()
  • 60 59:12
    Liberec

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Liberec 11:8
branky: 14. Adam Kocián, 21. Ondřej Hurt, 30. Jan Vochyán, 32. Lukáš Dubský, 34. Jan Vochyán, 35. Vojtěch Krupička, 42. Lukáš Kašpar, 44. Lukáš Kašpar, 51. Michael Řehák, 51. Adam Kuchynka, 60. Ondřej Hurt - 7. Jakub Mádlo, 9. Vojtěch Wiener, 12. Tomáš Martin Matušů, 14. Jakub Jaroš, 23. Vojtěch Wiener, 25. Šimon Stránský, 27. Vojtěch Wiener, 39. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:6; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Čermák 9, Ondřej Pelech 16 - Petr Chlad 27; po třetinách: 1:4, 5:4, 5:0
60:00 Komentář trenéra Marka Vojty: V první třetině byl soupeř u všeho první a my jsme neúspěšně řešili situace 1-1 v osobní obraně soupeře a chybělo plnění povinností v naší obraně. Od poloviny utkání jsme přidali na intenzitě, odvaze v útočných soubojích i při zrychlování hry. Nesmírně důležití pro nás byli dnes herní lídři i celková síla týmu. Velmi náročný víkend pro nás a jsme rádi, že máme šest bodů. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes jsme se snad poprvé dostali do výrazného vedení. To je evidentně stav, za kterého neumíme hrát. V pár minutách jsme úplně přestali hrát. Soupeř pak ožil a my už byli všude druzí. Příště budeme lepší :-) Hezké svátky všem.
60:00 Střely celkem: Sparta -38, Liberec -35.
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta -15, Liberec -8.
59:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt bez asistence (11:8)
59:35 V posledních vteřinách přidaly hráči na důrazu.
59:12 Timeout FBC Liberec
59:11 Sparta nestihla využít šance a oba týmy opět hrají v plném počtu.
57:50 První střela v přesilovce míjí branku.
57:11 Vyloučen hráč #87 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
57:11 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:56 Oba týmy hrají v plném počtu.
55:02 Liberec hraje bez golmana.
54:01 Už podruhé se dnes týmy utkávají ve hře 4 na 4.
53:56 Vyloučen hráč #37 Matěj Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
53:56 Vyloučen hráč #87 Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
50:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #7 Lukáš Dubský (10:8)
50:51 Desátý go´l Sparty padá po Kuchynˇkově střele z první.
50:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #7 Lukáš Dubský (9:8)
50:02 Střela z otočky letí přímo do levého rohu liberecké branky.
48:34 Střela z první se odrazila naštěstí pro Liberec od golmanovi ruky zpět do hřiště.
47:06 Liberečtí si hledají možnost výběhu nahrávkami na své polovině.
45:25 Šanci hostů zastavuje sparťanská obrana svým tělem.
43:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Lukáš Kašpar bez asistence (8:8)
43:44 Kašpar si získal míček a po přeběhnutí celého hřiště vyrovnává na 8:8.
42:49 Štěrbák si přeběhl celé hřiště, ale konečnou střelu golman odrazil svým tělem.
41:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #6 Adam Kuchynka (7:8)
41:23 Nahrávkami si Sparta našla šanci na další gól.
40:00 Vyloučen hráč #87 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta -12, Liberec -10
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:04 GÓL FBC Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #89 Vojtěch Blažek (6:8)
38:03 Tvrdá dorážka končí v brance Sparty.
37:22 Do skákajícího míčku se naštěstí pro spartu liberecký hráč před brankou netrefil.
36:33 Sparťanská střela ze zátahu se odráží od soupeřovi boty a končí za mantinelem.
34:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #26 Jan Kos (6:7)
34:49 Míček se odrazil od gólmanova ramena a spadl do liberecké branky.
33:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Vochyán bez asistence (5:7)
33:42 Vochyán střílí gól ze svého oblíbeného místa na hřišti.
31:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Lukáš Dubský, asistoval #62 Jan Linhart (4:7)
31:35 Backahndová střela prolétla pod nohou golmana .
29:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:7
29:26 Vochyán si sprintem přeběhl s protihráčem v zádech celé hřiště a zakončil střelou do pravého horního rohu.
28:08 Střela Sparty končí pouze za mantinelem.
26:44 Štěrbákova hokejka neustála silný náraz a láme se na dav díly.
26:17 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
26:17 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (2:7)
26:13 Střela zazvonila o libereckou tyč jako vánoční zvoneček.
24:19 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Ondřej Pelech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
24:18 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský bez asistence (2:6)
24:18 Sparta střídá golmany.
24:18 Liberecká dorážka končí v síti.
22:27 Ani jedna z mnoha dorážek Sparty nepadla do brány.
22:08 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #8 Šimon Stránský (2:5)
21:55 Vyloučen hráč #87 Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
21:24 Oba týmy hrají v plném počtu.
20:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #74 Adam Kocián (2:4)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny, zahájené 4 na 4, vyhrála Sparta.
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 11, Liberec - 14.
19:24 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
19:24 Vyloučen hráč #7 Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
19:13 Liberec hraje v plném počtu.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:41 Liberečtí získávají míček a běží na útočnou polovinu.
17:13 Vyloučen hráč #3 Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:14 Sparta hraje v plném počtu.
14:14 Vyloučen hráč #80 Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
14:01 Bude se vylučovat opět ve prospěch Liberce.
13:09 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #87 Jakub Jaroš, asistoval #15 Jakub Mádlo (1:4)
13:08 Backhandová střela na branku zahýbala sítí.
13:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #87 Jan Vochyán (1:3)
13:00 Křižná nahrávka zakončena střelou z první padá do liberecké branky.
11:43 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #8 Šimon Stránský (0:3)
11:42 Střela téměř z poloviny hřiště končí ve Sparťanské síti.
11:03 Backhandová nahrávka Sparty před brankou byla zastavena obranou Liberce.
09:20 Oba týmy hrají velmi s důrazem.
08:34 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #93 Vojtěch Janeček (0:2)
08:33 Další gól pro Liberec padl pod nohou sparťanského golmana.
06:55 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #8 Šimon Stránský (0:1)
06:35 Liberečtí nahrávkami čekají na šanci střelby.
06:26 Vyloučen hráč #3 Michael Řehák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zvedání florbalky
06:25 Bude se vylučovat ve prospěch Liberce.
06:13 Nahrávku křížem před bránou Liberecký brankář vychytal na poslední chvíli.
04:03 Linhart so obehrál dva hráče, ale koncovou nahrávku mu hosté překazili.
02:27 Krosovou nahrávku zastavili hosté ve středu hřiště.
00:37 Gólovou šanci brankář Liberce bravůrně vychytal.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrála Sparta.