45
  • 45 44:57
    2

TJ Centropen Dačice - PSKC Okříšky 5:7
branky: 8. Filip Přikryl, 21. Jan Sláma, 23. Jan Sláma, 27. Jan Sláma, 28. Jakub Šimánek - 5. Roman Sedlák, 11. Vojtěch Novotný, 19. Martin Sviták, 23. Petr Pojer, 24. Petr Zajíček, 37. Vojtěch Novotný, 38. Matěj Kutílek; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Jonák ? - Radek Korba ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 0:2
44:57 Vyloučen hráč #72 Matěj Kutílek družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:57 Hloupý zákrok tři vteřiny do konce, naštěstí nikdo nebyl zraněn. Šimánek se zvedá.
44:41 Velice takticky teď David Kelbler fauloval.
44:24 Dačice to zkouší Morávek teď další střela.
43:56 Timeout TJ Centropen Dačice
43:56 Skvělý zákrpok brankáře Okříšek.
43:45 Time-out Dačic.
43:37 Skvělý Šimánek teď lítá všude.
43:00 Dvě minuty do konce.
42:17 Dačice se snaží, napadají jsou aktivní, ale chybí i trochu štěstí. Okříšky z rychlých protiútoku jsou navíc hrozně nebezpeční!
41:58 Šimánek teď důležitý v obraně.
41:24 Sláma však pánubohu do oken.
41:21 Zvuk florbalky o florbalku, standardka Dačic.
40:36 Skvělý pohyb Dačic, který vyústil v tyč hostující branky o T. Štibicha.
39:48 Důležitý zákrok Jonáka.
39:00 Dačice v postupném útoku.
38:26 Pubikum je dnes náročné.
37:55 Jestli má trenérka B.Kratochvílová nějaké trumfy v rukávu je čas je vytasit.
37:45 GÓL PSKC Okříšky! 5:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #72 Matěj Kutílek, asistoval #70 Petr Zajíček (5:7)
37:45 Nedůraz na středu teď využily Okříšky beze zbytku.
37:00 Morávek sám na středu, míček mu však sjel z čepele.
36:13 GÓL PSKC Okříšky! 5:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #43 Pavel Pospíšil (5:6)
36:13 Standardní situace využita, 5:6 z pohledu domácích.
36:00 Milimetry teď chyběly, aby byl Novotný u balonku dřív. Nestihl a tak tu máme standardku.
35:22 Krátce si zahráli i Dačice, ale hosté už jsou zase v rohu.
34:46 Otěže zápasu teď na chvíli převzali hosté. D. Kelbler tomu udělal přítrž.
34:17 Okříšky se teď snaží z rohu dostat před branku domácích.
34:11 Důležitý obranný zákrok Petra Novotného teď zabránil pohromě.
33:40 Tlak Dačic zakončen nepřesnou střelou Davida Kelblera.
33:20 Šimánek se teď kostrbatě dostal až před brankáře, bránu však netrefil.
32:38 Okříšky se teď krásnou kombinací dostali až před Jonáka, ten svůj tým podržel.
30:30 Morávek se z úhlu řítil na brankáře, ale minul, posléze ze středu z otočky trefil masku a následně opět minul z úhlu, kdy se tento chlapec trefí a na co si to šetří?
30:06 Třetí třetina začala faulem domácích na půlce.
29:59 V posledních vteřinách velkou šanci neproměnil hráč hostů, stav je tedy nezměněn 5:5. Třetí třetina tak slibuje napínavou podívanou.
29:44 Tvrdě a nekompromisně a bohužel i nečistě hrál Tomáš Štibich.
28:05 Dačice nepolevují, musejí si však dát pozor na brejky a chyby ve vlastní třetině.
27:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #32 Jakub Šimánek bez asistence (5:5)
27:31 Šimánek si teď vzal míček na půlce a střelou k tyči překonal brankáře po páté. Stav je nyní srovnán!
27:26 Dačice o něco více na balónku, Okříšky jsou ale nebezpeční.
27:12 Standardka Dačic skončila na prvním hráči Okříšek.
26:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #16 Jan Morávek (4:5)
26:04 A je to tu Sláma hattrick!!!
25:40 Obrana Přikryl - Novotný dnes velmi dobří.
24:48 První útok Dačic dělá hostům problémy, zejména Morávek by si za svou snahu branku zasloužil.
24:28 Diváci Okříšek jsou dnes malinko kritičtí.
23:44 GÓL PSKC Okříšky! 3:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #70 Petr Zajíček, asistoval #72 Matěj Kutílek (3:5)
23:44 A už je to zase o dvě branky, Okříšky se štěstím.
22:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
22:48 V přesilovce se řítili tři útočnícic Dačic na osamoceného obránce, Morávek opět našel Slámu a ten snižuje na 4:3
22:46 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #47 Petr Pojer, asistoval #52 Vojtěch Novotný (2:4)
21:48 Vyloučen hráč #55 David Kučera družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za špatné střídání
21:48 Okříšky špatně střídali, uvidíme první přesilovku.
20:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
20:30 V rychlém sledu se nejprve objevil hostující útočník před bránou, ale netrefil, za což se z ochozů ozvalo povzbudivé: ,,Kopyto!' Hned nato předvedli pěknou akci domácí, kdy Slámam po Morávkově přihráve umístil míček do brány.
19:46 Radek Kubeš se teď elegantně zbavil dvou dotírajících protivníků.
18:46 Novotný se teď prodral okolo mantinelu a předložil další skvělý pas Pojerovi, který se nemýlil.
18:10 GÓL PSKC Okříšky! 1:3
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #71 Martin Sviták, asistoval #78 Tomáš Procházka (1:3)
18:10 O slovo se opět hlásí Okříšky, kdy nádhernu přihrávku před prázdnou bránu zužitkoval hráč číslo 71.
17:15 Z následné standardní situace Šimánek mimo.
17:12 M. Jonák teď výhozem našel J. Morávka, toho obránci zastavili až faulem.
16:44 Dačice teď za sebou měly vydařená střídání.
16:16 Mocným výkřikem: ,,Ráááďooo!' se hlásil o brejk jeden z hostujících hráču, dačičtí, ale pozorní.
15:40 Tlak domácích zakončen střelou do rohou. Elitní útok se probral. Kuba Šimánek opět v zakončení, brankář Okříšek úspěšnější.
15:19 Kuba Šimánek z otočky trefuje tyč!
15:00 2 část se blíží, napětí je na divácích cítit. Jak tohle skončí?
15:00 O přestávkový florbal se starají naši dva mladí pořadatelé. Jejich ekvilibristika je úžasná. Rostou nám tu nové naděje?
14:59 1. třetina skončila.
14:32 Faulem teď skončil rychlý brejk hostujících.
14:00 J. Morávek se teď svým typickým způsobem natlačil před bránu a s florbalkou mezi nohama se pokusil zakončit, žel jen do bloku obránců.
12:58 Vojta bartoň opět sám před bránou, agilita dačického útočníka je obdivuhodná, škoda toho zakončení.
12:13 ,,Slámič' střelou od mantinelu gólmanan nezaskočil.
11:58 Okříšky opět nebezpečně před bránou.
11:20 Dačice to zkoušejí postupným útokem.
10:34 Okříšky znovu ve vedení ze schrumáže na středu vydolovali míček a pod nohou gólmana zvyšují na 2:1.
10:33 GÓL PSKC Okříšky! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #47 Petr Pojer (1:2)
09:34 Junioři nastupující pravidelně za A-tým se dnes rozjíždějí trochu pomaleji.
09:19 Po chybné rozehrávce opět M. Jonák.
07:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #38 Martin Švanda (1:1)
07:28 Pravděpodobně Filip Přikryl se po nahrávce nové akvizice Martina Švandy prosadil a poteči hostujícího obránce obloukem trefil síť.
07:06 Gólman okříšek teď v souboji ztratil masku, a tak se hra na chvíli přerušila.
06:22 Matěj Jonák se rychle oklepal a už zase předvádí kvalitní výkon.
04:47 GÓL PSKC Okříšky! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #13 Roman Sedlák, asistoval #26 David Taflíř (0:1)
04:47 Odchovanec Dačic Roman Sedlák nyní v barvách Okříšek, teď Matěje Jonáka nachytal na švestkách a gólem z delší vzdálenosti dává dnes první branku tohoto turnaje. A já se ptám? Není to vlastně gól Dačic? :-)
03:46 Radek Kubeš si teď počíhal na svého soupeře a stylem ,,rameno na rameno' alá Tomáš Kubek ho poslal k zemi.
03:28 Souboj dvou nejmenších borců na hřišti skončil faulem na Filipa Přikryla.
02:22 Maty Jonák, teď podržel svůj tým a přesnými zákroky udržel stav 0:0.
01:31 Teď se před brankářem Okříšek objevil úplně sám Vojtěch Bartoň leč míček mu odskočil od čepele do nebeských výšin.
00:48 Úvodní hrozby máme za sebou, pořádnou šanci jsme však ještě neviděli.
00:00 Rozhodčí už dali pokyn na přípravu k zápasu, hráči obou celků si zakřičeli válečné pokřiky. Vše je připraveno.
00:00 Upozornění: Pozor! Pozor! Venku už se o slovo přihlásila paní zima, a tak je stav vozovky především ze směru od Jihlavy v kluzkém stavu. Kdo si tedy nechce nechat ujít tento svátek florbalu, nechť jede opatrně.
00:00 Dobrý den, vážení přátelé dobrého florbalu, dnes vás u onlinu zdraví David Černý. Hráči obou mužstev už se rozcvičují. Rozhodčími tohoto zápasu budou Jiří Kučera a Libor Štěcha. Za překlepy, pravopisné chyby a kostrbatý sloh se předem omlouvám :-)