2:5
    Michal SOUKUP
    (Kiprov)

AC Sparta Praha Florbal - TJ JM Chodov 2:5
branky: 32. Radek Križko, 55. Michal Soukup - 2. Petr Šochman, 6. Petr Pražák, 35. Tomáš Sýkora, 52. Matěj Jendrišák, 53. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 233; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 28 - Jan Barák 18; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
60:00 Nejlepšími hráči utkání se stali Matěj Jendrišák a Tomáš Kiprov.
60:00 Komentář trenéru domácích Lukáše Pokorného: Dnes rozhodla produktivita mezi oběma týmy. Domnívám se, že jsme prohráli s nejlepším týmem prvního kola. Pokud udržíme tempo hry a budeme dávat střelecké příležitosti, nemusela by to být špatná sezóna.
60:00 Komentář trenéru hostů Lukáše Procházky: Na začátku jsme působili nervozně, ale postupem času jsme se zklidnili a ukázali svoji kvalitu.
60:00 Střely celkem: Sparta - 22, Chodov - 31
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 6, Chodov - 10
54:51 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 2:5
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #43 Tomáš Kiprov (2:5)
52:34 Timeout AC Sparta Praha Florbal
52:34 GÓL TJ JM Chodov! 1:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (1:5)
51:18 GÓL TJ JM Chodov! 1:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #77 Adam Štegl (1:4)
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 7, Chodov - 9
35:00 Dnešní utkání sleduje 233 diváků.
34:50 GÓL TJ JM Chodov! 1:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #23 Petr Pražák (1:3)
31:17 GÓL AC Sparta Praha Florbal! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil #42 Radek Križko, asistoval #49 Michal Vrtiška (1:2)
28:40 hra se přesouvá z jedné poloviny na druhou, ale žádná významnější akce z toho není.
25:12 Chodov se dostává do šance, ale bohužel neproměňuje.
20:00 Přestávku mezi první a druhou třetinou vyplňuje minizápas mladších žáků Sparty a Chodova.
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 7, Chodov - 14
16:51 Sparta hraje v plném počtu. Chodov v přesilovce žádnou ze svých šancí neproměnil.
05:30 GÓL TJ JM Chodov! 0:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #7 Jiří Krečmer (0:2)
01:42 GÓL TJ JM Chodov! 0:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #13 Petr Šochman, asistoval #15 Martin Zozuĺák (0:1)
00:00 Line up Chodov: 90 Barák, 77 Štegl, 24 Flousek, 15 Zozulák, 8 Jendrišák, 13 Šochman Sparta: 52 Dřízhal, 91 Bouša, 20 Berka, 5 Vaculík, 25 Moravec, 19 Pacan