• 59 58:13
    2
    Jan POJAR

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:4
branky: 19. David Chochlovský, 21. Matěj Moravec, 23. Tomáš Jančík, 25. Vojtěch Klápa, 42. Matěj Havlas, 51. Ivan Tomčo, 52. Vojtěch Wojnar, 54. Filip Langer - 30. Rostislav Gattnar, 36. Rostislav Gattnar, 47. Adam Choma, 49. Martin Gattnar; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 30 - Patrik Plevák 25; po třetinách: 1:0, 3:2, 4:2
60:01 Komentář trenéra hostů Václava Gurkovského: Na těžký víkend jsme měli dobře natrénováno, bohužel se ve hře potkáváme s vlivy, které na tréninku nejsou (třeba 16°C na hale, a další). Zklamali jsme v koncovce, máme zraněné 3 hráče, jedeme domů.
60:01 Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Naprosto odlišný výkon než v prvním vzájemném duelu. Koncentrace od první třetiny, fantastický výkon našeho golmana a v klíčových fázích zápasu jsme dokázali Vítkovice přehrát. Děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 33 - Vítkovice 34
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 15 - Vítkovice 13
59:59 Do konce utkání hosté ještě hrozili, ale stav skončil 8:4 pro Tatran.
59:31 Zubek z otočky střílí do zakleknutého Procházky.
58:49 Sidunovi nesedla střela, ale míček i tak někdo z dorážejících hráčů v chumlu před brankou Tatranu střílí do tyčky.
58:13 Vyloučen hráč #86 Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:13 A do čtvrtice všeho dobrého, nedovolené vrážení, do třetice pro domácí. Vítkovice tak až do konce hrací doby budou mít početní výhodu.
57:50 Situace na hřišti se přiostřuje, do akce vyrazil i zdravotník.
57:23 Hosté teď presují hráce Tatranu na jejich polovině.
56:20 R. Gattnar prověřil pozornost Jurca, když po odrazu zkoušel střelu nadzvednout. Jurco plachtící míček chytil a rozehrál.
55:07 Papoušek střílel do zakleknutého Besty, odražený míček už nedokázal zpracovat a hosté vyrazili do brejku. Ten skončil někde kousek za polovinou hřiště.
54:53 R. Gattnar střílel Jurcovi do holeně.
54:35 Besta skončil po kolizi s Langerem na zemi. Volný úder pro hosty.
53:40 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #55 Ivan Tomčo (8:4)
53:40 Langer zajišťuje Tatranu navýšení náskoku, což vede lavičku Vítkovic k vybrání timeoutu.
53:21 Kouč Menhart z domácí lavičky nabádá hráče k aktivní hře.
51:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #22 Tomáš Jurco (7:4)
51:15 Jurco dlouhým výhozem našel Wojnara, který stíhán hostujícím hráčem zavěšuje za Pleváka. Gólostroj nakopnnut, 7:4
50:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Ivan Tomčo, asistoval #29 Filip Langer (6:4)
50:49 Tomčo to zkusil, a míček nakonec propadl Plevákovi mezi nohama. Tatran navyšuje náskok na 6:4, ale měli by si dávat pozor na protiútok.
48:57 Těžké chvilky teď zažívá Jurco, jde na něj jedna střela za druhou. Hosté mohli srovnat, ale neskutečným návratem Jurco lapá míček od Chomy. To bylo těsné!
48:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #13 Rostislav Gattnar (5:4)
48:22 Vítkovice vycítily šanci a opět snižují náskok Tatranu. Pokud si domácí mysleli, že je zápas rozhodnutý, tak se pletli.
47:58 Navrátil se zblízka opřel do střely, kterou vyráží Plevák. Vítkovice hned vyrazily do brejku, který vyčapal Jurco.
46:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #13 Rostislav Gattnar (5:3)
46:47 Jurco nadvakrát zasahoval, ale bohužel při dorážce nedokázal ustát tlak hostů. Choma dokázal zavěsit a snížit na 5:3 ve vlastní početní výhodě.
46:30 Domácí i přes oslabení vytáhli na zteč a zaměstnávají Pleváka i obranu hostů.
45:17 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:17 Další ze série trestů za nedovolené vrážení, Klápa už pyká na trestné lavici.
44:58 Toman skončil v kotrmelci po bránění střely. Plevák si připisuje další zákrok, který bychom mohli zařadit do kategorie 'náročnější'.
44:25 Čech clonil a dorážel před Jurcem, který míček ubránil.
43:34 Zubek si vylámal zuby na Navrátilovi.
43:10 Švarc za branou Pleváka dokázal v souboji udržet míček pro domácí.
41:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #55 Ivan Tomčo (5:2)
41:14 Havlas navyšuje náskok domácích na 5:2.
40:37 M: Gattnar v samostatném úniku pálil jenom těsně mimo branku.
40:01 Poslední vhazování v regulérním čase získávají na svoji stranu hráči Vítkovic.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 8 - Vítkovice 12
39:59 Ve druhé části se oproti první třetině ŕoztrhl pytel s góly, nejdříve do komfortního vedení 4:0 utekl domácí Tatran, pak se poprvé prosadili i hosté, z toho jednou ve vlastním oslabení. Uvidíme, jak stav 4:2 zapracuje se strategií obou týmů do poslední třetiny.
39:50 Langerova dělovka skončila kdesi v rohu Stodoly.
39:05 Tomčo ze středu hřiště střílel do nohy Pleváka.
38:10 Tomčovi sjel míček z florbalky, původně chtěl vyzkoušet střelu z otočky. Takhle z toho byla jen příležitost pro vítkovické hráče, aby uzmuli míček pro sebe.
37:45 R. Gattnar pálil do Jurca, který si poctivě hlídal bližší tyčku.
37:15 Klápovu střelu vyráží Plevák ve výskoku helmou.
36:33 Havlas mírnou přízemní střelou našel jen holeň Pleváka. Domácím přesilovka neprospěla, píše naopak.
35:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar bez asistence (4:2)
35:00 Domácí i přes početní výhodu úplně propadli, a R. Gattnar bez asistence zavěšuje za Jurca. Aktuální stav 4:2
34:36 Vyloučen hráč #9 Jiří Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 Toman v nebezpečné pozici před Jurcem skoro tečoval střelu do branky. Pak se ještě angažoval u lavičky Tatranu, kamuklidil jednoho z hráčů. Vysloužil si tak trest a domácí mají první příležitost k přesilové hře.
33:37 Teď málem Vavroušek nabídnul Sidunovi příležitost ke skórování. Naštěstí ještě stačil míček odpálit pryč.
32:55 Přečíslení Vítkovic 3 na 1 hasí jeden z domácích obránců, který vyklepává střelu do autu.
31:52 Papoušek dával vysokou střelu mimo branku i hřiště.
29:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #51 Ondřej Čech (4:1)
29:58 Trochu kuriózní branku dávají Vítkovice. Jurco se ještě snažil nataženou nohou zabránit gólu, ale v jím posunuté brance už byl uvízlý míček, což svědčí o gólu. Zřejmě ani R. Gattnar netuší, jak míček protlačil do sítě. Vítkovice tedy korigují stav na 4:1
28:26 Havlas si tak trochu fotbalově zpracovával míček, do zakončení se nedostal.
27:41 Čechova krosovka nenašla žádného spoluhráče v modrém.
27:12 Vítkovice kombinují na své polovině a hledají, kudy by mohly zaútočit.
25:30 Hostující tým se snaží zvrátit nepříznivý stav, ale Jurco pozorně vyráží střelu rukou pryč od branky.
24:44 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (4:0)
24:34 Pojar zkoušel střelu z půlky, která skončila jen kousek od branky Pleváka. Ten se jenom natáhnul, ale míček nezachytil. O pár sekund později už Klápa sám bez asistence doklepává míček do sítě. 4:0
23:07 Navrátil nikým nehlídán pálil ze strany, Plevák předvedl nádherný zákrok, kdy míček vykopával horní nohou při pádu na bok.
22:24 Jurco v polostoji hasí střelu od M. Gattnara. Dorážka šla na delší tyč, ale naštěstí pro domácí nebyla příliš přesná.
22:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #68 Matěj Šebek (3:0)
22:04 Domácí však i přes snahu Vítkovic o gól naopak navyšují svůj náskok. 3:0 už by mohl být pro Vítkovice kritický stav.
21:37 Vítkovice se snaží nahodit vyšší obrátky, ale ztrácí hodně míčků.
21:04 Langer razítkuje tyčku.
20:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #50 Matěj Moravec, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (2:0)
20:22 A než jsem to stihla dopsat, už se Tatran raduje z gólu na druhé straně. Duo Moravec-Wojnar navyšuje náskok na 2:0
20:01 Druhé buly získává na svoji stranu tým Tatranu. Hosté ale už od prvních chvil ohrožují branku Jurca.
20:00 Střely v 1. třetině: Tatran 10 - Vítkovice 9
19:59 Oba týmy se ještě snažily stav utkání upravit, ale skóre se nemění. Do druhé třetiny tak budeme vstupovat se stavem 1:0 pro Tatran. Přidají hráči další góly? Uvidíme za pár minut.
19:20 Vojáček nedokázal probourat zeď domácích obránců, nedostal se ani ke střele.
18:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #52 David Chochlovský, asistoval #21 Michael Kočandrle (1:0)
18:08 Šimíkova střela v přečíslení 3 na 2 na Jurca. Za pár vteřinek se už ale radují domácí. Stav 1:0 pro Tatran.
17:40 Langer v úniku přes celé hřiště netrefuje zařízení.
16:34 Klápova dorážka mimo branku, domácí stále na míčku po autu od Vítkovic.
15:31 Dorážku Šimíka bleskovým přesunem brání Jurco. Za pět minut dvanáct, dalo by se říct - hosté už určitě viděli míček v síti.
14:29 I druhá přesilovka Vítkovic skončila bez gólové změny ve skóre.
13:50 M. Gattnat opět střílí, tentokrát do chumlu před brankou. Střela nachází připraveného Jurca, který vyhazuje.
13:02 Střelu M. Gattnara tečuje Choma, ale mimo branku Jurca. I tak se ale domácí brankář trochu protáhl, když střela mířila jen těsně nad roh jeho branky.
12:29 Vyloučen hráč #88 Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:29 Nervy začínají pracovat na obou stranách, a to nejen u hráčů a laviček. Na hřišti dvakrát padaly mantinely, ale až druhý střet vyhodnotili rozhodčí jako nedovolený. Hosté tak mají druhou početní výhodu.
11:35 Domácí své oslabení ubránili beze ztráty.
11:07 R. Gattnar nejprve zaměstnal Jurca, poté v souboji odrazil domácího hráče až za mantinel.
10:30 Jurco nadvakrát ubránil střelu a dorážku u tyčky branky, domácí i v oslabení zaměstnávají také Pleváka na druhé straně.
09:35 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
09:35 Hosté mají dnes poprvé výhodu přesilovky, Havlas zatáhl záchrannou brzdu až příliš zřetelně.
08:37 Wojnarovu střelu zblokoval Čech, a tak domácí mohou pokračovat v tlaku po rozehrávce z rohu hřiště.
08:05 Chocholovský vymíchal sám sebe, z následného brejku Vítkovic gól nepadl.
07:25 Vavrouškovi sjel míček z čepele, takže jeho střela skončila v rohu hřiště.
06:43 Oba týmy se zatím snaží vymyslet, jak se dostat až k soupeřovu brankáři, a případně až za něj.
05:18 R. Gattnar střílí přímo do hrudi Jurca.
04:50 Šebkovu přihrávku vystihl Gryz. Z následného brejku gól nepřišel.
04:01 Kaletův průnik zablokovala zeď domácí obrany.
03:46 Wojnar po krásné přihrávce od Moravce trefil pouze brankáře hostů.
02:36 Hřiště je teď plné brejkových situací, Kočandrle doklepával na Pleváka, a za chvíli už Jurco ukazoval svůj brankářský talent.
02:00 Havlas střílel do připraveného Pleváka, který s mírnou střelou neměl sebemenší problém.
01:10 Druhé formace už krouží po hřišti, gólmani zatím moc práce neměli.
00:24 M. Gattnar v úniku na domácí polovinu, hosté stále u míčku.
00:01 První vhazování utkání vyhrávají hráči domácího týmu.
00:00 Do začátku zbývá něco kolem čtvrt hodiny, takže vám přeju příjemný zážitek, ať už přímo v hale, nebo u online přenosu.
00:00 Domácí tým PSN Tatran Střešovice se v tabulce soutěže nachází na třetí příčce se 37 body, stejně jako tým z Chodova, který je díky lepšímu rozdílu +/- na druhém místě. Hosté 1. SC TEMPISH Vítkovice jsou na šestém místě se 32 body.
00:00 Krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! Dnes nás zde čekají celkem dva zápasy juniorských celků, jako první na řadě budou junioři.