(Sidunov)
  • 57 56:27
    Sparta

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:3
branky: 19. Martin Gattnar, 21. Ondřej Sidunov, 35. Rostislav Gattnar, 47. Vojtěch Šimík, 57. Rostislav Gattnar - 14. Lukáš Dubský, 22. Martin Dolejš, 30. Michael Řehák; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Maláč 19 - Ondřej Pelech 20; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0
60:00 Vyjádření trenéra hostů Jaroslava Berky: Dnes vyrovnané utkání, ve kterém mohli zvítězit oba týmy. Bohužel jsme udělali víc chyb a zápas prohráli. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Václava Gurkovského: Souhlas s trenérem hostí, od nás poctivý a soustředěný výkon, korunovaný 3 body. Díky soupeři za vyrovnaný zápas a našim fanouškům za podporu.., a něco na závěr... Za celý realizační tým juniorů A se omlouváme všem aktérům, rodičům a našim fanouškům za toto nedůstojné prostředí, dnes jsme mohli hrát jinde .
60:00 Nejlepší hráč domácích 30 Petr Maláč, Nejlepší hráč hostů 74 Adam Kocián
60:00 Střely v 3.třetině: Vítkovice 9, Sparta 6 Střely celkem: Vítkovice 25, Sparta 22
59:10 Po zaváhání Kuchynky byl Gattnar v dobré příležitosti, bohužel míček mu sklouznul po čepeli a znemožnil mu zakončit
58:24 Kociánovu střelu s přehledem vytěsnil Maláč
57:57 Sparta opět v 6
57:12 Hanzlík našel Tomana a ten před prázdnou branou nebyl schopen zakončit po tvrdém souboji s obráncem
56:43 Sparta zkouší hru v 6
56:27 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (5:3)
55:23 Vítkovice si více věří, jsou sebejistější narozdíl od sparty která se bojí chyb
54:02 Sparta začíná vyvíjet na Vítkovice tlak
51:55 Sparta ztrácí klid na hokejkách a odevzdává zadarmo míčky Vítkovicím
50:49 Kašparův pokus Maláč v klidu vyráží
48:46 Nebýt Maláče tak máme srovnáno, Spartané ho ted zasypali pěti střelami v řadě ale ani jedna nešla za jeho záda
46:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík, asistoval #18 Ondřej Sidunov (4:3)
46:40 I druhá přesilovka Vítkovic je využita, když Sidunov ze shora našel na straně Šimíka a ten nádherně zamířil do vynklu a dostává Vítkovice do vedení
45:42 Vyloučen hráč #14 Kryštof Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
45:42 Vítkovice si zahrají druhou přesilovku po neukázni spartanů
44:51 Zápas se nám přiostřuje. V ohrožení byl dokonce i časoměřický stolek
44:16 Akrobatický zákrok Pelecha po pokusu Tomana, který dobře mířil.
43:16 Kaletovo zaváhání Kos nepotrestal
42:02 Palčinský i s trochou štěstí našel Krčmáře ale ten trefuje blok Sparty.
40:01 Do třetice úvodní buly pro Spartu
40:00 Počet střel v 2.třetině: Vítkovice 12,Sparta 8
38:30 Výbornou práci ted odvádí Popala s Šimíkem, Spartu nenechávájí rozehrát a tak Sparta jen bezmocně si tuka u vlastní brány
36:34 Dolejšův pokus Maláče nepřekvapil a pomocí své masky míček vyráží
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží 56 diváků
34:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #43 Martin Gattnar (3:3)
34:34 První přesilovku dnešního utkání Vítkovice využívají po bratrské spolupráci Gattnarů
32:44 Vyloučen hráč #80 Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
32:44 V početní vyhodě budou vítkovice po vyloučení Šterbáka
31:20 Hra je ted na horů dolů s velikým počtem střel ale skore se nemění
29:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #7 Lukáš Dubský (2:3)
29:50 Veliká smůla Palčinského, který uklouzl. Dubský mu sebral míček našel Řeháka a ten se do prazdné nemýlil
27:20 M.Gattnar prošel přes obranu ale Pelecha nepřekonal
25:40 Bestův pokus z půlky obrana sparty zablokovala
24:07 Palčinský našel Vandrola a ten ze strany vystřelil, jenže Pelech si bližší tyč pohlídal.
22:39 Pelech nádherně vyslal dopředu Fišera, ten šel sám na Maláče, ale na něho nevyztál
21:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #75 Martin Dolejš, asistoval #7 Lukáš Dubský (2:2)
21:50 Kuběna zaváhal na středu, Dubský mu sebral míček a našel Dolejše a ten srovnává
20:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov bez asistence (2:1)
20:51 Veliká minela v obraně Sparty a Sidunov ji proměnuje
20:01 Úvodní buly opět pro Spartu
20:00 Střely po 1.třetině: Vítkovice 4, Sparta 8
18:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:1)
18:18 Opět se nám úkázalo jak je tohle bratrské dobré, nádherně vykombinovali obranu Sparty a Martin se před brankou už nemýlil
17:09 Sparta se pokouší o konstruktivní rozehrávku, ale Vítky ji výborně čtou a nikam je nepouští
14:24 Bratři Gattnarové to udělali velmi dobře, dostali se do slušné pozice a mladší z nich zakončil ale Pelecha nepřekonal
13:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Lukáš Dubský, asistoval #5 Lukáš Kašpar (0:1)
13:31 Protiútok sparty využívá po špatném střídání Dubský a otvírá skore
11:51 Šterbákův únik vystihl SIdunov a zamezil tak přečíslení
10:18 Hanzlík utekl obraně Sparty, ale jeho pokus míjí zadní tyč
08:40 Šimík našel pasem na horu Tomana, ten dobře mířil na zadní, jenže vedle
06:27 Rychlý protiútok Sparty, který byl založen po chybě Vítkovic mohla potrestat Sparta ale Hurt střelecký pokus neprovedl podle svých představ a pouze tuknul k Maláčovi
05:12 Dubský prošel přes střed a hledal na křídle Dibelku ale ten v dobré pozici mine
03:50 Vítkovice si točí Spartu na vlastní polovině
01:55 Střelu Kuchynky ze strany vychytal Maláč
01:12 Postupnou rozehrávku Sparty výborně přečetla obrana Vítkovic
00:01 Úvodní buly pro Spartu