59
  • 59 58:08
    Bulldogs

TJ JM Chodov - Bulldogs Brno 4:2
branky: 17. Petr Pastor, 31. Petr Pastor, 35. Tomáš Boubelík, 52. Petr Pastor - 47. Jiří Koutný, 48. Jan Rejda; rozhodčí: Lukáš Čížek - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Jan Prokeš 21 - Pavel Jurčík 15; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:2
60:00 Počet střel za 3.třetinu Chodov: 2, Brno: 9
59:40 Brno má opět ve své bráně Jurčíka.
59:16 Probíhá poslední minuta tohoto utkání, Brno stále hraje bez gólmana.
58:37 Brno odvolalo svého gólmana.
58:08 Timeout Bulldogs Brno
58:08 Brno si bere oddechový čas.
56:15 Skvělá nahrávka backhandem od Řehulky přímo před bránu pro Štylera znamenala možnost navýšit o další gól, avšak gólová šance byla bohužel vyslána do zázemí.
54:59 Další ohrožení Prokešovy branky. Prokeš však střelu Bulldogs vychytal v 'suchém'
54:23 Na hřišti se přiostřuje, oba dva týmy jsou vyhecované a hráči se snaží za každou cenu zakončit.
51:38 Pastor svým freestylovým uměním proměňuje nahrávku od Kovaříka a navyšují vedení na 4:2
51:37 GÓL TJ JM Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Petr Pastor, asistoval #16 Patrik Kovářík (4:2)
51:03 Brno proměňuje a jejich dvě přesilovky se rovnají snížení vedení Chodova.
50:20 Na hřišti se přituhuje, rozhodčí nekompromisně vylučují, avšak hráče Chodova. Brno hraje má možnost hrát přesilové hry, dokonce dvakrát.
47:20 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Jan Rejda, asistoval #17 Martin Vespalec (3:2)
46:40 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Jiří Koutný, asistoval #20 Jan Rejda (3:1)
43:13 Hra byla přerušena, zranění Brněnského Jakuba Štěpánka. Zdravotník má tedy plné ruce práce.
42:44 Chodovští znatelně navýšili svou střeleckou bilanci.
41:51 Počet střel za druhou třetinu se nijak nezměnil a stav je tedy Chodov 12 a Brno 4
40:00 Počet střel celkově: Chodov: 19, Brno: 23
39:28 Před chodovskou tvrzí je dusno...Brno se snaží za každou cenu skórovat.
37:14 Chodovští rytíři opravdu nelení a nekompromisně zásobují brněnského gólmana, proz. počet střel za druhou třetinu: Chodov 12, Brno 4
34:57 GÓL TJ JM Chodov! 3:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #10 Tomáš Boubelík, asistoval #20 Tomáš Kalina (3:0)
34:57 Boubelík doslova dofoukal balónek do soupeřovy branky po nahrávce kapitána Kaliny.
32:53 Dnešní utkání navštívilo 20 diváku. Děkujeme.
30:18 GÓL TJ JM Chodov! 2:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Petr Pastor, asistoval #19 Matěj Štyler (2:0)
30:18 Pastor opět skóroval dorážkou po střele Štylera, kterou gólman odrazil a Pastor pak skvěle dorazil.
27:08 Štyler vybojoval míček a pokusil se nahrát Řehulkovi, který nahrávku bohužel nezachytil.
26:13 Brno opět střílí, ale Prokeš nekompromisně vychytal.
24:43 Brno neztrácí naději a stále ohrožuje Prokeše.
22:59 Štyler zpozoroval Pastora před Brněnskou brankou, ale Jurčík, byl rychlejší a balonek zachytil dříve než se Pastor mohl pokusit o další hrozbu.
21:32 Začátek druhé třetiny přinesl hned důraznější hru, Chodov i Brno se doslova ,,válí,, na zemi.
19:00 Oba týmy odcházejí do šaten za stavu 1:0 pro Chodov. Avšak Brno stále převyšuje svým nátlakem nad Chodovem.
16:39 GÓL TJ JM Chodov! 1:0
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Petr Pastor, asistoval #23 Filip Řehulka (1:0)
16:39 Po přesné nahrávce Řehulky, Pastor nekompromisně zavěsil balónek za záda Brněnského golmana.
15:20 Brno zatím počtem střel převyšuje Chodovské rytíře.
13:43 Jak je vidno, střelbou jsou zásobeni oba gólmani, Prokeš a Jurčík si dnes určitě dostatečně zachytají.
12:51 Rodina kvalitně brání, Brněnští útočníci nemohou najít mezeru mezi Chodovskou obranou.
12:13 Štyler střílí, avšak mimo, ale i tak neodrazuje domácí k dalším atakům Brněnské branky.
10:08 Prokeš je v obležení, nejen Chodovských, ale i Brněnských.
08:51 Brněnský útočník Koutný se snaží prostřelit Prokeše, avšak Prokeš kvalitně vychytal.
07:35 Útočná kombinace Rodina - Štyler, nekompromisně směřuje na bránu, avšak hvizd píšťalky přerušuje tuto akci, kvůli zranění hostů.
06:24 Útočníci neváhají a nepřestávají útočit, nejen Chodov, ale i Brno se snaží prosadit.
00:00 Zahajovací sestava Chodova: Prokeš, Musil, Rodina, Kalina, Paseka, Boubelík Zahajovací sestava Brna: Jurčík, Kozel, Danaj, Mlejnek, Vespalec, Koutný