• 60 59:10
    14:5
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ SLAVIA Plzeň 15:5
branky: 14. Erik Papež, 14. Michal Vojtíšek, 20. Jiří Kratina, 29. Jan Horák, 35. Erik Papež, 38. Vojtěch Šimáček, 38. Vojtěch Šimáček, 45. Jiří Kratina, 49. Jiří Kratina, 54. Vojtěch Šimáček, 55. Filip Folauf, 56. Erik Papež, 59. Jan Nachtmann, 59. Jakub Zavřel, 60. Filip Folauf - 13. Matouš Bešta, 48. Filip Blažek, 52. Filip Konrady, 53. Jakub Mikolášek, 60. Matouš Bešta; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Linhart 24 - Daniel Dolák 24; po třetinách: 3:1, 4:0, 8:4
60:00 komentář trenéra domácích: dnes lepší než včera. ale víme, že musíme být ještě lepší. rychlejší na balonu i bez a zbytečné ztráty balonu. děkujeme soupeři. děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Už dlouho jsem neviděl takto špatný juniorský florbal. Nicméně nešlo o nic, zápasu dodávalo náboj jen pár slovním výměn. Díky soupeři za zápas. My se jdeme připravit na další zápasy.
60:00 Střely ve třetí třetině: 17:13
59:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 15:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #52 Jakub Zavřel (15:5)
59:35 Folauf dopravuje odražený míček do branky.
59:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 14:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta bez asistence (14:5)
59:05 Domácí překvapivě odvolali brankáře.
59:01 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 14:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #52 Jakub Zavřel, asistoval #23 Filip Folauf (14:4)
58:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #71 Tomáš Otcovský (13:4)
58:02 I přes oslabení se domácí dostávají do přečíslení tři na jednoho a lehce proměňují.
56:13 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
55:42 A třetí hattrick zápasu domácích proměňuje Šimáňě.
55:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Erik Papež, asistoval #74 Jiří Kratina (12:4)
54:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Filip Folauf, asistoval #13 Michal Vojtíšek (11:4)
54:24 Folauf z poloviny perfektně prostřeluje.
53:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Vojtěch Šimáček, asistoval #93 Jan Nachtmann (10:4)
53:22 A máme tu druhý hattrick, opět ze strany domácích.
52:54 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (9:4)
52:54 Mikolášek se skvěle uvolnil a lehounce proměňuje.
52:51 Divokou střelu hostů zastavuje břevno domácích.
51:30 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (9:3)
51:30 Parádní sólo předvedl hostující Konrady, sám si nadhodil míč a poté obešel bránu, kam se brankář nestihl přesunout.
48:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #3 Vojtěch Šimáček (9:2)
48:24 A znovu Jiří Kratina!
47:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #87 David Pilík (8:2)
47:43 Po strkanici na domácí polovině se hostům podruhé v tomto zápase podařilo překonat brankáře domácích, brankář se nestihl včas natáhnout a míč pod ním stihl projet.
46:40 Hostující Vlček se ocitl sám před bránou, ale míček mu sklouzl z tyče.
45:57 Dostat se k míči stojí hosty velké úsilí, domácí jsou nezlomní.
44:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina, asistoval #22 Erik Papež (8:1)
44:23 Papežovu střelu brankář ještě pokryl, ovšem na Kratinu byl krátký.
43:24 Otcovský se po individuální akci dostal dvakrát k zakončení, i tak gól nepadl.
40:01 Do závěrečné třetiny vstupují domácí s šestibrankovým náskokem, hosté se budou snažit alespoň snížit.
40:00 Střely ve druhé části: 11:6
37:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Vojtěch Šimáček, asistoval #22 Erik Papež (7:1)
37:45 Opakovaná kombinace, Papež našel Šimáčka a ten se trefuje mezi nohy.
37:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
37:34 Nikým neatakován trefuje šibenici domácí Šimáček.
36:34 Hráči se vrací z trestných lavic, domácí se díky tomu dostávají do rychlého brejku, střela ale šla mimo.
34:25 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
34:25 Vzájemné oplácení vyvrcholilo ve vyloučení obou soupeřů.
34:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Erik Papež, asistoval #93 Jan Nachtmann (5:1)
34:11 Domácí v přesilovce po rychlé kombinaci skórují.
33:35 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vražení zády
32:23 Dnešní utkání sleduje 21 diváků.
30:40 Hosté vysílají Pacandu, ten prudkou střelou trefuje pouze brankáře.
28:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Jan Horák bez asistence (4:1)
28:34 Horák se na dvakrát dostává k míči a lehce proměňuje.
23:30 Hostující hráč Dubský teď po celé délce hřiště na jedné straně shodil mantinel, poté co do něj vlétl na útočné polovině. Nádherné domino!
22:20 A další tyčka! Domácí Otcovský vypálil, jeho střela se svezla z brankáře na pravou tyč.
21:20 Hosté teď byli hodně blízko, ale střela se odrazila od levé tyčky ven.
20:30 První možnost druhé třetiny po dlouhém výhozu brankáře útočník nevyužil.
20:02 Do druhé třetiny vstupují domácí s dvoubrankovým náskokem.
20:00 Střely v první třetině: 11:10
19:01 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Jiří Kratina bez asistence (3:1)
19:01 Kratina se dostává k odraženému míči a bezchybně proměnujě.
17:55 Individuální kvality teď předvádí hosté.
15:50 Domácí nevyužívají situaci dva na jednoho.
13:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #99 Dominik Šimáně (2:1)
13:53 Vojtíšek z poloviny překonává cloněného brankáře a domácí jdou poprvé do vedení.
13:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
13:07 Rychle odpovídají domácí.
12:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #94 Matouš Bešta, asistoval #8 Jakub Mikolášek (0:1)
12:32 Prvotní střelu brankář odráží, míč se vykutálel před prázdnou bránu, kde již měl Bašta snadnou práci.
11:18 Domácí opět dobře kombinují, střela ale jde mimo.
09:50 Domácí opět dobře kombinují, Zavřel ovšem gól nedává.
08:42 Fantastický zákrok brankáře předcházel skvělé akce a střely Zavřela.
07:02 Hostující tým se snaží využívat brejků, zatím neúspěšně.
03:02 V úvodu zápasu jsou na míči lepší domácí, ale na první gól si ještě musíme počkat.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají domácí.