• 59 58:59
    1:6
    (Kožušník)

Hippos Žďár n/S. - Torpedo Havířov 1:6
branky: 42. Petr Kos - 14. Michal Vydra, 32. Lukáš Jurčík, 48. Miroslav Kožušník, 52. Tomáš Bajgar, 56. Pavel Bezděčík, 59. Lukáš Jurčík; rozhodčí: Martin Koutný - Ondřej Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 173; zásahy brankářů: Jaroslav Dobrovolný 19 - Štěpán Laja 18; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4
59:59 Trenér domácích: Naprosto stejné utkání jako v Havířově, na začátku třetí části to bylo 1:2 a poté rozhodly kvality a zkušenost soupeře.
59:59 Trenér hostů: Pochvala soupeři za předvedený výkon, těžký zápas jsme rozhodli až ve třetí třetině.
59:59 Střely 4:14 ve třetí třetině.
59:59 už se nic nestane
59:24 Po námazu Tlustoše Dobrovolný chytá střelu hostů.
58:59 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Lukáš Jurčík, asistoval #19 Miroslav Kožušník (1:6)
58:59 Havířov rychle využívá, Jurčík po nahrávce Kožušníka.
58:46 F.Dvořák dohrál souboj a půjde do chládku za hrubost.
58:18 Ondra Dvořáka trefil od půlky břevno, Laja zachránil na brankové čáře.
57:41 Střela Kosa šla bohužel hodně mimo. Střela F.Dvořáka na branku neprošla.
57:02 poslední tři minuty třetí třetiny.
56:42 Žďár nesložil zbraně a hraje aktivně, střelu F.Dvořáka pokryl Laja.
55:53 Závar před brankou Havířova, hosté se ubránili.
55:14 Domácí si vzali time pro uklidnění a sebrání sil na posledních pět minut utkání.
55:13 Timeout Hippos Žďár n/S.
55:13 GÓL Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík bez asistence (1:5)
55:13 Odpal Pátka zachytil před půlkou Bezděčík, který zahrál Dobrovolnému na housle 1:5
53:57 Tečovaná střela Dvořáka F. vystrašila Laju.
53:10 Melichar teď po delší době v šanci.
52:38 Hosté začínají domácí obraně zatápět, ta se brání s obtížemi.
51:58 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Tomáš Bajgar, asistoval #17 Michal Vydra (1:4)
51:58 Hosté ukázali jak se řeší brejk 2 na jednoho, do prázdné branky zvyšuje Bajgar po nahrávce Vydry.
51:20 Domácí vytáhli napadání, teď šance Havířova, na druhé straně Tlustoš překombinoval 2:1.
50:50 Utkání přihlíží 173 diváků.
50:21 Tlustoš z půlky mimo branku.
49:23 Zkažená nahrávka Karáska dává možnost Havířovu ohrozit domácí branku, zatím be výsledku, Torpedo ale pokračuje v akci, na jejím konci nebezpečná střela, Dobrovolný chytá.
48:55 Teď dlouho bez šance, hluché místo.
47:35 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Miroslav Kožušník, asistoval #5 Lukáš Jurčík (1:3)
47:35 Kožušník střílel ze středu, nahrávka přišla z rohu hřiště.
47:35 Dlouho to vypadalo s domácími dobře, ale duhá střela hostů byla gólová, Kožušník za asistence Jurčíka.
46:46 Zatím bez střely hostů, Tlustoš opět vyhazuje.
46:22 Domácí dvakrát vzali míček hostům a sbírají vteřinky.
45:37 Hosté zvyšují aktivitu, výsledkem je vyloučení domácího Dvořáka Ondřeje.
45:00 Pítrs namazal soupeři, pak schytal tvrdou ránu, aby odčinil svůj prohřešek.
44:20 Melichat vstřelil branku, bohužel tato nebyla uznána pro hru vysokou holí. Dalo se to pustit, zas tak vysoká hůl to nebyla, myslí si to celá hala.
44:10 Dobrovolný chytnul šanci hostů z bezúrostřední blízkosti.
43:40 Pátek málem našel střílenou přihrávkou Turinského.
42:45 Bezděčík se uvolnil a ohrozil domácí branku.
42:24 Domácí se snaží sehrát svoji kombinaci, zatím bez výsledku
41:07 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #10 Ondřej Melichar (1:2)
41:07 Kos střelou pod ledem vykřesal naději na zvrat v utkání
41:07 Kos snižuje!
40:48 Kožušník napadal za brankou domácích, vynesl Melichara za mantinel a půjde si odpočinout na dvě minuty.
40:01 Buly vyhráli domácí, po problémech s časomírou se může pokračovat.
40:00 Domácí budou mít ještě 1:23 přesilovku.
40:00 Hráči se trousí na hřiště, za minutku začínáme.
39:59 Střely ve druhé třetině 8:5
39:59 Sympatický výkon domácích ve druhé části, hraje se to ale na góly, jeden dali pouze hosté.
39:58 Dvě vteřiny před koncem měl na hokejce tutovku Dvořák Filip po krásném pasu Tlustoše, bohužel nedokázal trefit branku, ve které již nikdo nechytal.
39:23 Záhumenský byl hrubý na Kosa, domácí budou hrát opět s jedním mužem navíc.
38:30 Melichar ze středu hřiště, bohužel Laja pozorný.
38:00 Jurčík namazal Melicharovi, ten nedokázal zkrotit míček do šance.
37:10 Turinský trestuhodně sám před Lajou, měl dostatek času na zakončení, ale svoji šanci nevyužil.
36:30 Teď mají domácí opticky více ze hry. Na Laju zatím hledají recept bezúspěšně.
35:40 Martin Zerák vyslal pěknou střelu, Laja však dobře viděl.
35:10 Turinský pokrotil míček a vyslal pozdrav na Laju.
34:53 Filip Dvořák vynesl hostujícího útočníka, prozatím pouze domluva
33:50 Diváci se zlobí po zákroku na domácího kapitána Melichara.
33:07 Teď mají hosté více ze hry, domácí trochu opařeni gólem, který přišel při jejich tlaku.
31:58 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Lukáš Jurčík, asistoval #9 Martin Varta (0:2)
31:58 Z protiútoku hosté navyšují skóre, Jurčík nachytal Dobrovolného na první tyči.
31:50 Průnik Martina Zeráka pokazil hostující obránce, který vystihl nahrávku.
30:55 Přes tři zajímavé šance bohužel přesilovka nevyužita.
30:41 Po krosu Tlustoše Melichar opět netrefil branku.
30:10 Střela Tlustoše a dorážka Zeráka Ondřeje, bez úspěchu.
29:30 Domácí ztratili míček, přišli k němu až zdržovánímhostů u domácí branky.
28:54 Bude se vylučovat, Žďár bude mít přesilovku.
27:55 Domácí rychle přitupují k hostům přirozehrávce, teď nenápadný průnik Havířova přivodil problémy Dobrovolnému.
27:25 Melichar po nahrávce Tlustoše netrefil branku.
26:50 Hosté ve svém klasickém rozestavění čekají na příležitost.
26:10 Na hrací ploše pinponkový míček!
25:26 Domácím chybí klid do zakončení.
24:10 Střela Jurčíka mimo branku, na druhé straně Ondra Zerák neproprasíroval míček za záda bezchybného Laji.
23:40 Po rozehrávce v dobré pozici F. Dvořák trestuhodně míjí branku!
23:15 Hosté si již všimli, že třetina je zahájena a zvýšili aktivitu.
22:30 Příznivci vycítili šanci a povzbuzují domácí plejery.
22:00 Domácí aktivnější v prvních dvou minutách, škoda nevyužitých šancí.
21:40 Tlustoš prováhal vhodný okamžik ke střele, střela zblokována.
21:20 Střelu Zeráka tečoval Haman mimo, nadějná akce domácích.
20:15 Velkou tutovku bohužel zahodil Ondra Zerák, který nedokázal trefit branku!
20:01 Oba týmy připraveny k buly druhé třetiny
19:59 V první třetině mohli diváci vidět vyrovnanou hru, šance na obou stranách a pouze jednu branku. Uvidíme jak se bude toto utkání vyvíjet v jeho dalším průběhu.
19:59 Střely na branku v první třetině 7:6
19:50 Poslední akci předvedli domácí, ale po velkém úsilí Ondry Zeráka se jim podařilo dostat pouze do rohu hřiště.
19:23 Na druhé straně Jurčík jen zkontroloval pozornost Dobrovolného.
19:00 Vykroužení Petra Kosa bylo hezké, ale střela již horší.
18:40 Melichar po individuální akci prověřil Laju.
18:00 Jedovku Kožušníka vytěsnil Dobrovolný mimo branku.
17:20 Rozehrávka z rohu domácích k ohrožení branky bohužel nevedla, míček mají hosté a pokouší se dostat na svoji útočnou polovinu
16:56 Střalu Pátka Haman v gól nepřetavil, po něm byl hodně vidět Melichar, branka hostů zatím nedobyta.
16:25 Varta ve velké šanci branku netrefil
15:44 Bratři Zerákovi se provinili v rohu proti pravidlům, Torpedo zakládá útok
15:17 Střala Beneše šla do víka, Dobrovolný si ji ale pohlídal.
14:35 Dvořák F. prověřil od půlky Laju, ten míček vytěsnil do rohu.
13:50 Domácí teď pod tlakem
13:33 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Michal Vydra, asistoval #19 Miroslav Kožušník (0:1)
13:33 Kožušník našel na středu Vydru a ten vyvětral pavouky v domácí svatyni 0:1
12:10 Domácí příznivci mimo bubnů vytáhli i činely a žestě.
11:40 Hamanovi chybělo 20 centimetrů aby se dostal do šance, hezký náznak mladého hráče domácích.
10:10 Pátek zavzpomínal na svoje fotbalové roky, bohužel jeho noha byla moc vysoko, rozehrávka hostů
09:15 Trochu se přiostřilo, sudí zatím v klidu.
08:50 Varta posunul mantinely a musí být provedena úprava ohraničení hřiště.
08:23 Dvořák Ondřej z pěkné pozice mimo branku.
08:00 Dvě střely Čelechovského do branky neprošly.
07:18 Standartní situaci hostů zblokoval Karásek
06:50 U míčku domácí, ale před branku hostů se nedostali.
06:12 Diváci zatím čekají na větší šanci
05:10 Chybu Kowala zachránil až hostujíci Laja v brance, Melichar ho střelou nepřekvapil
04:40 Bezděčík prověřil Dobrovolného!
04:30 Tlustoš metr vedle branky!
04:10 první šance hostů bez využití
03:40 Hosté mají míček a čekají na chybu domácích
02:29 Střelu F. Dvořáka nedokázali domácí dorazit do brány.
01:34 O první střelu utkání se postaral domácí Melichar.
00:01 Úvodní buly vyhrál pro domácí barvy Tlustoš.
00:00 15 minut před zápasem jsou rozcvičky v plném proudu, nikdo nechce přípravu podcenit. Na tribunu se pomalu trousí diváci.
00:00 Line up domácí: 11 Dobrovolný Jaroslav - 21 Dvořák Filip, 23 Karásek Vít - 96 Tlustoš Petr, 7 Kos Petr, 13 Zerák Ondřej.
00:00 Line up hosté: 30 Laja štěpán - 13 čelachovský Petr, 16 Keuza Georgi - 15 Bajgar Tomáš, 19 Kožušník Miroslav, 17 Vydra Michal.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na utkání 21. kola 1. florbalové ligy mužů mezi domácím Hippos Žďár nad Sázavou a hostujícím Torpedo Havířov.