• 56 55:43
    3:6
    (Kasinec)

Tatran Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 3:6
branky: 23. Jiří Kolísko, 40. Kryštof Hartman, 43. Jiří Kolísko - 2. Lukáš Hájek, 22. Václav Gurkovský, 22. David Matúš, 25. Václav Gurkovský, 49. Marek Matejčík, 56. Václav Gurkovský; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Matěj Pošta 18 - Jakub Rataj 17; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:2
55:43 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Václav Gurkovský, asistoval #15 Tomáš Kasinec (3:6)
48:40 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #12 Marek Matejčík, asistoval #10 Lukáš Hájek (3:5)
42:36 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #47 Jiří Kolísko bez asistence (3:4)
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 7, Vítkovice 10
39:45 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #46 Kryštof Hartman, asistoval #41 Marek Vávra (2:4)
35:44 Šmída nastřelil břevno
24:10 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:4
24:10 Gurkovský uklízí zpoza branky připravenou šanci od Kasince
22:36 GÓL Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #47 Jiří Kolísko, asistoval #41 Marek Vávra (1:3)
21:30 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 David Matúš, asistoval #10 Lukáš Hájek (0:3)
21:30 Vítkovice se po krátké herní nekoncetraci domácích dostaly do tříbrankpvého náskoku
21:13 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Václav Gurkovský, asistoval #20 Jan Sedlák (0:2)
20:00 Střely na branku v 1.třetině: tatran 4, Vítkovice 6
18:45 Šimůnek osamocen ped brankou pouze do Rataje
16:33 ráz i vývoj hry v první třetině dnešního utkání připomíná strategickou bitvu z období středověkých válek
14:11 Vítkovic se vcelku bez problémů ubránily nepříliš aktivně hrané přesilové hře domácího Tatranu
08:55 bohužel realita zápisu z šesté minuty utkání i nadále přetrvává, takže střely na branku v poměru 2:2 jasně vypovíadjí o útočných choutkách obou týmů
05:23 oba týmy vyčkávají se svými největšími esy v rukávech, a tak se nám hřišti nedjí příliš zajímavé pasáže
01:21 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Lukáš Hájek, asistoval #11 David Matúš (0:1)
01:21 Hájek dokázal využít nabídnuté šance a po rychlém protiútoku vyvěsil do protipohybu Pošty na 1.0 pro Vítkovice
00:00 Line-up Tatran:Pošta - Fořt, Sláma - Vávra, Hartman, Šimůnek Line-up Vítkovice: Rataj - Šmída, Veltšmí - Hájel, Matúš, Matějčík