8:5
    Filip SMUTNÝ
    (Wiener)

PSN Tatran Střešovice - FBC Liberec 8:5
branky: 6. Tomáš Navrátil, 26. Ivan Tomčo, 35. Vojtěch Klápa, 35. Matěj Havlas, 41. Matěj Moravec, 43. Ivan Tomčo, 44. Ivan Tomčo, 58. Michael Kočandrle - 41. Jakub Vacek, 42. Tomáš Martin Matušů, 44. Jakub Mádlo, 60. Vojtěch Wiener, 60. Filip Smutný; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 33 - Mikuláš Futschik 35; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:5
60:00 Komentář trenéra domácích, Jakuba Menharta: Jeden z našich nejhorších zápasů. Do příště se musíme zlepšit snad ve všech ohledech. Musím ocenit Liberec a jejich technické dovednosti v přechodu jedna na jedna. My se dobře vyspíme a zítra předvedeme o sto procent větší kvalitu.
60:00 Komentář trenéra hostí, Petra Saláta: Zápas to nebyl úplně špatný, ale nepadali branky a šance končili na brankařích. My jsme se s góli probudili až hodně pozdě a to manku jsme nebyli schopni stáhnout. Moc se mi líbil výkon naše nováčka v brance, dlouho držel Tatran na uzdě. Díky klukům a soupeřům za utkání.
59:54 Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
59:45 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (8:5)
59:45 Jurco skvělý zákrok, ale obrana dorážce nezabránila, jakoby se jim už nechtělo hrát.
59:07 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #22 Filip Smutný (8:4)
59:07 Liberec dává také.
57:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Michael Kočandrle, asistoval #37 Matěj Havlas (8:3)
57:48 Havlas nahodil lob na připraveného Kočandrleho, ten dává gol do prázdné.
57:09 Dnes se přišlo do Střešovické Stodoly podívat 45 diváků! DĚKUJEME!
57:01 Timeout FBC Liberec
56:00 Kapitán Tatranu hraje v klidu a s přehledem, Kočandrle se mu ukazuje a dostává příhru před branku.
55:29 Kuchyňa pouze do Futschika.
54:10 Blažek a Wiener se by se viděli i se zavřenýma očima.
53:40 Procházka už po druhé za střídání míjí branku.
52:19 Matušů s Kerzlem po hrubém souboji oba na zemi.
51:45 Janeček špatně odbránil rozehrávku domácích, Kočandrle málem gol.
51:16 Kerzel skončil až ve Futschikově brance.
50:20 Hráč s číslem 77 z Liberce si právě z Tatranské obrany udělal solidní kuželky.
49:04 Procházka má na hřišti skvělé oči i přes to, že nosí masku na obličeji (kvůli zranění).
48:08 Liberec Tatranskou lajnu tolik zamotal, že z toho Kerzel málem upadl.
46:41 Domácím nevyšla standartní situace.
46:07 Smutný diskutuje s panem rozhodčím, vypadá to na nedorozumnění.
45:51 Blažek ve velmi složité situaci, ale přeci jen ohrozil Tatranskou kasu.
44:55 Ševčík trefuje tyč.
44:30 Jaroš uklidnil hru.
43:43 Tomčova střela se odrazila od hole Tomáše Martina Matušů.
43:32 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo bez asistence (7:3)
43:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #91 Ivan Tomčo, asistoval #21 Michael Kočandrle (7:2)
43:25 Ale Tatran střílet přeci jen nepřestal.
43:04 Liberec začal střílet, bude to ještě zajímavé utkání..
42:43 Teď jsme tu měli tolik branek, že jsem to ani nestihla zapisovat.
42:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
41:56 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů bez asistence (5:2)
41:56 Matušů přidává další branku.
41:44 Liberec útočí!
40:45 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #15 Jakub Mádlo (5:1)
40:45 Vacek snižuje stav utkání na 5:1
40:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #50 Matěj Moravec, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (5:0)
40:32 Wojnar dává Moravcovi přihrávku do prázdné a ten nekompromisně zvyšuje náskok domácích.
40:01 Úvodní buly opět pro Tatran.
39:54 Famózní krosovka od Chochlovského na Jančíka.
39:16 Tomča musel někdo rozzuřit, jelikož Libereckému hráči v souboji odhodil florbalku.
38:27 Sucharda jakoby se mu dnes nechtělo běhat.
37:58 Domácí teď na Liberec vytvářejí velký tlak.
36:41 Wojnar s Pojarem a Klápou napadají o sto šest, Futschik musel zasáhnout.
35:46 Procházka veze balon až za Libereckou branku.
35:04 Velmi rychlé dvě branky Tatranu domácím zajišťují čtyřbrankový náskok.
34:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #21 Michael Kočandrle (4:0)
34:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (3:0)
34:18 Střela Smutného skončila před Tatranskou čárou, Švarc to naštěstí jistí.
33:31 Jančík zvesela zblokoval Smutného.
33:00 Dominantním týmem je zatím Tatran.
32:10 Bím měl kousek od střely.
31:15 Druhá formace Tatranu hraje už víc jak minutu u Liberce.
30:35 Švarcova bota právě přerušila Liberecký únik.
29:23 Klápa střílí a trefuje rameno Futschika.
28:43 Šorm trefuje Jurcovu tyč, poté ještě doráží, ale těsně míjí. Zatím nejnebezpečnější situace pro Tatran.
27:30 Navrátil hasí hru a posílá míček na Tomča, který si připisuje už druhou střelu tohoto střídání.
27:01 Liberec se svou rozehrou dostal velmi rychle k Tatranské brance.
25:59 Wojnar zkouší pozornost Futschika, ale ten ho čape.
25:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
25:18 Tomčo neskutečný dělo přímo pod břevno.
24:49 Matušů byl pozorný, nenechal projít nahrávku Tatranu zpoza brány.
24:00 Pojar obral o míček Wienera, utekl mu a ohrožuje Libereckou kasu.
23:05 Švarc, Pojar a Moravec perfektně odbránili Liberecké přečíslení a Jurco nemuse vůbec zasahovat.
22:36 Chochlovský vyváží míček dopředu.
21:44 Futschik neskutečně čape Kočandrleho a poté ještě Procházku..
21:00 Hraje se u Liberce golman je zasypán střelami.
20:01 Buly tentokrát pro hostující.
19:53 Tomčo to ještě vyzkoušel z brejku na Futschika, ale ten chytá.
19:10 Libereckým hráčům se nedaří dostat na útočnou polovinu.
18:34 Jurco neskutečně brání svojí svatyni..
17:58 Pretl se pokusil o zadovku na Kočandrleho, ale ten byl už moc daleko.
17:04 Tomčo naservíroval přihrávku Kerzelovi úplně do prázdné, ale ten bránu míjí.
15:47 Hraje se naoru dolu.
14:57 Blažek nehezky fauloval Matěje Havlase, ale rozhodčí faul nepískli.
13:57 Jurcův přesný výhoz zastavuje Mádlo.
13:38 Vyloučen hráč #52 David Chochlovský družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
13:30 Liberec hraje ve výhodě, bude se vylučovat..
12:40 Chochlovský míjí bránu..
11:24 Rychlá rozehrávka z rohu od Liberce domácí překvapila, ale Navrátil míček na poslední chvíli odpálil nohou a zahasil tak nepříjemnou situaci pro Tatran.
09:59 Švarc mířil svou prudkou střelou Futschikovi mezi nohy, ale ten s přehledem chytá.
08:50 Liberečtí hráči se rozhodně nebojí napadat domácí..
07:03 Přihrávku Kerzela na Tomča, který stál v poměrně střelecké pozici přerušuje pozorný Šorm.
06:24 Kočandrle prověřil Futschika ale ten je neustále v pozoru.
05:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #37 Matěj Havlas (1:0)
05:17 Druhá formace Tatranu předvádí neskutečnou rozehru a dostává se do útočného pásma.
03:50 Moravec na Klápu, ale tomu Vacek střelu zablokoval..
02:34 Hraje se na polovině Tatranu.
01:20 Vavroušek obral Liberecké útočníky o míček.
00:05 Liberec vyšťouchl míček domácím hráčům a připisují si tak první střelu.
00:01 Úvodní buly dnešní hry získávají domácí.
00:00 Do začátku dnešního utkání mezi PSN Tatran Střešovice a FBC Liberec zbývá necelých 20 minut, tak Vám přeji příjemnou zábavu ať už u onlinu, nebo zde ve Střešovicích.