8:7
    Marek ŠKODNÝ
    (Hašek)

1. FBK Campus Jablonec n/N - TJ VHS Znojmo 8:7p
branky: 9. Marek Kujan, 15. Jaromír Lisa, 33. Jan Drnec, 38. Michal Král, 51. Ondřej Kujan, 55. Michal Král, 60. Michal Král, 63. Marek Škodný - 17. Jiří Salava, 23. Jan Hanák, 25. Jiří Salava, 25. Petr Číhal, 38. Ondřej Kredatus, 40. Jiří Bauer, 51. Jan Hanák; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 24 - Petr Bureš 20; po třetinách: 2:1, 2:5, 3:1, 1:0
62:44 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 8:7
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #16 Marek Škodný, asistoval #9 Filip Hašek (8:7)
62:44 V čase 2:44 se tečovanou střelou prosazuje domácí kapitán Marek Škodný a přináší do Jablonce první body od 2.kola. Jablonec se do poslední vteřiny nevzdal a odměnou jsou mu dva body. Raduje se celá jablonecká hala a prvního bodového úspěchu si užívá i nový domací lodivod Radko Hašek.
59:53 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 7:7
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #89 Michal Král, asistoval #32 Marek Kujan (7:7)
59:53 Balonek i s golmanem dostal do brány Michal Král, Jablonec využívá přesilovku a power play.
58:36 Timeout 1. FBK Campus Jablonec n/N
54:06 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 6:7
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #89 Michal Král, asistoval #27 Daniel Měkota (6:7)
54:06 Ale te´d už se 'Králík' prosazuje
53:55 Před Králem na brankové čáře zachraňuje Bureš
52:44 Jablonec teď pálí z každé pozice, nechce utkání odevzdat
51:20 Honza Drnec trefuje tyč!
50:44 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:7
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #2 Jiří Salava (5:7)
50:44 Ale Znojmo bleskově odpovídá
50:18 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 5:6
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #23 Ondřej Kujan, asistoval #16 Marek Škodný (5:6)
50:18 Jablonec přesilovku nevyužil , ale na jejím konci skoruje Ondra Kujan
48:13 Stejný trest i na druhé straně a pokračuje se ve čtyřech
47:25 V signalizované výhodě drželo Znojmo dlouho balonek, ačkoliv domací měly několikrát balonek pod kontrolou, což rozlítilo hráče,diváky i domacího trenéra. Dlouho se nehraje a dochází k vysvětlování situace.
46:15 Míra Lisa se uvolnil na středu a jeho střelu z otočky golman |Bureš vyráží
44:00 Jablonec se hodně snaží, ale střelám zatím chybí přesnost
42:52 Pospíěil odmítl snížení, sám před golmanem, ale střela pouze do golmana
39:00 GÓL TJ VHS Znojmo! 4:6
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #56 Jakub Martinek (4:6)
39:00 A Znojmo bleskově využívá
37:26 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 4:5
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #89 Michal Král, asistoval #77 Marek Žihla (4:5)
37:26 Ale Králík nesklápí hlavu a hned snižuje
37:05 GÓL TJ VHS Znojmo! 3:5
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #34 Ondřej Kredatus, asistoval #65 Jiří Bauer (3:5)
37:05 Golman Svec skáče ze strany na stranu, ale na vše nedosáhne beci Znojma si předaly balonek a Kradatus zvyšuje
33:20 Sám před golmanem Burešem netrefil Zelený
32:57 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 3:4
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #88 Jan Drnec, asistoval #77 Marek Žihla (3:4)
32:57 Jan Drnec si vybojoval na středu míč a jeho střela zaplula pod víko znojemské brány
30:53 ted se konečně Jablonec probudil a několika střelami probral golmana Bureše z odpočinku
29:00 Druhá třetina se jablonci nevede a jen díky golmanovi Svecovi se zatím skore nezvyšuje, Znojmo má velkou převahu
24:56 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #13 Vít Bárta (2:4)
24:03 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #34 Ondřej Kredatus (2:3)
24:03 Jablonec je ještě zřejmě v šatně, střelou od mantinelu se prosazuje Jan Salava a otáčí skore
22:43 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #65 Jiří Bauer (2:2)
22:43 Znojmo drželo od začátku třetiny Jablonec na jeho půlce až z toho rezultoval gol z hole Jana Hanáka
19:59 Se znojemskými střelami v přesilovce si poradil golman Švec a několika přesnými výhozy poslal Jablonec do brejku, které jablonečtí nevyužily.
16:09 GÓL TJ VHS Znojmo! 2:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #65 Jiří Bauer (2:1)
14:20 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 2:0
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #15 Jaromír Lisa, asistoval #27 Daniel Měkota (2:0)
11:00 pěkné bekhendová střela v podání Míry Lisy, Bureš vyráží
08:48 GÓL 1. FBK Campus Jablonec n/N! 1:0
Branku družstva 1. FBK Campus Jablonec n/N vstřelil #32 Marek Kujan, asistoval #9 Filip Hašek (1:0)
08:48 ze zmatku před jabloneckou brankou vymezl balon hašek dává na střed Kujanovi a ten poprvé rozvlnil znojemskou sit
08:40 Hostující Štasta netrefil z boku brázdnou bránu.
05:00 Prvních pět minut vez výraznější šance, balonek ale více na hokejkách hostujícího týmu
00:00 Vítáme Vás u sledování 16. kola 1.ligy mužů z Jablonce nad Nisou