(Hůza)
  • 51 50:34
    Pardubice

FBC Liberec - Sokol Pardubice 6:1
branky: 11. Zdeněk Vážný, 13. Lukáš Nesměrák, 31. Lukáš Nesměrák, 37. Petr Salát, 49. Matěj Klucho, 51. Petr Salát - 26. Štěpán Vacík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 9 - Roman Vítek 10, Tomáš Martínek 3; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra Pardubic Janovského: 'Liberec dnes rozhodně byl víc hladový po vítězství a tři body získal zaslouženě.' Komentář trenéra Liberce Libora Dingy: 'Děkujeme hráčům za jejich nasazení, utkání jsme s přehledem zvládli. Tyto tři body jsou hodně důležité. Jsem rád, že jsme po dlouhé době mohli vidět bob.'
60:00 Střely ze třetí třetiny 5:2.
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou Vacík (Pardubice) a Nesměrák (Liberec).
58:00 Oba týmy se už moc do ničeho nehrnou.
56:28 Ďopanova střela opět nad.
54:09 Štěpánkova střela byla zblokována.
51:31 Brychta po srážce s Veselým zůstal ležet na zemi. Vše je ale už v pořádku.
50:34 Timeout Sokol Pardubice
50:34 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #13 Pavel Hůza (6:1)
50:34 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Tomáš Martínek družstva Sokol Pardubice
50:34 Nikým neatakovaný Salát vyběhl zpoza brány a střílí gól.
48:35 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho bez asistence (5:1)
48:35 Klobouček Kluchovi. Ten teď předvedl krásnou individuální akci, kdy vybojoval míč na půlce soupeře a pak nekompromisně zavěsil.
47:55 Svoboda v šanci, ale Bauer je pozorný.
46:57 Hra je vyrovnaná.
44:00 Na hřiště se podíval i čtvrtý liberecký útok bratři Krupičkovi a Ježek.
42:45 Zmatek před bránou hostů, ale míček nikdo netrefil.
41:20 Moravec se už napřahoval, ale přihrávku minul.
40:45 Třetí třetina začala nepřesnou hrou.
40:00 Střely za druhou třetinu 9:4.
37:28 Pardubice se ale nevzdávají a chtějí se ještě pokusit o zvrat.
36:00 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (4:1)
35:00 Böhm zachytil míč na půlce a bratři Králové mohli zvýšit, střela se však příliš nepovedla.
34:09 Nesměrák sprintoval zpátky do obrany a zachránil tak únik jednoho z pardubických.
33:14 Domácí drží balónek a jistí hru.
30:23 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Nesměrák, asistoval #10 Petr Salát (3:1)
30:23 Znovu brzo využitá přesilovka. Domácí si dali pár nahrávek na půlce a rychlou finální přihrávkou zvyšují na 3:1.
29:30 Uglanova tvrdá střela mířila vedle branky.
28:40 Vážný za bránou nahrával na Klucha, který o kousek minul branku.
25:30 Pardubice se do první třetiny vrhly a přehrávají domácí.
25:09 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #10 Štěpán Vacík, asistoval #77 Martin Junek (2:1)
25:09 Pardubice snižují ze standardní situace na 2:1.
23:29 Tým Pardubic svojí přesilovou hru nevyužil.
21:29 Klucho lehce přistrčil jednoho z pardubických hráčů, který byl skoro u domácí branky, a jde si posedět na dvě minuty.
21:29 Další nájezd provedl Bahník (Pardubice) a nedal.
21:19 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #11 Filip Bahník.
20:23 Ďopan se pěknými kličkami dostal až do střelecké pozice.
20:00 Střely po první třetině 5:4.
19:39 Tým Pardubic zkusil ještě na konci třetiny zahrozit, ale bez výsledku. Hráči odcházejí do šaten za stavu 2:0.
18:02 Liberečtí hráči si teď pardubickou pětici pěkně povodili.
14:00 Liberečtí měli v oslabení dvě šance, obě střely zacinkaly na tyč.
12:51 Nájezd neproměnil Brychta.
12:31 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #14 Karel Brychta.
12:20 GÓL FBC Liberec! 2:0
12:20 Domácí rychle využili přesilovou hru a zvyšují na 2:0.
11:45 Bauer měl v posledních minutách pár dobrých zákroků.
10:30 Střela Jaroslava Krále už vypadala, že letí do brány, nakonec mířila těsně vedle.
10:03 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #53 Lukáš Veselý (1:0)
10:03 Veselý přihrával na Vážného a ten z první vystřelil po zemi za Vítkova záda.
09:25 Blažek je dnes při chuti a snaží se střílet ze všech pozic.
07:50 Klucho na Derku, ten na Štěpánka, ale jeho střela nebyla přesná.
06:50 Salátovu střelu gólman Vítek vyrazil, Hůza se snažil dorážet, ale nepovedlo se.
05:17 Bauer chytil míček mimo brankoviště, pardubická standardka nebyla využita.
04:26 Tuhkanen měl místo uprostřed hřiště, jeho střela letěla mimo bránu hostů.
03:30 Šance Pardubic. Finální nahrávka ale nedošla tam, kam by měla.
02:45 Derka se pustil do samostatného průniku, byl však zastaven.
00:00 Zahajovací sestava hostů: Vítek - Šťastný, Ďopan - Bahník, Brychta, Veselý
00:00 Zahajovací sestava domácích: Bauer - Nesměrák, Tuhkanen - Blažek, Hůza, Salát
00:00 Vítáme Vás u dnešního online utkání mezi týmy FBC Liberec a Sokol Pardubice.