()
  • 60 59:03
    Sparta

BILLY BOY Mladá Boleslav - AC Sparta Praha Florbal 8:5
branky: 13. Ondřej Fojta, 13. Jiří Bouška, 15. Martin Rožnovják, 21. Ondřej Fojta, 30. Ondřej Fojta, 39. Ondřej Fojta, 44. Ondřej Fojta, 60. Radim Křenek - 3. Michal Soukup, 33. Radek Skalička, 37. Tomáš Furch, 40. Jan Marvánek, 49. Tomáš Pavlis; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 410; zásahy brankářů: Jakub Koráb 12 - Vladan Dřízhal 26; po třetinách: 3:1, 3:3, 2:1
60:00 Trenér Viktor Kolář (BILLY BOY MB) k zápasu: 'Celkem jednoznačný průběh utkání narušila série zbytečných faulů, která vrátila soupeře do hry. Utkání jsme přesto zvládli a získali před závěrečným programem základní části důležité tři body.'
60:00 Trenér Jiří Uher (AC Sparta Praha Florbal) k utkání: 'Boleslav byla v úvodu zápasu rychlejší, přesnější a důraznější. Vytvořila si tak gólový náskok, který se nám v druhé půli, přes zlepšenou hru a maximální nasazení, nepodařilo dotáhnout.'
60:00 Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Fojta za BILLY BOY MB a Furch za AC SPARTA PRAHA FLORBAL. Na střely ve třetí třetině 10-5 , celkem 33-17.
59:55 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #29 Radim Křenek bez asistence (8:5)
59:03 Timeout AC Sparta Praha Florbal
48:24 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 7:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #8 Tomáš Pavlis, asistoval #42 Radek Križko (7:5)
43:07 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #29 Radim Křenek (7:4)
40:00 11 - 6 na střely ve druhé třetině.
39:17 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 6:4
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #8 Tomáš Pavlis (6:4)
38:34 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta bez asistence (6:3)
36:40 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:3
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #12 Tomáš Furch, asistoval #88 David Ježek (5:3)
32:37 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 5:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #30 Radek Skalička, asistoval #13 Michal Soukup (5:2)
29:19 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta z trestného střílení (5:1)
20:49 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:1
20:00 Na střely v první třetině 12 - 6.
14:48 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #20 Martin Rožnovják, asistoval #92 Ondřej Fojta (3:1)
12:44 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (2:1)
12:11 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:1
02:35 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #13 Michal Soukup bez asistence (0:1)
00:00 LINE-UP domácích: Koráb - Rožnovják, Slaný - Fojta, P. Bouška, Křenek LINE-UP hostů: Dřízhal - Berka, Kiprov - Vaculík, Soukup, Pacan