• 60 59:54
    3:6
    (Müller)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:6
branky: 60. Thomas Heřmanský, 60. Matouš Burian, 60. Matouš Burian - 1. Jan Vochyán, 13. Matěj Čermák, 16. Michael Řehák, 20. Jan Kos, 32. Jan Kos, 50. Michael Řehák; rozhodčí: Přemysl Bališ - David Hejzlar; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Zídek 4, Tomáš Ernée 10 - Roman Nový 16; po třetinách: 0:4, 0:1, 3:1
60:02 Komentář trenéra domácích: Florbal se hraje na góly a to jsme zjistili až hodně pozdě. O zápase rozhodl náš špatný vstup do utkání a pak se to s námi vezlo. Děkujeme za zápas.
60:01 Komentář trenéra hostů: Dnes docela dobré utkání až na nezodpovědnost v poslední třetině. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetiny: BA - 8, Sparta - 5.
59:54 GÓL BLACK ANGELS! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #3 Jan Müller (3:6)
59:54 Burian ještě dokázal přidat i druhý gól.
59:20 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #12 Michal Derevlanyj (2:6)
59:20 Burian hned po buly šel do útoku a prostřeluje Nového mezi nohama.
59:16 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #17 Matouš Burian (1:6)
59:16 Tak nakonec domácí smůlu protrhávají. Thomas dokázal využít volnějšího tempa hostů.
58:56 A Veverka teď ve velké šanci, znova nedává branku.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
57:35 Tak to s domácím plánem dost blbě.
57:27 Ani teď Čáslava nedává branku.
57:13 Hosté míjí odkrytou branku.
56:55 Domácí jsou na míčku a Ernée opouští branku.
55:51 Staněk zkoušel vystřelit na teč, ale bohužel jeho střela letěla výš než by měla.
55:07 Domácí hrají bez brankáře.
55:06 Timeout BLACK ANGELS
55:06 Instrukce od domácího vedení zní jasně. Dneska musíme vstřelit gól, nechceme nula vstřelených gólů.
54:38 Ani Staněk nedokázal trefit branku.
54:11 Ernée si připisuje dobrý zákrok.
53:44 Surový v další velké šanci netrefuje branku.
51:28 Čáslava dvakrát rozehrával standartku v krátkém sledu a dvakrát trefil jenom hostujícího hráče.
50:03 Pik nedokázal zpracovat míček a míček přelétává mantinel.
49:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #74 Adam Kocián (0:6)
49:07 Řehák po krosové nahrávce od Kociána prostřeluje po zemi Ernéeho.
48:01 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
48:01 Další zbytečné vyloučení domácích.
47:34 V tomhle střídání jsme viděli hodně soubojů o míček, které spíše vyhrávali hosté.
45:51 Ernée v pohodě chytá střelu hostů.
44:24 Pikova střela letí jenom do tyčky.
43:43 Další akce domácích, která končí zákrokem Nového.
41:45 Veverka připisuje další blok.
41:02 Čáslava se snaží být aktivní, ale jeho objetí branky se neujala, míček se dostal až nahoru k obránci, který trefil sparťanský blok.
40:01 Začala nám třetí třetina. Uvidíme vzepětí domácích ?
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 6, Sparta - 7.
39:45 Střelecky aktivní Fryš trefuje hostujícího gólmana.
39:33 Šimek střílí jenom do Ernéeho.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Nepovedená Kostrhúnova střela nabídla další šanci hostům. Hosté nakonec ani nedokázali ohrozit Ernéeho.
37:17 Pik ve velké šanci přestřeluje branku.
36:40 Rozehrávku z rohu hřiště vystihl hostující Čermák a hnal se na Ernéeho. Nakonec i s přispěním obrany, Čermák gól nedává.
36:05 Další chyba v domácí obraně a jen to potvrzuje dnešní zmar v domácí družině.
35:38 Teďka domácí mají problémy s rozehrávkou a Sparta trefuje tyč.
34:53 Velká chyba domácích nebyla potrestána a domácí obrána dokázala zablokovat střelu na Ernéeho.
31:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #87 Jan Vochyán (0:5)
31:56 Hosté využili menší chyby domácích a dokázali přečíslit domácí. Kos nedal svojí střelou Ernéemu šanci.
30:21 Poté co byli domácí aktivnější, jejich tlak a tempo upadlo a probíhá trošku hluší pasáž.
29:34 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
28:43 První lajna domácích měla dost šancí, hlavně Čáslava se snažil vstřelit gól, ale zatím mu to nelepí.
27:03 Dneska domácí ukazují, že nemají svůj den. Zatím to moc nejde.
26:49 Ernée potvrzuje formu z víkendu a předvádí další dobrý zákrok.
24:37 Fryš dokázal udržet míček nahrát ho Čáslavovi, ten nahrával Burianovi, který netrefil prázdnou branku.
24:31 Hosté hrají v plném počtu.
23:31 Domácí nehrají špatně přesilovku, ale nedokáží trefit branku.
22:31 Vyloučen hráč #97 Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
22:31 Teďka nám domácí ukáží jak umí hrát přesilovku.
22:28 Fryš si musel zpracovat míček a poté už mu obrana nedala moc prostor k zakončení.
22:04 Kostrhún trefuje Čejku do hlavy.
20:54 Ernée si připisuje první zákrok.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Tomáš Ernée družstva BLACK ANGELS
20:00 Střely v první třetině: Black Angels - 5,Sparta - 8.
19:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Jan Kos bez asistence (0:4)
19:47 Domácí měli šanci na skórování, ale nedali a tak Sparta trestá.
19:07 Po Staňkově střele zvoní tyč.
19:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
18:45 Po delší době si připisuje zákrok Nový.
17:10 Druhé vyloučení dokázali Blaci ubránit. Snad je to nakopne, protože dneska jsou zatím na ručník.
15:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #81 Matěj Čermák (0:3)
15:56 Sparta rozebrala domácí a využívá přesilovku.
15:10 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
15:10 Pik zbytečně fauluje a ještě víc oslabuje svůj tým.
14:54 Domácí dokáží ukrajovat čas z hostující přesilovky.
14:03 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:03 Máme tu první vyloučení. Hosté budou hrát přesilovku.
12:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #87 Jan Vochyán (0:2)
12:31 Čermák dokázal překvapit obranu domácích, když vyběhl zpoza branky a bekhendem trefuje horní roh branky.
10:34 Veverka dokázal zablokovat gólovou střelu Sparty.
10:17 Müllerova střela letí vedle branky.
09:05 Kombinace domácích byla vystižena hostující obranou.
07:20 Bohužel Burian netrefil míček ideálně a jeho střela neměla gólové parametry.
07:17 Sparta udělala chybu v rozehrávce a dopustila se malé domů.
06:30 Další standartka pro Spartu.
04:51 Pik dokázal vybojovat míček a nahrál ho Staňkovi, který na dvakrát nedokázal překonat Nového.
03:41 Dibelkova tečovaná střela málem nadělala Zídkovi problémy.
03:23 Zatím se hraje před Zídkem.
01:49 Burian nedosáhl na přihrávku, Nový má míček v ruce.
01:04 Střela hostů zablokovaná Burianem.
00:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Vochyán, asistoval #81 Matěj Čermák (0:1)
00:31 Čermák našel před brankou zcela volného Vochyána, který na podruhé prostřeluje Zídka.
00:01 První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
00:01 První buly v utkání vyhrávají domácí.