7:4
    Albert KULÍK
    (Slunečko)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 7:4
branky: 8. Lukáš Kafka, 12. Vojtěch Doleček, 24. Petr Majer, 26. Lukáš Kafka, 43. Petr Majer, 49. Matěj Duda, 58. Albert Kulík - 26. Jakub Seibert, 33. Sebastián Šlechta, 42. Marek Korych, 51. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Hodík 42 - Ondřej Tomšík 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:2
60:00 domácí tým končí kalendářní rok na čele tabulky, což je obrovský úspěch, ke kterému klukům gratulujeme. Za sebe a celý pořadatelský tým vám přeji krásné a požehnané Vánoce a hodně zdraví do nového roku 2020. V novém roce na shledanou na Chodoově na florbale!
60:00 komentář trenéra hostí - M.Šáchy: 'Dnes jsme v první třetině co se týče obrany navázali na včerejší 3. třetinu a soupeř se zaslouženě dostal do vedení. Myslím si, že od druhé třetiny jsme byli aktivnějším týmem. Věřili jsme, že zápas otočíme v náš prospěch, bohužel jsme nebyli dostatečně produktivní a soupeř využil našich individuálních chyb. Děkuji soupeři za zápas a přeji krásné svátky všem.'
60:00 komentář trenéra domácích - O.Neuman: 'Dnes spokojenost - většinu utkání jsme kontrolovali a dokázali dobře reagovat na vývoj. Občas jsme měli problémy na míčku, ale v koncetrovanějších pasážích jsme potvrdili kvalitu. Produktivita našich hráčů OK, produktivita nejlepšího hráče soutěže neskutečná. Všem přejem krásné svátky, klid a pohodu.'
60:00 střely ve 3. tř. 13:16, celkem 35:46
59:00 snad si hosté nezahrají na Švýcarky :)
57:41 domácí se vymanili z tlaku a zvyšují svůj náskok
57:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #26 Radim Slunečko (7:4)
56:51 Boleslav kombinuje, střely (naštěstí) míjejí branku
55:19 Timeout Technology Florbal MB
55:19 domácí se dostávají před Tomšíka sporadicky, hosté to zkusí bez něj
52:30 hosté teď tlačí, snaží se domácí utavit bez možnosti vystřídat
50:52 hosté trpělivě kombinovali, až našli tu správnou chvíli
50:51 GÓL Technology Florbal MB! 6:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #75 Sebastián Šlechta (6:4)
49:50 vzápětí musel přispět i Hóďa svým zákrokem proti brejku hostí
49:28 Tomeš s Radimem to zkoušejí podobně, zatím bez úspěchu
48:11 aby si to v dalším střídání vynahradil a od levého mantinelu vymetl růžek na vzdálenější tyčce Tomšíka
48:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #50 Aleš Weigner (6:3)
46:48 Dudys v samostatném úniku upadl dle rozhodčích asi od hladu
44:01 na hřišti panují trochu zmatky, hra se výrazně zrychlila a 'někteří' aktéři nestíhají
42:06 Maják svlékl mikinu a s ledovým klidem střílí svůj dnešní druhý gól
42:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer z trestného střílení (5:3)
41:16 Vyhnánek vyvezl míček a vyslal ke zteči své spoluhráče, kteří nedali Hodíkovi šanci
41:15 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #37 Štěpán Švejda (4:3)
32:30 GÓL Technology Florbal MB! 4:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta z trestného střílení (4:2)
29:45 hosté zapnuli druhý rychlostní stupeň a rázem je v permanenci Hodík, což kvituje i hostující kotel se svým bubeníkem
28:58 Tomšík sebral Dudovi jasný gól
28:05 v případě souboje Kulhavého s Vyhnánkem se setkaly těžké váhy
25:49 aby si vzápětí vzali domácí svůj třígólový náskok zpět
25:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #93 David Horký (4:1)
25:11 Seibert svoji střelou zasunul Hodíkovi klasický teploměr a snižuje
25:10 GÓL Technology Florbal MB! 3:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #44 Radovan Kohút (3:1)
23:25 domácí svoji přesilovku využívají bleskově, na Majáka je spoleh
23:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #93 David Horký (3:0)
23:02 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
22:29 hra je spíše opatrnější
20:37 i v úvodu druhého dějství mají míček domácí
20:00 střely v 1. tř. 10:14
18:26 dva těžké zákroky Hodíka
17:40 domácí zatím dobře brání
16:43 Vyloučen hráč #65 Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
16:15 odložené vyloučení domácích, hosté v šesti
15:23 Duda spolu s Wongem ve velké šanci
14:09 Hodík vyklepává sekeru do ruky, v akci kelen
12:09 kotva hostujícího obránce dala Radimovi možnost nájezdu, Tomšík byl proti jeho snaze
12:08 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #26 Radim Slunečko.
11:52 svoji premiérovou trefou zvyšuje Ďolek na 2:0, gratulujeme
11:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Vojtěch Doleček, asistoval #26 Radim Slunečko (2:0)
10:03 boleslavští jsou převážně bez míčku, Chodov ostřeluje Tomšíka, Dufek natáhl od půlky
07:44 kombinaci první chodovské lajny dopravil na správné místo Kafka
07:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #39 Sebastian Maxa (1:0)
00:29 úvodní střela Kafky jen míjí Tomšíkovu branku
00:00 dobré dopoledne, vítám vás u přenosu z 14. kola nejvyšší soutěže juniorů mezi domácím Chodovem a hosty z Mladé Boleslavi