(Werner)
60
  • 60 59:59

SK Bivoj Litvínov - SFK Kozel Počenice 7:3
branky: 18. Vladimír Běhavý, 25. Filip Sýkora, 36. Milan Kumai, 37. Daniel Hulič, 38. Milan Kumai, 48. Vladimír Běhavý, 56. Daniel Hulič - 15. Tomáš Bláha, 43. Jaromír Lazor, 45. Tomáš Bláha; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Milan Stránský 23 - Radovan Michajlovič 38; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:2
59:59 Trestné střílení družstva SFK Kozel Počenice neproměnil #88 Jaromír Lazor.
59:59 Litvínov od druhé třetiny evidentně lepší, o čemž svědčí i poměr střel v zápase. Na druhou stranu, Počenice doma jistě zapomněli pár (také) šikovných hráčů. Ale dorazili s opět výborným brankářem.
55:07 GÓL SK Bivoj Litvínov! 7:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #10 Jan Werner (7:3)
47:39 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #27 Filip Sýkora (6:3)
44:36 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Tomáš Bláha, asistoval #91 Michal Zavadil (5:3)
42:54 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #88 Jaromír Lazor, asistoval #24 Martin Houšť (5:2)
37:19 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #29 Daniel Hulič (5:1)
36:57 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič bez asistence (4:1)
35:33 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:1
32:42 Timeout SK Bivoj Litvínov
24:49 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #27 Filip Sýkora bez asistence (2:1)
17:02 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:1
14:14 GÓL SFK Kozel Počenice! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Tomáš Bláha, asistoval #11 Radek Janoušek (0:1)