5:6
    Matouš TESAŘ
    (Mosler)

DDM Dynamo Teplice - Florbal Sokolov 5:6p
branky: 12. Jiří Czerwenka, 19. Petr Šnejdar, 29. Dominik Drobný, 34. Jiří Günther, 56. Lukáš Jánský - 8. Aleš Hoch, 11. Štěpán Mosler, 23. Štěpán Mosler, 51. Patrik Soukup, 51. Štěpán Mosler, 65. Matouš Tesař; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 7:1; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: David Stojka 34 - Ondřej Heimerle 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostů, Jakuba Stejskala:
65:00 Komentář trenéra domácích, Pavla Podluckého: 'Pěkné, vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Dnes to chtělo i trochu štěstí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu do Sokolova.'
64:09 GÓL Florbal Sokolov! 5:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #16 Štěpán Mosler (5:6)
60:00 Střely za třetí třetinu: DDM Dynamo Teplice 7, Florbal Sokolov 12.
58:52 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:30 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #22 Lukáš Jánský bez asistence (5:5)
50:58 GÓL Florbal Sokolov! 4:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #34 Pavel Batista (4:5)
50:58 Jedna minuta hry a všechno je jinak.
50:26 GÓL Florbal Sokolov! 4:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:4)
50:14 Vyloučen hráč #67 Jakub Zeleník družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
49:06 Timeout DDM Dynamo Teplice
40:00 Střely za druhou třetinu: DDM Dynamo Teplice 9, Florbal Sokolov 13.
39:14 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
38:00 Veliké šance na obou stranách. Atraktivní podívaná.
33:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #11 Jan Kos (4:3)
29:35 Vyloučen hráč #6 Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
28:18 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #79 Dominik Drobný, asistoval #11 Jan Kos (3:3)
23:37 Vyloučen hráč #66 Petr Vandrovec družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání
22:33 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
20:00 Střely po první třetině: Florbal Sokolov 12, DDM Dynamo Teplice 11
19:38 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
19:38 Vyloučen hráč #34 Pavel Batista družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
18:59 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #14 Petr Šnejdar, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (2:2)
15:36 Fair play gesto ze strany Florbalu Sokolov. Nebezpečné rozehrávky se ujímá Dynamo Teplice.
12:18 Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil #15 Vojtěch Strejcovský.
11:38 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #6 Marek Šnobr (1:2)
10:55 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
10:26 GÓL Florbal Sokolov! 0:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (0:2)
07:50 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch bez asistence (0:1)
07:50 Brankáři domácího týmu nešťastně vyklouzl míček těsně za brankovou čáru a Florbal Sokolov se dostal do vedení.
01:17 Druhá tutovka domácího týmu. Střela bohužel opět mimo.