• 62 61:07
    4:5
    (Rodina)

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK Bivoj Litvínov 4:5p
branky: 19. Michal Dolejš, 39. Michal Dolejš, 41. Radek Kraus, 57. Ondřej Houra - 7. Milan Kumai, 16. Vladimír Běhavý, 24. Petr Žďárský, 60. Jaroslav Kropáček, 62. Vladimír Běhavý; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jiří Buchta 20 - Václav Rodina 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:1
61:07 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #38 Václav Rodina (4:5)
59:59 Vinohrady vteřinu před koncem dostávají vyrovnávají branku a půjde se do prodloužení. Střely ve třetí části: 5:10.
59:58 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #39 Milan Kumai (4:4)
59:54 Hosté hrají v šesti.
59:12 SKV drží balonek na půce Litvínova.
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:49 Do haly vstoupil prezident SKV a vzápětí využil přesilovku Ondra Houra. Vinohrady vedou 4:3 tři minuty před koncem.
56:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #59 Ondřej Houra, asistoval #2 Dalibor Nigrin (4:3)
55:45 Timeout SK Bivoj Litvínov
55:45 Po střele Uhera se v obrovské šanci objevil Mikšovský, míček ze vzduchu ale netrefil, a tak gól nepadl.
54:18 Hraje se opravdu skvělý florbal. Před chvílí vytáhl skvělý zákrok Buchta. Trochu se probouzejí i diváci.
53:44 Další střela minula hostující branku o milimetry. Vzápětí míček ukořistil Litvínov a snažil se uklidnit hru.
53:01 Vinohrady jsou teď opravdu lepší, míček už putoval za Rodinova záda, ale na poslední chvíli jej vyškrábl z brankové čáry jeden z litvínovských obránců.
52:29 Michal Vlk se ocitl v obrovské šanci, jeho střela z první se ale nevešla do Rodinovy branky.
50:36 Vinohrady přikládají pod kotel a snaží se vstřelit vítěznou branku.
49:43 Delší dobu se hraje bez šancí. Oba týmy se střídají v držení míčku.
46:08 Ani Litvínov přesilovku nevyužil.
45:00 Začíná se přiostřovat. Jsme svědky stále více tvrdších soubojů.
44:28 Hosté hrají v pěti.
44:08 Chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
40:51 Krausova dalekonosná střela zaletěla až do sítě Rodinovy branky. Vinohrady poprvé v utkání srovnávají.
40:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Radek Kraus, asistoval #32 Michael Mareš (3:3)
40:02 Je před námi třetí třetina, v té druhé za kratší konec provazu opět tahali domácí Vinohrady, nakonec se jim ale zase podařilo snížit na rozdíl jedné branky.
39:59 Střely ve druhé části: 12:6.
39:10 Domácí druhý gól nabudil a snaží přidat i ten vyrovnávají, Rodina teď ale pomohl dvěma zákroky Litvínovu udržet vedení.
38:39 Vinohrady dávají stejně jako včera na konci druhé části gól do šatny. Na 2:3 snižuje po střele od mantinelu svým dnešním druhým gólem Michal Dolejš.
38:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #15 Michal Vlk (2:3)
37:49 Jinak jsou teď aktivnější směrem dopředu domácí, hosté vyrážejí do rychlých brejků, které se jim celkem daří zakončovat.
37:07 Přesunující se Buchta vytáhl proti střele do prázdné branky skvělý zákrok a zachránil tak SKV od pohromy.
35:30 Kapucián trefil tyč, Rodina ale míček zkrotil.
34:54 Delší dobu se teď nehrálo. Pořadatelé museli upravit hrací plochu. Zároveň byl ošetřován hostující gólman Rodina.
31:39 Běhavý se snažil změnit směr balonku těsně před Buchtou, střela ale letěla mimo branku.
28:17 SKV pochopitelně zvýšilo svou aktivitu, ale stále málo střílí. Litvínovští navíc dokážou hodně střel zblokovat.
27:22 Kumai si teď při jednom souboji zlomil florbalku a bude muset hrát s jinou.
25:34 Závar před Rodinou gólem neskončil. Míček si vybral cestu nad branku.
24:55 SKV hodně často kazí nahrávky, což Litvínov trestá.
23:55 Buchta vyrazil technickou střelu jen před sebe a Žďársky balonek dorazil.
23:54 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #66 Petr Žďárský, asistoval #29 Daniel Hulič (1:3)
21:48 Hosté hrají v plném počtu.
20:23 Domácí pokračují v přesilové hře.
20:01 V první třetině byl lepší Litvínov a svoji aktivitu korunoval dvěma brankami. Vinohrady ale dokázaly snížit a vrátily se do utkání.
19:59 Vinohrady si zahrály na konci první části přesilovku a budou jí dohrávat na začátku prostřední třetiny. Střely po první třetině: 9:8.
18:21 Po dobře rozehrané standartní situaci se trefil Michal Dolejš.
18:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Michal Dolejš, asistoval #9 Aleš Stavjaňa (1:2)
18:19 Vinohrady teď delší dobu obývají polovinu Litvínova a budou zahrávat standartní situaci.
15:44 Buchta vyhodil míček na obránce do rohu, ale výhoz zachytil Vladimír Běhavý a vystřelil za záda překvapeného Buchty. 2:0 pro hosty.
15:43 GÓL SK Bivoj Litvínov! 0:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý bez asistence (0:2)
15:30 Buchta vytáhl další důležitý zákrok a podržel tak SKV.
14:48 Obě strany se střídají v držení balonku, střelecky aktivnější jsou nyní domácí Vinohrady. Skóre se ale zatím nemění.
12:45 Vinohrady jsou zase v pětí.
11:45 SKV teď hraje oslabení skvěle. Mikšovský podržel chvíli míček na útočné polovině a našetřil pár vteřin. Navíc se domácím podařilo už dvakrát vystřelit.
10:56 Hosté hrají první přesilovku v dnešním zápase.
08:50 SKV se po delší době usídluje na polovině soupeře a snaží se o vyrovnání. Zatím však nemělo vyloženější šanci.
06:40 Po křížné přihrávce Wernera se Kumai nemýlil a otevírá skóre zápasu.
06:39 GÓL SK Bivoj Litvínov! 0:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #10 Jan Werner (0:1)
04:25 Aktivnější je zatím Litvínov. Častěji drží míček na čepelích a častěji se dostává ke střelám.
02:59 Závar před domácí brankou ukončil Buchtův zákrok.
00:35 Úvodní buly vyhrál domácí tým, vzápětí se však hosté dostali do první šanci a Buchta si připsal první zákrok.
00:00 Vítáme Vás u dalšího zápasu 1. florbalové ligy z pražských Vinohrad. Dnešními soupeři budou týmy TJ Sokol Královské Vinohrady a SK Bivoj Litvínov. Vinohrady včera porazily Jablonec 6:3, Litvínov vyhrál 9:4 v Havlíčkově Brodu. Domácí si chtějí zachovat alespoň teoretickou šanci na play off, a tak by měli dnes Litvínov porazit.
00:00 Line-up hostujícího týmu: Rodina - Werner, Kropáček, Hulič, Kumai, Pecháček. Line-up domácích: Buchta - Stavjaňa, Mikeš - Vlk, Dolejš, Zezulka.