7:4
    Tomáš ČEKAN
    (Hrdina)

FBC Dynamo Strakonice - FBC Došwich Milevsko B 7:4
branky: 15. Jan Lang, 21. Martin Popela, 26. Jiří Moravec, 35. Martin Popela, 39. Tomáš Čekan, 44. Jan Lang, 45. Tomáš Čekan - 6. Vojtěch Vaník, 23. Tomáš Alexa, 34. Vladimír Šimák, 34. Martin Sedlák; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Prokopius ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:2
44:37 Štván předvedl nešťastný obranný zákrok, při kterém spadl na záda. Na míček se dostali domácí a zakončili za Šimákovy záda.
44:36 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 7:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #23 Tomáš Čekan, asistoval #10 Václav Hrdina (7:4)
43:58 Domácí z rychlého brejku navyšují náskok minutu před koncem zápasu.
43:57 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 6:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #91 Jan Lang, asistoval #55 Dušan Andrle (6:4)
43:13 Šimák drží svůj tým nadále při životě.
41:38 Vyloučen hráč #6 Jan Chudoba družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za špatné střídání
40:55 Timeout FBC Došwich Milevsko B
38:56 Naštěstí Šimáci na hřišti nepředvádějí takové výkony, jako nejmladší Šimák u časomíry. Hlasitou nespokojenost dávají najevo hráči Strakonic, kteří čas popohánějí očima.
38:08 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 5:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #23 Tomáš Čekan bez asistence (5:4)
37:21 Bečka mířil nad rameno domácího gólmana, ten si však připisuje další zákrok.
35:05 Oba dva mladíci z Milevska se nyní nacházeli ve slušných šancích. Skóre však zůstává stejné.
34:12 Jsme ve velmi rychlé pasáži zápasu, kdy ani nestíhám psát to, co se děje na hřišti. Nejprve Milevsko otočilo vývoj zápasu a ujalo se vedení o jednu branku. Strakonice však velice rychle vyrovnali a skóre je opět nerozhodné.
34:11 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 4:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #21 Martin Popela, asistoval #8 Jiří Moravec (4:4)
33:50 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 3:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #11 Martin Bečka (3:4)
33:02 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 3:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #28 Vladimír Šimák, asistoval #26 Jiří Kaštánek (3:3)
33:00 Vyloučen hráč #23 Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra v malém brankovišti
32:51 Po Kaštánkově přihrávce si Vaník krásně položil gólmana, kterého bohužel nepřekonal svým backhandovým blafákem.
31:59 Bečka běžel sám na gólmana. Svoji příležitost nevyužil a míčku se opět zmocňují domácí.
31:22 Sedlák se snažil z brejkové situace vytěžit maximum. Brankář domácích byl však proti.
29:31 Šimák předvedl nádherný zákrok helmou.
28:04 Kaštánek ztratil hůl a pokusil se míček dokopat do branky. Rozhodčím se tento postup nelíbil a posílají jej na trestnou lavici.
28:03 Vyloučen hráč #26 Jiří Kaštánek družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za hra bez florbalky
25:38 Po několika sekerách před brankou Šimáka míček doputoval za brankovou čáru.
25:37 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 3:2
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #8 Jiří Moravec bez asistence (3:2)
22:51 Střelu 'Pumby' Bečky z půlky tečoval Alexa přímo před brankou domácích. Zřejmě nikdo tuto teč neviděl, ale Alexa si tím byl jistý a po právu diktuje svůj gól jednomu z rozhodčích.
22:50 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #14 Tomáš Alexa, asistoval #11 Martin Bečka (2:2)
22:44 Prokop se dostal do menší slovní potyčky s Hrdinou, rozhodčí celou situaci uklidňují.
21:28 Štván ukázal, kdo je tady pán a srazil Hrdinu k zemi. Výhodu volného úderů domácí Strakonice nevyužili.
20:45 Mladý Šimák nezavřel levou tyč jeho otci. Domácí se dostali k odraženému míčku a dorazili jej za záda Šimákovi staršímu.
20:44 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:1
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #21 Martin Popela, asistoval #55 Dušan Andrle (2:1)
15:34 Alexa vybojoval na útočné polovině míček, který naservíroval Dvořákovi. Jeho projektil netrefil branku Strakonic.
14:22 A vyplácí se jim to. Na 1:1 vyrovnává střelou z hokejového mezikruží Lang. Neobsazený hráč nedal Šimákovi jedinou šanci.
14:21 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 1:1
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #91 Jan Lang, asistoval #10 Václav Hrdina (1:1)
14:00 Běží poslední minuta 1. třetiny a domácí se v této pasáži zdají býti aktivnější.
12:14 Dvořák předvedl krásný obranný zákrok, po kterém přešel do útoku. Na jeho střele si však smlsl Prokopius.
10:35 Chudoba zamířil těsně vedle soupeřovy branky. 'Johny G' před zápasem prorokoval 6 gólů, uvidíme, kolik gólů tento mladičký muži dokáže vsítit.
09:43 Zblokovaná střela Myslíka končí za mantinely. Domácí budou rozehrávat z rohu v útočné třetině.
08:29 Čekan střelou z půlky míjí svatyni Šimáka.
07:13 Další úspěšný zákrok Šimáka. 'Taťka' je dneska při formě.
05:33 První branku dnešního zápasu si připisuje celek hostí. Vaník vymetl všechny pavučiny v brance Prokopia
05:32 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 0:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #30 Vojtěch Vaník, asistoval #26 Jiří Kaštánek (0:1)
03:11 Po neúspěšné rozehrávce domácího celku se do brejku dostal Šach, kterému však míček sjel z hole.
02:46 Krásná přihrávka Kaštánka na Vaníka, ten jen o centimetry míjí soupeřovu branku.
01:11 Po kratší pauze, způsobené uklízením rozlitého pití na palubovce, se do brejku dostal Bečka, ten bohužel nezamířil přesně a míček končí na holích domácích.
00:37 Vojtěch Štván zkušeně vybojoval míček na obranné polovině. Rozehrávat budou hosté.
00:00 Dobrý den dámy a pánové. Vítám Vás u online přenosu zápasu mezi hostujícím Milevskem a domácími Strakonicemi.