hra rukou
  • 45 44:49
    Michal PĚŠKA

SK Jihlava - Snipers Třebíč 12:3
branky: 4. Štěpán Vyskočil, 11. Vít Andrýsek, 15. Jan Barimov, 24. Jakub Blažíček, 24. Štěpán Vyskočil, 27. Štěpán Vyskočil, 32. Martin Štoll, 34. Štěpán Vyskočil, 36. Štěpán Vyskočil, 41. Mojmír Mopils, 42. Tomáš Němeček, 44. Alex Bača - 18. Adam Benáček, 31. Adam Benáček, 44. Martin Susa; rozhodčí: Petr Stejskal - Jiří Kučera; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Leoš Fišer ? - Jan Daňhel ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 6:2
44:50 Vyloučen hráč #36 Jakub Blažíček družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
44:49 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #4 Michal Pěška.
43:52 GÓL SK Jihlava! 12:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Alex Bača, asistoval #35 Adam Vácha (12:3)
43:36 GÓL Snipers Třebíč! 11:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #10 Martin Susa, asistoval #36 Adam Benáček (11:3)
41:23 GÓL SK Jihlava! 11:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #50 Tomáš Němeček, asistoval #11 Martin Štoll (11:2)
40:42 GÓL SK Jihlava! 10:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #34 Mojmír Mopils bez asistence (10:2)
40:42 Vyloučen hráč #14 Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
35:48 GÓL SK Jihlava! 9:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #32 Štěpán Vyskočil, asistoval #50 Tomáš Němeček (9:2)
35:38 Timeout SK Jihlava
33:25 GÓL SK Jihlava! 8:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #32 Štěpán Vyskočil, asistoval #35 Adam Vácha (8:2)
33:25 Střelec opět zasahuje do hry a připisuje si další gól
31:16 GÓL SK Jihlava! 7:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Martin Štoll, asistoval #27 Vít Andrýsek (7:2)
30:49 GÓL Snipers Třebíč! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #51 Kryštof Buchtela (6:2)
28:38 Vyloučen hráč #34 Michal Forétar družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
28:38 Vyloučen hráč #31 Jan Barimov družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:48 GÓL SK Jihlava! 6:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #32 Štěpán Vyskočil, asistoval #37 David Vlk (6:1)
26:48 Dělová rána našeho střelce (Štěpána Vyskočila) z půlky končí v pravé šibenici .
23:33 GÓL SK Jihlava! 5:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #32 Štěpán Vyskočil, asistoval #34 Mojmír Mopils (5:1)
23:19 GÓL SK Jihlava! 4:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #36 Jakub Blažíček z trestného střílení (4:1)
17:10 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #10 Martin Susa (3:1)
14:13 GÓL SK Jihlava! 3:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #31 Jan Barimov, asistoval #50 Tomáš Němeček (3:0)
14:05 Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil #32 Štěpán Vyskočil.
10:32 GÓL SK Jihlava! 2:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #35 Adam Vácha (2:0)
08:58 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #36 Adam Benáček.
06:51 Vyloučen hráč #35 Adam Vácha družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
03:50 GÓL SK Jihlava! 1:0