malič - 3. Radovan Kohút, 27. Štěpán Švejda, 32. Jan Zoufalý, 37. Zdeněk Vyhnánek, 43. Štěpán Švejda, 46. Štěpán Švejda, 49. Sebastián Šlechta, 51. Zdeněk Vyhnánek, 55. Jakub Pařízek, 60. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 15, Jan Linhart 3 - Marek Macík 27; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:6
60:00 Komentář trenéra domácích: začátek zápasu byl z naší strany velmi špatný, absolutně jsme nestíhali. tolik fatálních chyb jako v tomto zápase jsme nepředvedli za celou sezonu. neproměněných šancí bylo víc než diváků v hale. jinak zápas byl vyrovnaný proti velmi kvalitnímu soupeři, hrál se zápas ve vysokém tempu se spoustou gólů - pro diváky zajímavé, pro trenéry už méně. gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes to byl velmi dobrý juniorský zápas ve vysokém tempu s kvalitním soupeřem. Klukům dnes patří pochvala za nasazení a řešení útočných situací. Jinak klasická přetahovaná, velký podíl na našem vítězství má dnes Mára Macík. Díky soupeři za zápas.
60:00 Nejlepším hráčem poraženého celku domácích je #92 Erik Papež na největší bodový příspěvek pro svůj tým.
60:00 Hráčem utkání je #37 Štěpán Švejda.
59:45 Trenér domácích nepochopitelně, i přes vyrovnaný stav na konci zápasu, znovu odvolává brankáře.
59:42 GÓL Technology Florbal MB! 9:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #29 Marek Macík (9:10)
59:00 Běží poslední minuta základní hrací doby.
58:59 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #21 Jakub Buršík (9:9)
58:59 Konec zápasu se hraje za vyrovnaného stavu.
57:22 Domácí to zkouší bez brankáře.
55:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #13 Michal Vojtíšek (8:9)
55:26 Bohemka se nevzdává a snaží se znovu dohnat soupeře.
54:50 GÓL Technology Florbal MB! 7:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #48 Jakub Pařízek, asistoval #24 Marek Korych (7:9)
54:50 Hosté nemají dost a znovu si poradili s obranou.
52:15 Útočník hostů netrefil odkrytou branku.
51:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #99 Dominik Šimáně (7:8)
51:46 Domácí se trochu oklepali po několika fatálních chybách.
50:52 GÓL Technology Florbal MB! 6:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #75 Sebastián Šlechta (6:8)
50:52 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Linhart družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
50:52 Obrana týmu Bohemians znovu zaspala.
49:48 Brankář hostů teď znovu zachránil velmi silné přečíslení.
48:24 GÓL Technology Florbal MB! 6:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #39 Jan Zoufalý (6:7)
48:24 Po více než čtyřiceti minutách se Mladá Boleslav znovu ujímá vedení.
46:27 Domácí hráč #38 zůstal ležet na zemi po zásahu do kolene. Hra se zastavuje o chvíli později. Hráč sám odchází na střídačku.
45:50 GÓL Technology Florbal MB! 6:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #24 Marek Korych (6:6)
45:50 Rychle teď odpověděla Mladá Boleslav.
45:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (6:5)
45:14 Útočník Bohemky se dobře podíval a nabíhájícímu spoluhráči nahrál přesně na hokejku.
42:15 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:5)
42:15 Máme vyrovnáno dva hráči si rozebrali brankáře domácích.
40:01 Třetí třetinu opět začínají domácí, hned si ale vytvořili nepříjemnou situaci před vlastní bránou.
40:00 Počet střel druhé třetiny: 12:10
39:30 Domácí ještě zvyšují nátlak a nakonec druhé třetiny víc tlačí Boleslav do obrany.
39:00 Zápas sleduje 56 diváků, děkujeme za podporu českého florbalu.
38:30 Střídačka domácích žádá vyloučení za časté sekání soupeře, rozhodčí rázně zamítají.
37:00 Dobrý průnik předvedl obránce domácích. Branku se mu nepodařilo trefit.
36:16 GÓL Technology Florbal MB! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #37 Štěpán Švejda (5:4)
35:11 Obě strany se potýkají s odráženými míčky. Míč se točí v prostředku hřiště a hráči u něho se střídají každých deset vteřin.
32:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #92 Erik Papež (5:3)
32:36 Brejk dva na jednoho skončil klasicky přihrávkou a góle do prázdné branky.
31:35 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #95 Filip Kučera (4:3)
31:35 Hosté si věří a znovu stahují náskok domácích.
28:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #71 Tomáš Otcovský (4:2)
28:33 Úplně volný útočník domácích před brankou zpracovával míč vysokou holí a následně se dostal do střetu s brankářem, oba se s pousmátím rozešli na své pozice.
26:41 GÓL Technology Florbal MB! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #39 Jan Zoufalý (3:2)
26:41 Hosté zdolali dvacetiminutový gólový půst.
26:10 Možnost zvyšovat domácí odmítli.
24:59 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
24:59 Domácí ztratili orientaci v obraně a situaci vyřešili faulem.
20:01 Druhou třetinu rozehrávají útočně hráči Bohemians.
20:00 Počet střel první třetiny: 13:7
19:20 Ještě hosté se snaží prosadit a brankář domácích se musí činit.
18:00 Hosté ustáli celé oslabení plné tvrdých střel. Tichý potlesk patří brankáři.
17:00 Hosté ustáli první minutu oslabení.
16:06 Vyloučen hráč #95 Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
16:06 Hosté jdou do tří.
14:58 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:58 Opravdu hodně dlouho hráli domácí bez brankáře připravení na vyloučení.
12:45 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vražení zády
12:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
12:22 Znovu brankář hostů dosáhl jen na první střelu.
11:50 Hosté zastavili rychlí protiútok Bohemky.
10:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #38 Jan Malič (2:1)
10:48 Napodruhé byl míček do sítě dopraven, brankář se marně natahoval.
10:38 I domácí teď odmítli dát gól do prázdné branky.
09:22 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
09:22 Nyní jdou hosté do oslabení.
09:17 Brejk tři na jednoho hosté neproměnili.
07:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (1:1)
07:51 Dobrý odraz od mantinelu způsobil vyrovnání.
05:40 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #92 Erik Papež.
05:40 Domácí útočník na brankáře nevyzrál.
05:35 Útočník domácích dobře presoval a vybojoval míč.
03:52 Hosté byli velice blízko druhého gólu, přihrávku před prázdnou branku hráč netrefil.
02:16 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #44 Radovan Kohút bez asistence (0:1)
02:16 Hosté jdou do vedení, před brankou se otevřel prostor a útočník hostů trefil šibenici.
00:01 Utkání rozehrávají útočně domácí.