• 60 59:35
    6:10
    (Horký)

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:10
branky: 22. Jakub Žiška, 23. Marek Čejka, 30. Jakub Hájek, 32. Štěpán Kostrhún, 39. Jakub Hájek, 50. Tomáš Čáslava - 11. Radim Slunečko, 13. Matěj Tabášek, 15. Radim Slunečko, 21. Lukáš Kafka, 30. Matěj Kolář, 36. Lukáš Kafka, 38. Matěj Netrefa, 41. Lukáš Kafka, 46. Matěj Duda, 60. Radim Slunečko; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 5:1; využití: 1:4; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 24 - Karel Pergler 28; po třetinách: 0:3, 5:4, 1:3
60:02 Komentář domácího trenéra Zalubila: Hrozně moc špatných rozhodnutí na hřišti, které pramenily v zbytečná vyloučení. K tomu připočteme naše špatné první třetiny a vstupy do dalších třetin, tak pak se těžko vyhrává. Poučíme se z dneška a příště bude náš mladý tým zase o chlup lepší.
60:01 Komentář hostujícího trenéra Neumana: 'Nepříjemné utkání plné soubojů a nepřesností. Vstup jsme měli dobrý, uspokojení a laxnost nás ale vrátili do zbytečného dramatu! Třetí třetina zvládnutá dobře, kvalitní obrana a rychlejší hra s míčkem nám vítězství pojistili.'
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 12, Chodov - 12.
59:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #93 David Horký (6:10)
59:35 Chodov využívá další přesilovku. Slunečko dokázal zkompletovat hattrick a bohužel domácí obdrželi desátý gól.
58:50 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:50 Kostrhún fauluje a domácí už to budou mít hodně těžké.
58:46 Domácí faulují hosty. Chodov bude rozehrávat z rohu hřiště.
58:23 Domácí na míčku a Ernée odchází z branky.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25 Staněk nedokázal trefit branku.
57:21 Čáslavova střela zablokována.
56:50 Domácí hrají bez brankáře.
56:15 Timeout BLACK ANGELS
56:10 Koklar se snažil zasunout míček dřív než se Ernée přesune k tyči. Díkybohu pro domácí, že se mu míček nepovedl zasunout přesně k tyči.
55:40 Kostrhún našel Fryše, který bohužel byl už na úrovni branky a nemohl střílet z první.
54:47 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #11 Matěj Netrefa.
54:47 Ernée si počkal na Netrefu, který ho nedokázal prostřelit.
54:47 Domácí zastavují hostující protiútok. Uvidíme trestné střílení.
53:58 Derevlanyj znovu střílí jenom do chodovského bloku.
53:20 Kostrhún dokázal překazit chodovský protiútok.
52:25 Kostrhún na druhé straně si připisuje dobrý blok.
52:10 Derevlanyjova střela byla zablokována.
51:40 Oba týmy bojují o míček v rohu hřiště.
50:55 Čáslava šel sám na Pergla, ale nedokázal na něj vyzrát a i poté neuspěl s dorážkou.
49:58 Netrefa trefuje levou spojnici domácí branky.
49:07 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava bez asistence (6:9)
49:07 Čáslava svojí střelou vymetá pravý horní růžek.
48:41 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Bečka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
48:21 Hájek byl volný na středu, ale musel zpracovat míček tak jeho střela byl tečována vedle.
47:50 Fryš na Žišku, který nedokázal zvednout míček nad Pergla.
47:19 Sůva nepouští za sebe míček.
46:51 Staňkova střela jenom do rukou Pergla.
45:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #26 Radim Slunečko (5:9)
45:44 Slunečko nahrál Dudovi, který dokázal z úhlu prostřelit Ernéeho.
44:20 Čáslava měl šanci dát gól v oslabení, ale jenom trefuje horní tyč.
44:10 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
44:10 Müller to přehnal se sílou a poslal jednoho z protihráčů na mantinel.
43:10 Méně nenápadná střela málem nadělala Perglovi problémy.
42:43 Fryš se ocitl na zemi díky Staňkovi.
42:00 Chodov kombinuje, ale nedokáže se dostat do šance.
41:31 Kostrhún chybuje v obraně, ale nakonec nemusí zoufat protože Chodov tuto chybu netrestá.
40:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #26 Radim Slunečko (5:8)
40:13 Závar před domácí brankou. Kafka dokázal trefit skákavý míček a zkompletovat hattrick.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 14, Chodov - 9.
39:59 Poslední akce domácích směřovala na Čáslavu, který netrefil míček a druhá třetina nám končí.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56 GÓL BLACK ANGELS! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #3 Jan Müller (5:7)
38:56 Hájek vyslal střelu, která byla tečovaná mimo dosah Perglera.
38:06 Fryš ve velké šanci netrefuje branku. Poté se míček odrazil k Staňkovi, který nedokázal míček dostat okolo tyčky do branky.
37:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Matěj Netrefa, asistoval #81 Albert Kulík (4:7)
37:33 Kulík křižnou nahrávkou našel Netrefu, který trefuje branku.
36:59 Fryš protečovával míček, který dokázal chytit Pergler dřív než tam byl Nachtmann.
36:05 Staněk v protiútoku na Perglera nedokázal vyzrát.
35:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
35:08 Slunečko našel volného Kafku, který neměl problém vstřelit branku.
33:54 Ernée byl pozorný a chytil dvě střely Chodova.
32:04 Slunečko z úhlu přestřeluje branku.
31:05 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #10 Jakub Hájek (4:5)
31:05 Domácí rozebrali Chodov a Kostrhún trefuje odkrytou branku.
29:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #23 Matěj Tabášek (3:5)
29:59 Chodov vlítnul na Blacky hned po buly a odpovídá na domácí gól.
29:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #20 Lukáš Sůva (3:4)
29:42 Hájkova střela neměla gólové parametry, ale Pergler si smolně srazil míček do branky.
28:05 Kostrhúnova střela nevyděsila Perglera.
27:56 Chodov v útoku, který byl přerušen faulem na domácí.
27:24 Domácí jsou o dost aktivnější, ale nedokázali ohrozit Perglera.
25:45 Domácí zavařili hostům a Pergler se musel ohánět aby nedostal gól.
23:54 Čejka střílí těsně vedle.
23:02 Domácí dokázali zabránit rychlému protiútoku Chodova.
22:47 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #20 Lukáš Sůva (2:4)
22:47 Čejka vystřelil a měl štěstí, že hostující obránce tečoval míček na duhou stranu než gólman Pergler.
21:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #81 Jakub Žiška bez asistence (1:4)
21:09 Žiška neváhal a prostřeluje Pergla. Domácím se daří skórovat dřív jak v posledních dvou minutách.
20:50 Domácí měli dvě velké šance na skórování. Byl u toho pokaždé Fryš.
20:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #40 Tomáš Josefovič (0:4)
20:11 Chodov dokázal vybojovat míček, ten se dostal ke Kafkovi, který prostřelil Ernéeho.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00 Střely v první třetině: BA - 8,Chodov - 13.
19:59 Ernée si připisuje další zákrok a ani nebude rozehrávat míček, protože nám končí první třetina.
19:34 Chodov dokázal zabránit střele na Perglera. Domácí budou hrát z rohu hřiště.
18:26 Kostrhún dokázal dobře zapracovat v obraně a nepustit střelu na Ernéeho.
17:39 Domácí se snaží zklidnit hru.
16:03 Chodov pokračuje v tlaku.
14:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #48 Lukáš Kafka (0:3)
14:44 Další dobrá kombinace hostů a Chodov využívá druhou přesilovku za sebou.
14:01 Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
14:01 Domácí si připisují další smolné vyloučení.
12:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Matěj Tabášek, asistoval #50 Aleš Weigner (0:2)
12:34 Tabášek objel branku a našel místo kudy prošel míček do branky.
11:56 Škoda, že Müller nenašel svojí přihrávkou Čáslavu.
10:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
10:07 Hostům se povedlo křižnými přihrávkami rozebrat domácí obranu. Slunečko dokázal trefil odkrytou branku.
09:03 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
09:03 Další menší chyba domácích.
07:37 S rychlonohým Čáslavou měla hostující obrana problémy.
06:12 Chodov nám ukázal své kvality: Ernée zatím drží domácí tým.
05:01 Staňkova střela by nebyla tak nebezpečná, kdyby Nachtmann netečoval střelu těsně před gólmanem. Pergler následně chytil i všechny dorážky.
04:34 Chodov se snažil využít nekompaktnosti domácí obrany, ale i když míček lítal ze strany na stranu, tak nedokázal moc ohrozit domácí branku.
04:20 Chodov neodehrál špatnou přesilovku, ale nedokázali být přesnější v koncovce.
03:20 Chodov zatím vyslal jednu střelu na Ernéeho. Poté domácí nedovolili hostům dorážet.
02:20 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
02:20 Müller fauloval protihráče při výhodě a hosté budou hrát přesilovku.
01:37 Pospíchalova střela pozlobila Ernéeho, následující dorážky přerušuje faul na gólmana.
00:44 Zatím domácí vstoupili aktivněji do zápasu než proti Spartě.
00:01 První buly v utkání vyhrávají hosté.