7:3
    Jan BERÁNEK
    (Palát)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Erupting Dragons H. Brod 7:3
branky: 2. Radek Kraus, 5. Stanislav Zezulka, 6. Tomáš Daníček, 15. Stanislav Zezulka, 18. Eduard Piňos, 25. Eduard Piňos, 40. Jaromír Votruba - 2. David Coufal, 37. Jan Suchý, 54. Jan Beránek; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Peter Varga 17 - Jaroslav Přibyl 21; po třetinách: 5:1, 2:1, 0:1
59:59 Utkání definitivně konči, Vinohrady vítězí 7:3 a po pěti zápasech si připisují vítězství. Střely ve třetí třetině: 11:7. V celém utkání: 28:20. Z Vinohrad je to dnes večer vše, přejeme vám dobrou noc a příjemně strávený víkend.
59:09 Eduard Piňos teď mohl zkompletovat hattrick, ale když se dostal po chybě obrany do samostatného úniku, Přibyla nepřekonal.
56:24 Varga teď předvedl skvělý zákrok, když vytáhl míček letící do zcela odkryté sítě. Havlíčkův Brod je v posledních minutách aktivnější a častěji střílí.
56:00 Čtyři minuty do konce zápasu a stav se nemění. Vinohrady vedou o čtyři branky a zápas se dohrává v docela dobrém tempu.
53:18 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 7:3
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #79 Pavel Palát (7:3)
53:18 Hosté snižují z další brejkové situace. Zcela osamocený Beránek před brankou domácích překonal potřetí v zápase Vargu.
50:10 Vinohrady drží kontrolu nad výsledkem. Ve florbale by se deset minut před koncem nemělo říkat, že je o výsledku zápasu rozhodnuto, dnes je to však dost pravděpodobné. Hosté se nedostávají do větších šancí a hra se spíše v rychlých intervalech přelévá z jedné strany na druhou.
47:59 SKV poprvé v utkání nevyužívá přesilovou hru. Zápas pokračuje za stavu 7:2.
47:12 I hosté teď nebezpečně zahrozili. Varga musel čelit nebezpečné střele, ale poradil si s ní a vyrazil balonek do rohu hřiště.
46:24 SKV se v přesilovce dostalo ke slibné šanci. Kraus vyslal na Přibyla štiplavou střelu, dorážející Daníček hostujícího gólmana nepřekonal.
42:14 Druhá lajna domácích teď skvěle kombinovala. Balonek létal z čepele na čepel.
41:30 Mírnou převahu si na začátku třetí části vytvořili hosté.
40:01 Začala poslední třetina zápasu. Uvidíme, jestli SKV protrhne černou sérii pěti porážek v řadě. Dnes k tomu má skvěle nakročeno. Nedalo by se říci, že by hosté byli o tolik horší než domácí tým, ale Vinohrady jsou produktivnější.
39:59 Druhá třetina dospěla do svého konce. Poměr střel ve druhé části: 7:8.
39:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Jaromír Votruba, asistoval #91 Tomáš Daníček (7:2)
39:19 Šest vteřin po tom, co se na hřiště vrátil vyloučený Mikeš, vstřelil v čase 19:19 gól hráč s číslem 19 Jaromír Votruba a asistoval mu hráč s číslem 91 Tomáš Daníček, který je narozen v roce 1991. Votruba šel od mantinelu do výběhu a jeho rychlou střelu nedokázal Přibyl chytit. SKV už vede o pět branek.
38:21 Vargu teď vystrašila střela jednoho z hostujících hráčů. Naštěstí pro něj letěla do boční sítě.
37:47 Vinohradům se podařilo podržet dvacet vteřin míček na polovině soupeře. Po zisku míčku se Havlíčkův Brod rozestavil do přesilovkového rozestavení a vyslalo dvě střely na Vargu.
36:03 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 6:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #69 Jan Suchý bez asistence (6:2)
36:03 Po chybě v obraně se hosté dostali do šance a využili ji. Snižují tak na 2:6 z jejich pohledu.
32:37 V krátkém sledu jsme teď mohli sledovat dvě zajímavé situace. Nejprve Varga ekvilibristickým zákrokem překazil hostům naději na skórování, v následujícím protiútoku Mikšovský posílal míček před branku a hostující obránce byl rád, že si balonek nesrazil do vlastní sítě.
30:17 Havlíčkobrodští draci se teď ve stále delších intervalech usazují na polovině Vinohrad a snaží se křižnými přihrávkami rozpohybovat domácí hráče. Obrana SKV je však pozorná.
27:30 Eda Piňos teď chtěl společně s Michalem Dolejšem udělat z utkání exhibici, jejich vzájemná kombinace před bránou havlíčkobrodského gólmana Přibyla ale brankou neskončila.
26:20 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Přítomní diváci však nebyli svědky žádné vážnější situace.
24:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #43 Eduard Piňos, asistoval #44 Michal Dolejš (6:1)
24:13 Po tom, co domácí rozehráli standartní situaci, se k míčku dostal Eduard Piňos a podruhé v utkání se zapsal mezi střelce gólu.
23:29 Utkání ve Vinohradské areně přihlíží 81 diváků. Chvílemi je slyšet domácí kotel.
22:56 Před nebezpečnou standartkou hostů se nechal ošetřit domácí gólman Varga. Havlíčkův Brod ale výhodu střely z nebezpečné pozice nevyužil a situace tak gólem neskončila.
22:15 Na druhé straně nebezpečně pálil Vlk, jeho střela se ale nevešla do branky.
20:56 Varga teď skvěle vychytal únik hostujícího hráče a udržel tak čtyřgólové vedení SKV.
19:59 Nejprve Vinohrady svého soupeře zatlačili, ale třetina se dohrávala na polovině SKV. Havlíčkův Brod ale ze závěrečného tlaku vytěžil pouze vteřinu před koncem ze standartní situace střelu do tyčky. Třetina končí za stavu 5:1 pro domácí. Střely po první třetině: 10:5.
17:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #43 Eduard Piňos, asistoval #50 Radek Kraus (5:1)
17:16 SKV využilo i svou druhou přesilovku v utkání. Eduard Piňos vystřelil ze střední vzdálenosti a jeho střela byla gólová.
15:10 Radek Kraus teď vyslal na Přibyla nebezpečnou střelu, havlíčkobrodský gólman byl na místě.
14:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Stanislav Zezulka, asistoval #44 Michal Dolejš (4:1)
14:29 Dolejš poslal od levého mantinelu dlouhou křižnou přihrávku před branku a Zezulkovi už jen stačilo trefit balonek ze vzduchu do odkryté části branky. Zezulka tak střílí svůj druhý gól v zápase.
12:16 Iniciativu na hřišti přebírají pomalu hosté. Před chvílí vyslala první pětka hostů na Vargu dvě nebezpečné střely. Stav se však zatím nemění.
08:35 SKV je stále aktivnější směrem dopředu. Drží častěji balonek na hokejkách a stále hrozí nebezpečnými střelami.
05:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #91 Tomáš Daníček, asistoval #2 Dalibor Nigrin (3:1)
05:41 Třetí střela SKV, třetí gól. Centr první pětky Tomáš Daníček od mantinelu vystřelil přízemní střelu a brankáři Přibylovi prošel míček mezi nohama až do sítě.
04:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Stanislav Zezulka, asistoval #50 Radek Kraus (2:1)
04:42 Po křižné přihrávce Krause krásně vystřelil Zezulka a poslal SKV do vedení.
03:03 Hra se teď trochu uklidnila. Míček drží SKV. Začátek byl ale hektický. Nejprve byl vyloučen z hostujícího týmu Beránek, Havlíčkův Brod však z brejku v oslabení vstřelil úvodní branku zápasu. Hned vzápětí SKV srovnalo zásluhou Krause, který tak využil přesilovku.
01:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Radek Kraus, asistoval #43 Eduard Piňos (1:1)
01:35 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 0:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 David Coufal, asistoval #69 Jan Suchý (0:1)