7:0
    Erik PAPEŽ
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 7:0
branky: 11. Filip Folauf, 25. Vojtěch Šimáček, 30. Ondřej Valenta, 36. Erik Papež, 48. Jiří Kratina, 55. Vojtěch Bílek, 59. Erik Papež; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 20 - Tomáš Ernée 20; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích: pomalejší rozjezd, nicméně výkon šel postupně nahoru. solidně do obrany, chyby vyřešil výborný gólman. do útoku jsme mohli být lepší. děkujeme soupeři za férový zápas. děkujeme divákům.
60:00 Nejlepším hráčem hostů je brankář #90 Tomáš Ernée.
60:00 Hráčem utkání je brankář domácích #94 Jakub Zavřel. Během zápasu předváděl neuvěřitelné zákroky a odchází s čistým kontem.
60:00 Komentář trenéra hostů: Bez gólů asi nejde vyhrát a pomýšlet na body. Pokud nepochopíme podstatu týmového pojetí hry, tak budeme tam, kde jsme. Děkujeme za zápas super výkon gólmana domácích.
60:00 Počet střel třetí třetiny: 12:9
59:55 Hosté tlačili znovu s brankářem v bráně, gól znovu nepadl.
59:00 Běží poslední minuta zápasu.
58:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #92 Erik Papež bez asistence (7:0)
58:01 Hosté měli spoustu šancí, gól se jím nedaří dát.
56:39 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
54:50 Chvíli po timeoutu hosté odvolali brankáře.
54:21 Timeout BLACK ANGELS
54:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #23 Filip Folauf (6:0)
54:21 Ze zmatku před brankářem hostů vyústil další gól.
51:27 V půli třetí třetiny o gólové šance není nouze, obě strany si je pilně vytváří a trenéři se překřikují v radách svým svěřencům.
47:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #23 Filip Folauf (5:0)
47:06 Domácí zápas ovládají díky skvělému brankáři a větším štěstí při zakončování.
45:06 Hosté dál tlačí, jejich gól je na spadnutí.
42:41 Ten to zavřel! Brankář domácích #94 Jakub Zavřel předvedl již několikátý skvělý zákrok.
40:01 Hosté mají vysokou ztrátu, jejich výkony by si nějaký gól rozhodně zasloužily.
40:00 Počet střel druhé třetiny: 8:4
37:19 V rohu soupeřovi poloviny se srazili dva hráči Bohemians, naštěstí pro všechny bez následků.
35:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #92 Erik Papež, asistoval #99 Dominik Šimáně (4:0)
35:18 Nebráněný #92 Erik Papež překonává brankáře, #99 Dominik Šimáně si připisuje druhou asistenci v zápase.
34:51 Od velkého brankoviště soupeře budou rozehrávat hosté.
34:00 Hra teď jakoby zamrzla na polovině hřiště, domácí na balonu se nikam nehrnuli.
31:30 Zápas sleduje 62 diváků, děkujeme za podporu.
29:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:0)
29:09 #90 Ondřej Valenta si nachystal střelu a obrana se k němu nestihla stáhnout.
24:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Vojtěch Šimáček bez asistence (2:0)
24:34 Skvělým průnikem se blýskl #11 Vojtěch Šimáček, který unikl obránci a obstřelil brankáře.
24:21 I druhá třetina jede v plném proudu. Ostré souboje dál přerušují zápas.
23:19 Brankář hostů byl zasažen do ruky a krvácí na palci. Byl nutné hru přerušit pro jeho ošetření.
22:05 Hosté se dokázali ubránit i druhému oslabení.
21:50 Většinu přesilovky za oba týmy zůstali v poli první formace.
20:01 Nástup týmu hostů trval příliš dlouho, rozhodčí ho musel posoudit jako zdržování hry.
20:00 Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Počet střel první třetiny: 7:7
19:59 Angels odchází do šaten s jednogólovou ztrátou, to se ale může ještě změnit.
18:20 Domácí si po chybě v rozehrávce pořádně zatopili v okolí brány, hosté se k míči nedostali.
16:34 Střet tří hráčů nebyl označen za faul, přitom dva z nich skončili na zemi.
12:37 Hosté si nyní marně radovali z gólu, rozhodčí gól neuznal po předchozích zákrocích na obránce Bohemians.
10:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #13 Michal Vojtíšek (1:0)
10:33 #23 Filip Folauf otevírá skóre; dostal prostor a v klidu vystřelil na vzdálenější šibenici.
08:15 Hosté zvládli oslabení a znovu v pěti nebezpečně napadají branku domácích.
07:32 Odkrytá brána hostů nebyla míčkem navštívena, stav se tedy nezměnil.
05:47 Vyloučen hráč #12 Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
05:47 První přesilovka zápasu patří domácím, únik byl zastaven nedovoleným způsobem.
04:20 Hráči jdou hodně do těla, několikrát se musela hra přerušit.
00:44 Úvod zápasu je hodně do těla a hodně rychlí. Určitě se nebude jednat o klidný zápas.