59
  • 59 58:13
    Česko

Česko - Švédsko 2:3
branky: 4. Martin Richter, 9. Radim Cepek - 23. Fredrik Djurling, 46. Karl-Johan Iraeus, 49. Henrik Stenberg; rozhodčí: Miikka Myllykangas - Tommi Järventausta; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 1623; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 26 - Daniel Ramsin 17; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:2
60:03 Děkujeme za sledování dnešního přenosu a těšíme se na shledanou.
60:02 Nejlepším hráčem českého týmu byl vyhlášen Martin Richter, na straně švédské pak Nillson.
60:01 Kafka chytá Nillsonův nájezd a Češi tak berou Švédům alespoň bod za nájezdy. Diváci vestoje aplaudují a děkují českému týmu.
60:00 Sladký ' vykoupal' švédského gólmana dává na 3:2
60:00 Djurling srovnává na 2:2, nyní následuje systém náhlé smrti.
60:00 Aleš Jakůbek dává a Česko vede 2:1
60:00 Helgesson srovnává na 1:1.
60:00 Bron-Sundborn nedal, Cepek po něm také ne.
60:00 Milan Garčar svůj pokus proměnil s velkým přehledem.
59:59 Je konec. Švédsko vítězí 3:2. Nyní budou následovat 3 trestná střílení na každé straně a vítěz obdrží do tabulky 1 bod navíc.
58:13 Timeout Česko
58:13 Ostřanský byl teď zasažen loktem do obličeje, ale rozhodčí trest neudělil. Češi si vybrali oddechový čas a pokusí se bez Kafky a v šesti mužích v poli vyrovnat.
57:10 Češi se stále nemohou dostat do tlaku, aby mohli případně odvolat Kafku z branky.
54:29 Švédové zkušeně drží balon a nepouští Čechy do útoku.
52:36 Čeští reprezentanti se tlačí do zakončení, ale švédská obrana je pozorná.
49:28 Diváci mohutně povzbuzují český tým v boji o vyrovnávací branku.
48:36 GÓL Švédsko! 2:3
Branku družstva Švédsko vstřelil #12 Henrik Stenberg, asistoval #16 Karl-Johan Iraeus (2:3)
48:36 Česká pětka se nestačila vrátit a úplně volný Stenberg bez větších problémů dostává Švédsko do vedení.
46:35 Fojta ve velké šanci nedokázal tečovat za záda švédského gólmana.
45:12 Přísné vyloučení Milana Garčara bleskově trestá švédská přesilovková formace a začínáme znovu.
45:10 GÓL Švédsko! 2:2
Branku družstva Švédsko vstřelil #16 Karl-Johan Iraeus, asistoval #28 Fredrik Djurling (2:2)
43:13 Kafka teď zlikvidoval 'tutovku' dvojice švédských útočníků při přečíslení 2 na 1.
41:36 Dnešní utkání sleduje 1623 diváků.
40:20 Začala poslední třetina dnešního večerního utkání. Švédové kombinují v třetině českého týmu.
39:59 Druhá třetina končí za skandování jména českého gólmana. Ačkoliv měli domácí více šancí, jediný gól druhé části vstřelil tým Švédska a do šaten tak týmy odcházejí za stavu 2:1.
39:00 Kafka teď vytáhl 2 parádní zákroky a hala mu tleská.
35:02 Švédové se nemohou dostat kombinací před českou branku a jejich střely z větší vzdálenosti buď kryje Kafka nebo končí v hledišti.
33:16 Český tým je nebezpečnější a tlačí se k soupeřově brance při každé příležitosti.
29:47 Ze střídačky je slyšet Radima Cepka, jak povzbuzuje své spoluhráče, česká lavička je v dobré náladě a celá hala cítí, že Švédové jsou dnes k poražení.
28:59 Fridrich v další velké šanci nepřehodil z bezprostřední blízkosti gólmana.
27:10 Češi kombinují ve třetině soupeře, Fridrich jen těsně míjí švédskou klec.
25:40 Aktivní hrou si český tým vynutil další přesilovku, první šanci v ní však měli Švédové.
22:27 Stejně rychle jako český tým, i Švédové využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediného gólu.
22:12 GÓL Švédsko! 2:1
Branku družstva Švédsko vstřelil #28 Fredrik Djurling, asistoval #23 Peter Fischerström (2:1)
21:20 Přesilovou hru si zahraje také Švédsko. Sudí sice chvilku váhal, poté ale poslal Milana Garčara na trestnou lavici.
20:01 Druhá třetina právě začala, český tým se ihned prezentuje nebezpečnou střelou.
19:59 A je tu konec první části, po které Česká Republika vede nad Švédskem 2:0. Kdo dnes přišel do městské haly v Brně, rozhodně udělal dobře. Sledujeme pohledný florbal plný osobních soubojů.
17:58 Další série tvrdých zákroků ze strany Švédů. Rozhodčí zatím zůstávají klidní,ale dávají jasně najevo, že další podobné zákroky již trpět nebudou.
14:40 Jeden ze švédských hráčů skončil po souboji až na české střídačce.
14:34 Atmosféra na hřišti houstne, Švédové jsou z nepříznivého stavu velmi rozladění a dohrávají osobní souboje velmi tvrdě.
13:25 Obraz hry se příliš nemění, Češi čekají na soupeře na vlastní polovině a po získání balonu vyrážejí do protiútoků.
11:27 Kafka zatím bez problémů kryje pokusy švédských útočníků.
09:46 Švédové se tlačí dopředu, jejich střely ale končí buď mimo branku nebo na tělech českých obránců.
08:19 GÓL Česko! 2:0
Branku družstva Česko vstřelil #12 Radim Cepek bez asistence (2:0)
08:19 A je to 2:0. Radim Cepek potáhl míček podél pravého mantinelu a nedal švédskému gólmanovi šanci.
06:51 U balonku jsou Švédové, český tým pozorně brání a čeká na vhodnou brejkovou situaci.
05:07 Češi pokračují v náporu, s prudkou střelou Sladkého měl gólman velké problémy
03:49 GÓL Česko! 1:0
Branku družstva Česko vstřelil #8 Martin Richter, asistoval #27 Milan Fridrich (1:0)
03:49 Český tým bleskově využil přesilovou hru a dává úvodní branku utkání, diváci se výborně baví.
00:02 Oba týmy začaly aktivně, do první větší šance se dostali Švédové.
00:00 Zazněly státní hymny a vše je připraveno k zahájení utkání.
00:00 Oba týmy nastupují za bouřlivého potlesku diváků.
00:00 Do zahájení utkání zbývá 10 minut a týmy se připravují na slavnostní nástup.
00:00 Rozhodčími dnešního duelu budou pánové Miikka Myllykangas a Tommi Järventausta z Finska
00:00 Dobrý podvečer, vítáme vás u sledování on-line přenosu ze zápasu České Republiky proti Švédsku. Městská hala Vodova v Brně se solidně zaplňuje a panuje zde dobrá atmosféra.