59
  • 59 58:04
    BILLY BOY Mladá Boleslav

BILLY BOY Mladá Boleslav - Tatran Omlux Střešovice 4:5
branky: 5. Petr Veselý, 41. Vojtěch Veselý, 46. Jaromír Ekl, 46. Štěpán Slaný - 15. Johan Von der Pahlen, 30. Dušan Přívara, 37. Tom Ondrušek, 41. Martin Richter, 43. Dušan Přívara; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 561; zásahy brankářů: Jakub Koráb 19 - Martin Zich 22; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:2
60:00 Nejlepší hráči utkání jsou P. Veselý (MB) a Richter (Tatran). Na střely ve třetí třetině 7-8 , celkem 26 - 24. Trenér hostů Zahalka k utkání řekl: 'Fantastická návštěva s výbornou kulisou viděla zápas z aspekty zápasů play-off, děkuji svým hráčům za vybojované vítězství.' Trenér domácích Stožický k utkání dodal: 'Vyrovnaný zápas rozhodl pětiminutový výpadek ve druhé třetině a oslabení, která Tatran potrestal.'
59:40 Tatran boleslavskému sevření odolává.
58:30 Domácí v šesti.
58:04 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
53:00 Skvělí diváci ženou BILLY BOYe k vyrovnání.
50:00 Sledujeme utkání, které splňuje všechny parametry duelu, jaké nás čekají v play-off.
49:00 Hra se otevřela šance na obou stranách.
48:00 Zich si zapnul nohavice, rozhodčím se jeho ležérní styl nepozdával.
45:52 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #43 Petr Veselý (4:5)
45:52 Krásnou kombinaci domácích zakončil Štěpán Slaný.
45:13 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #92 Ondřej Fojta (3:5)
45:13 Rozhodčí měli ruku nahoře, v odloženém vyloučení hostů dorazil Ekl z brankoviště. Domácí bojují.
42:09 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #4 Dušan Přívara, asistoval #18 Martin Richter (2:5)
42:09 Přívara důrazně u pravé Korábovy tyčky = 2 - 5.
40:40 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #13 Vojtěch Veselý, asistoval #91 Ivo Veselý (2:4)
40:40 Bratrskou souhrou odčinili Ivo a Vojtěch Veselí předchozí zaváhání staršího ze sourozenců, MB rychle snižuje.
40:26 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #18 Martin Richter, asistoval #3 Michal Podhráský (1:4)
40:26 Ukrytou Richterovu střelu tahem zahlédl Koráb až v brance.
40:00 V hledišti Městské sportovní haly sedí 561 diváků!
40:00 Na střely ve druhé třetině 10 - 8.
39:55 I. Veselý hasil protiútok hostů seknutím do hole hráče vedoucího míček.
36:57 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #10 Marek Deutsch (1:3)
36:57 Tatran po nenápadné akci zvyšuje vedení, Ondrušek přesně k vzdálenější tyči.
35:30 Iniciativu přebírají domácí, Kadlecova střela od mantinelu do tyče, Ekl se k dorážce nedostal.
33:30 Pavel Bouška ošetřován, byl mu přišlápnut kotník - výron. Slaného střelu nedokázal dorazit Fojta.
31:30 Hosté jsou v posledních minutách nebezpečnější, MB se nedostává do střelby.
29:58 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #4 Dušan Přívara, asistoval #11 Jan Klimeš (1:2)
29:58 Klimešovi sjel při střele míček z čepele, Přívara ho pohotově uklidil do sítě.
28:45 Pahlen pálí do břevna.
27:00 Tatran tlačí, několik střel zblokováno, několik pokryl zatím výborný Koráb.
25:30 Fojta neuspěl svým rychlým vyjetím z rohu, hosté chválí Zicha.
23:00 Zápas si drží vysoké tempo, přesto mnoho brankových příležitostí nevidíme.
20:00 9 - 8 na střely v první třetině.
14:44 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #8 Johan Von der Pahlen, asistoval #18 Martin Richter (1:1)
14:44 Přísné vyloučení Slaného rychle trestá JVDP.
04:02 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #43 Petr Veselý, asistoval #92 Ondřej Fojta (1:0)
04:02 Petr Veselý podpořil únik Ondřeje Fojty, nabídku odkryté branky zúročil.
01:00 MB začala na dvě pětky.
00:00 LINE-UP domácích: Koráb - I. Veselý, Kadlec - Novotný (C), P. Bouška, Ekl LINE-UP hostů: Zich - Ullmann, Podhráský - Přívara, Richter (C), Vávra