• 45 44:20
    13:4
    (Neckář)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 13:4
branky: 7. Jan Vokáč, 9. Jan Vokáč, 12. Jan Vokáč, 14. Jakub Raiminius, 16. Erik Kocur, 21. Jan Vokáč, 22. Erik Kocur, 23. Jan Vokáč, 33. Jan Jupa, 34. Jakub Raiminius, 35. Josef Jupa, 40. Jan Vokáč, 42. Erik Kocur - 25. Martin Prokopec, 32. Martin Prokopec, 39. Martin Prokopec, 45. Martin Prokopec; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Šimůnek 16 - Tomáš Heimerle 16; po třetinách: 4:0, 4:1, 5:3
45:00 Komentář trenéra hostů: Prohrané osobní souboje, psychická nestabilita a inkasované góly ve vlastní přesilovce, společně se štěstím ve hře soupeře, rozhodli zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely po třetí třetině 8:7.
44:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 13:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #31 Daniel Neckář (13:4)
41:05 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (13:3)
39:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (12:3)
38:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #42 Filip Nevšímal (11:3)
34:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #3 Pavel Souček (11:2)
33:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #23 Jakub Raiminius bez asistence (10:2)
32:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #18 Josef Jupa (9:2)
31:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #35 Martin Lukeš (8:2)
30:50 Vyloučen hráč #22 Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely po druhé třetině 8:7.
24:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:1
22:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:0
21:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #3 Pavel Souček (7:0)
20:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:0
15:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #23 Jakub Raiminius (5:0)
15:00 Střely po první třetině 13:6.
13:53 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #23 Jakub Raiminius, asistoval #22 Tomáš Kolodziej (4:0)
11:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (3:0)
11:35 Vyloučen hráč #78 Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
08:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #23 Jakub Raiminius (2:0)
08:06 Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
06:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (1:0)
00:55 Vyloučen hráč #60 Vojtěch Pavlovič družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání