5:8
    Jiří KOLÁŘ
    (Procházka)

FBC Došwich Milevsko B - SK Meťák České Budějovice 5:8
branky: 2. Pavel Procházka, 18. Tomáš Alexa, 29. Pavel Procházka, 30. Jiří Kolář, 41. Jiří Kolář - 5. Jiří Stančík, 7. Lukáš Čipera, 26. Vít Kubásek, 26. Pavel Stluka, 31. Lukáš Čipera, 31. Petr Stluka, 36. Jakub Jiráček, 39. Jakub Jiráček; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Novotný; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Prokop ? - Matěj Grimbosch ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:4
40:12 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 5:8
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #44 Jiří Kolář, asistoval #77 Pavel Procházka (5:8)
38:20 mladíci z Meťáku si to docela dávaj,,, :)
38:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #26 Lukáš Čipera (4:8)
35:37 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:7
30:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #87 Petr Stluka, asistoval #8 Pavel Stluka (4:6)
30:38 já na bráchu a brácha na mě a Meťák odskakuje na rozdíl dvou branek
30:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Lukáš Čipera, asistoval #90 Jan Matějček (4:5)
30:03 jen jsem si odskočil.. a hned problém nejde časomíra, no jasně že nejde když si jí expert vypne
29:50 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 4:4
29:50 tak tohle byla kombinační paráda a máme vyrovnáno
28:26 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 3:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #12 Martin Sedlák (3:4)
28:26 Prochyho gól jsem neviděl, ale okolo mě se ozývalo akorát hustý, jak to udělal, coooo?? tak to musela být pěkná paráda...
25:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #8 Pavel Stluka, asistoval #26 Lukáš Čipera (2:4)
25:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Vít Kubásek, asistoval #75 Jiří Stančík (2:3)
23:50 přesilovka Milevska zatím nepřináší nic zajímavého, akorát hodně útočných faulů
20:23 Vyloučen hráč #51 David Koprna družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
20:23 Vyloučen hráč #51 David Koprna družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
20:23 no jo, do manťáku se prostě nemlátí
20:23 Milevsko dobře brání a nakonec uvidíme hru ve čtyřech
19:13 Vyloučen hráč #11 Martin Bečka družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání
17:06 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #14 Tomáš Alexa, asistoval #12 Martin Sedlák (2:2)
17:06 Povedenou kombinaci Milevska zakončil Tomáš Alexa
14:38 parádní akce Milevska na jejímž konci byl Pája skončila na tyčce!
11:32 Grimby teď předvedl parádní zákrok
09:52 Šimi teď tvrdou ranou trefil Honyho do pusy, snad má zuby v pořádku
07:55 Kubásek v rozhodující chvíli před golmanem netrefuje míček
06:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Lukáš Čipera bez asistence (1:2)
05:05 Vyloučen hráč #12 Martin Sedlák družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #75 Jiří Stančík bez asistence (1:1)
04:41 Jirka jako za mlada, nejdřív dvakrát oběhl hřiště a pak se štěstím zakončil
03:45 Vyloučen hráč #51 David Koprna družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:30 odstranili jsme technické obtíže, během toho jsme viděli krásné zakončení Páji Procházky
01:36 GÓL FBC Došwich Milevsko B! 1:0
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #37 Ondřej Šach (1:0)