4:9
    David HORKÝ
    (Majer)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
branky: 7. Jan Kos, 32. Adam Kuchynka, 36. Lukáš Dubský, 37. Adam Kocián, 56. Michael Řehák - 1. Chi Hieu Nguyen, 3. Chi Hieu Nguyen, 3. Sebastian Maxa, 8. Matěj Jambor, 18. Albert Kulík, 24. Jakub Dufek, 40. Petr Majer, 48. Matěj Duda, 56. David Horký; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Čermák 44 - Jan Hartman 35; po třetinách: 1:5, 3:2, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Začátek zápasu jsme prospali a nabídli soupeři snadné vedení. Poté nás stalo spoustu energie utkání otáčet. Druhou třetinu jsme odehráli výborně, ale třetí část si soupeř pohlídal a díky úvodu utkáni zaslouženě zvítězil.
60:00 Komentář trenéra hostí - O.Neuman: 'Na Spartu se nám z nějakých důvodů hraje dobře, jsem rád, že jsme to dnes potvrdili. Měli jsme ale pár varovných pasáží, které budeme řešit. Rozhodly přímočaré útoky, produktivita, lepší backchecking a brankáři.'
60:00 Střely celkem: SPA: 40 Chodov: 44
60:00 Střely ve třetí třetině: SPA: 14 Chodov: 16
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:59 Hurt ze strany trefuje břevno.
55:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #7 Lukáš Dubský (5:9)
55:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #84 Petr Majer (4:9)
55:38 Situaci 2 na 1 Chodov vyřešil správně a navyšuje tak skore na 4:9.
54:19 Kuchynka ztratil míček na středu, ale následně to napravil aspoň faulem a zastavil tak hrozící protiútok.
53:24 Řehák při napadání dostal housle.
52:08 Majer běžel poděl malého brankoviště, ale Čermák se výborně přesunul a tento lišácký pokus zneškodnil.
50:07 Krupička osamocený na středu netrefuje ani branku.
48:52 Linhart ze zátahu vyslal dobrou střelu, ale Hartman ji prstíčky vyrazil.
48:28 Vyloučen hráč #16 Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
48:00 Bude se nám vylučovat na straně Chodova a Sparta jde do šesti.
47:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #84 Petr Majer (4:8)
47:38 Duda se prosazuje z před brankového prostoru.
46:36 A kotel se nám postupně vrací na pozice a podporuje domácí tým tedy Spartu.
45:55 Ucháč měl před sebou úplně prázdnou branku, ale ani tak se do ní nedokázal trefit.
45:27 Kos se dopustil přestupku v rohu soupeře.
44:20 Hartman si poradil na výbornou s tečovaným míčkem.
43:17 Linhart vyhazuje míček zpoza branky na polovinu soupeře.
41:53 Z kotle nám tady zbyl pouze jeden věrný kotelník, který stále dychtivě podporuje domácí tým tedy Spartu. Děkujeme.
40:48 Kašpar vypálil od mantinelu, ale golman pohotově chytá.
40:00 Střely ve druhé třetině: SPA: 18 Chodov: 17
39:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #26 Radim Slunečko (4:7)
39:26 Majer zatáhl, vystřelil a dal gola. Jak jednoduché.
38:05 Řehák v samostatném úniky nedává gol. Golman vytáhl nohy dopředu a odkopává míček.
36:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #3 Michael Řehák (4:6)
36:56 Kocián v samostatném úniky dává gol.
36:43 Vyloučen hráč #62 Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká florbalka
36:37 Šimek z dlouhého výběhu trefuje břevno.
35:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Lukáš Dubský, asistoval #74 Adam Kocián (3:6)
35:14 Dubský z otočky na středu střílí přímo nechytatelně nad nohu Hartmana.
33:51 Sparta trpělivě kombinovala, ale nic z toho nevytěžila.
31:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #87 Jan Vochyán (2:6)
31:58 Kuchynka ze zátahu prostřeluje Hartmana na bližší tyč do šibenice.
29:24 Linhart svojí nahrávkou nachází pouze protihráče, kteří stojí na střídačce.
28:31 Sparta nevyužívá situaci 3 na 2.
27:18 Ucháč se z první trefuje do sítě. Bohužel do sítě za mantinely.
26:43 Kuchynka ohrozil branku soupeře svojí střelou schovanou zpoza hráče.
25:50 Sedláček z první netrefuje zařízení.
25:19 Linhart hecuje svůj tým k obratu.
24:48 Hurt zkouší prostřelit Hartmana na bližší tyč neúspěšně.
23:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #84 Petr Majer (1:6)
23:28 Dufek ze zátahu trefuje pravou šibenici.
23:14 Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:30 Bude se vylučovat a Chodov jde do šesti.
21:26 Talentovaný Kuchynka si poradil s náhozem a pokryl si balonek zkušeně tělem.
20:26 Vyloučen hráč #84 Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi
20:01 Fišer se ihned po buly vydal směrem přímo na branku soupeře. Branku ale netrefil.
20:00 Střely v první třetině: SPA: 8 Chodov: 11
18:02 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky
17:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #63 Chi Hieu Nguyen (1:5)
15:31 Horký nyní pláchl Dibelkovi a šel sám na bránu. Tuto šanci Chodova zneškodnil skvělým zákrokem Čermák.
14:49 Kocián ze středu orazítkoval břevno.
14:00 Ucháč z první míjí z půlky odkrytou branku.
12:15 Sedláček zalepil svojí nohou skákající míček.
10:36 Vochyán z velkého úhlu míjí branku.
07:42 Řehák dostal od Dubského na první, ale golmana neprostřelil.
07:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Matěj Jambor, asistoval #84 Petr Majer (1:4)
06:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #87 Jan Vochyán (1:3)
06:57 Kos dostal dobrou přihrávku na mantinel a vůbec se nerozpakoval a z první snižuje na 1:3.
06:55 Fišer podklouzl po hokejce protihráče.
06:09 Krupička si vedl na jedničku v situaci 1 na 1.
04:22 Šrumec před brankou Sparty končí faulem Chodova.
03:56 Kocián ze zátahu přestřeluje branku.
02:25 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
02:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa bez asistence (0:3)
02:25 Maxa z velmi špatného úhlu přeci jen dává gol a posílá svůj tým do tří brankového vedení.
02:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #63 Chi Hieu Nguyen, asistoval #16 Matěj Duda (0:2)
02:11 Linhart velmi lacině přišel o balonek a je z toho gol.
01:30 Kuchynka pod tlakem dvou hráčů vybojoval alespoň faul.
00:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #63 Chi Hieu Nguyen, asistoval #50 Aleš Weigner (0:1)
00:42 Chi ze zátahu prostřeluje Novýho na bližší tyč.
00:20 Horký vypouští zpoza půlky střelu hned ze začátku utkání.
00:01 Úvodní buly vyhrává Chodov.