2:6
    Marek KOUŘIL
    (Crla)

FBK Orel Bořitov - FBK Atlas Blansko C 2:6
branky: 17. Martin Menoušek, 27. Roman Mikulášek - 5. Patrik Crla, 24. Šimon Borek, 25. Patrik Crla, 28. Lukáš Kučera, 28. Lukáš Kučera, 37. Marek Kouřil; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek ? - Matěj Svoboda ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Děkujeme všem divákům utkání končí a poměr střel D:22 a H:27 pro nadšence statistiky
36:44 GÓL FBK Atlas Blansko C! 2:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #15 Marek Kouřil, asistoval #13 Patrik Crla (2:6)
36:44 Poslední hřebíček do rakve orlů nyní zasadil Atlas.Vzhledem k předchozímu dění se žádný zvrat nečeká
35:15 Borek opět prodlužuje svou střeleckou impotenci a netrefuje z velmi výhodné pozice
33:30 Blíží se nám konec utkání a emoce značně stoupají a tak doufáme, že náš Zdravotník nebude muset zastávat funkci patologa
32:10 Co bohužel nenabídnem našim věrným divákům je pohled motivovaných Orlů kteří se snaží s vypětím všech sil zápas otočit
31:15 Kroutil teď předvedl florbalovou krásu co se týkalo průniku po mantinelu ovšem zakončení je třeba vypilovat
29:57 Orel se snaží napodobit střemhlavý let sokola propadá se svou výkonností
27:46 GÓL FBK Atlas Blansko C! 2:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (2:5)
27:42 GÓL FBK Atlas Blansko C! 2:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #11 František Blažek (2:4)
27:42 Atlas zatápí pod kotlem lokomotivy Emil a odskakují po dvou bleskových brnakách na rozdíl tří branek. Na to Bořitov reaguje zvětšením a vysunutím svého forčekingu ovšem bez úspěchu
26:19 GÓL FBK Orel Bořitov! 2:3
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #29 Roman Mikulášek, asistoval #11 Michal Holík (2:3)
26:19 Orli se dostávají na kontaktní gól a opět tu máme vesnické drama
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:45 Laxní zakončení Borka chlapec by měl trochu máknout
24:50 GÓL FBK Atlas Blansko C! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #5 Šimon Borek (1:3)
24:50 Přesilovka využita a statistici si mohou znovu přerovnat procenta úspěšnosti v excelu.
24:23 Vyloučen hráč #16 Milan Zouhar družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za bránění ve hře
24:23 Bořitov tahá za záchrannou brzdu a máme tu první přesilovku
23:15 GÓL FBK Atlas Blansko C! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #11 František Blažek (1:2)
23:15 Blansko po krásném krosu Borek nekompromisně otáčí vývoj utkání na stranu atlasu.
22:00 Střelba tu je ale zařízení minula o kilometry
21:30 Bořitov teď pracuji na obratu, ale chtělo by to střelbu jak hlásí gólman Bořitova
20:00 Hra zatím bez výrazné změny. Orel přitřižená křídla a Atlas se snaží překonat střeleckou impotenci.
17:30 Orli neustále vylétávají ze svého hnízda a neúnavně se snaží ulovit svoji kořist v podobě balónku ovšem Atlas orla drží zkrátka.
16:20 GÓL FBK Orel Bořitov! 1:1
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil #21 Martin Menoušek bez asistence (1:1)
16:20 Tak toto je opravdu komplikace neboť Bořitov sice trošku šťastným ale přesto platným gólem vyrovnává
15:15 Blansko se snaží navázat na tradici svého nejslavnějšího podniku a ČKD a rozjíždí se jako parní lokomotiva Emil r.v. 1923. Zda bude mít dost páry ukážou až příští minuty.
14:30 Bořitov prověřuje pozornost bránkáře blanska ten ovšem zůstává ledově klidný
13:40 blansko vstupuje do druhé třetiny posíleno novými taktickými pokyny a hra začíná nabírat rychlost. Asi jako traktor zetor z kopce
13:01 První třetina nenabídla žádné drama ovšem čest obou vesnic je v sázce a za pár minut pokračujem.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:20 Kroutil stále akte svém forčekingu ale bezhlavě ztrácí síly. škoda má na víc.
12:00 Kroutil v obrovské šanci netrefil prázdou klec Bořitovského golmana
09:45 Jsme svědky nervydrásajícího derby dvou Vesnic kde vše připomíná vidláckou Bitku.
09:00 Bořitov má standartní situaci v rohu. Udeří z toho? Ne pouze branková konstrukce zazvonila a blonsko stále vede
07:40 narozdíl od průběhu zápasu kde se nic zajímavého nestalo, tak u zapisovatelů se probírá velikost penisu Dalibora Jandy naprosto genitální debata.
07:21 ořitov zaznamenává první střelecký pokus ovšem mimo
06:15 další rozehrávka blanska ovšem bořitov brání jako o život
05:20 Bořitovští Orli se snaží něco vymslet ovšem bez úspěchu
04:11 GÓL FBK Atlas Blansko C! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #44 Jiří Kroutil (0:1)
04:11 blansko konečně trefilo zařízení a crla nekompromisně zakonnčil z první ze vzduchu do prostřed brány
03:30 blansko se snaží dostat dlouhými nakopávanými balony dopředu ael zařízení netrefují
02:20 hraje se nahoru dolu ale víceméně nuda
00:29 Bořitov hlásí první újmu v sestavě16 vyžaduje ošetření naším zdravotníkem snad bude v pořádku
00:00 Dobrý den, příznivci floorballu čeká nás derby mezi Blanskem a Bořitovem přejeme příjemný zážitek