• 60 59:02
    6:8
    (Valečková)

Ivanti Tigers Jižní Město - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:8
branky: 4. Sabina Šnajberková, 7. Veronika Balejová, 10. Karolína Stůjová, 14. Kristýna Klecová, 23. Adéla Kubíková, 47. Anežka Pěnkavová - 29. Ivana Vachovcová, 31. Karolína Šteffelová, 32. Ivana Vachovcová, 34. Patricie Suchanová, 37. Lucie Bejčková, 37. Tetyana Voloshchuk, 55. Patricie Suchanová, 60. Patricie Suchanová; rozhodčí: Andrej Lipan - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 16 - Kateřina Valečková 35; po třetinách: 4:0, 1:6, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Dominika Steinbachová): Holky jsou ještě na jarních prázdninách a dokázaly hrát jen jednu třetinu a to nestačí. Důležitá facka před play off, která nám doufám pomůže a kvalitně se připravíme na tu důležitou část sezony. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí (Vít Procházka): Je s podivem, jak rozdílné výkony dokážeme podat v rozmezí ani ne 24 hodin. Dnes holky zaslouží absolutorium za neuvěřitelné odhodlání. Děkujeme paní zdravotnici za péči a padlým přeji brzké uzdravení. Díky i soupeři, sudím a divákům. Těšíme se na play-off.
59:59 Plzeň v tomto utkání ubránila své vedení a vítězí.
59:10 Domácí se nevzdávají a v šesti kombinují na útočné polovině.
59:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #31 Kateřina Valečková (6:8)
58:53 Domácí v šesti
58:02 Domácí Tigers na nic nečekají a vytváří tlak po celém hřišti.
57:30 Nebezpečnou střelu hostujícího týmu Janglová vychytala!
56:32 Hráčky Tigers se usadily na útočné polovině.
55:00 Máme před sebou posledních 5 minut zápasu.
54:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:7
54:00 Výhoz gólmanky Valečkové - rychlý protiútok - gól. 6:7
52:57 Pěkná střela Špačkové opět končí v rukou Valečkové.
49:53 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden tým si v posledních chvílí nevytvořil nebezpečnější šanci.
46:52 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:6
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #97 Anežka Pěnkavová, asistoval #14 Barbora Špačková (6:6)
46:52 A je vyrovnáno!
46:20 Přesilová hra zatím bez většího ohrožení branky soupeře.
45:06 Přesilová hra Tigers a velká šance na srovnání stavu.
45:05 Vyloučen hráč #2 Sára Bobková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
45:02 Bude se vylučovat!
44:10 Plzeň stahuje hru na 2 lajny.
43:20 Hráčky Tigers kontrolují hru na míčku.
40:12 Opět skvělý začátek třetiny hráček Tigers! Kateřina Sojková vyslala pěknou střelu, ale gólmanka hostů ve střehu.
40:00 Střely ve 3. třetině: Tigers 12 - Plzeň 7
40:00 Střely ve 2. třetině : Tigers 14 - Plzeň 12
39:59 Naprosto rozdílná třetina utkání, kdy Plzeň vstala z mrtvých a utkání se nám během devíti minut otočilo ve prospěch hostí.
38:37 Hráčky Tigers v útlumu, naštěstí Kristýna Janglová v pozoru při dalším protiútoku.
36:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Tetyana Voloshchuk, asistoval #98 Kamila Kaslová (5:6)
36:59 Další rychlý protiútok a Plzeň skóruje po šesté v řadě!
36:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (5:5)
36:04 Hráčky hostů se opět prosazují z rychlého protiútoku a máme vyrovnáno. 5:5!
33:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #89 Tetyana Voloshchuk (5:4)
31:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová bez asistence (5:3)
31:22 A máme tady další gól Plzně. Hráčky Ivanti Tigers v poslední pětiminutovce nezvládly udržet tempo ze začátku třetiny a díky tomu se nám skóre dramatizuje. 5:3
30:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #26 Karolína Šteffelová, asistoval #89 Tetyana Voloshchuk (5:2)
28:39 Hosté v plném počtu na hřišti.
28:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
28:22 Plzeň se prosazuje v oslabení!
24:37 Nebezpečná střela backhandem Stůjové gólmanka Valečková s přehledem kryje.
22:50 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #25 Adéla Kubíková, asistoval #17 Kateřina Sojková (5:0)
22:50 Krásná kombinace holek z Tigers po ose Šárová-Sojková-Kubíková končí gólem do odkryté klece! 5:0!
20:35 Do druhé části vlítl domácí tým opět s velkou aktivitou.
20:00 Střely v 1. třetině: Tigers 15 - Plzeň 5
19:20 Hostující tým na konci třetiny pohrozil dvěma rychlými protiútoky, na první gól v zápase každopádně stále čekají.
17:40 Velký závar před domácí brankou, kdy Kristýna Janglová musela vytáhnout zákrok jako od Dominika Haška. Ve spolupráci s obránci míček naštěstí nepřešel brankovou čáru.
15:34 První velká šance týmu Plzně! Gólmanka Janglová ale byla v pozoru.
14:36 Krásný zákrok Kateřiny Valečkové!
13:36 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #64 Kristýna Klecová, asistoval #26 Andrea Balcárková (4:0)
13:36 Kristýna Klecová pokračuje ve své fazóně z extraligy žen a přidává další branku Tigers!
11:50 Další velká šance Tigers! Konkrétně Barbora Špačková se dostala ke střele z první, kterou hostující gólmanka vykryla! Stav utkání nezměněn.
10:00 První polovinu první třetiny vidíme hru, která je plně v režii domácích Tigers.
09:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #97 Anežka Pěnkavová (3:0)
09:28 Dělovka od Karolíny Stůjové a krásný gól do růžku Plzeňské branky! 3:0!
08:25 Kateřina Vachudová teď skvělým obranným zákrokem zabránila gólu.
06:56 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #14 Barbora Špačková (2:0)
06:56 Krásná střela ze středu hřiště od Veroniky Balejové z krátkého výběhu končí gólem! 2:0!
03:08 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #38 Sabina Šnajberková, asistoval #14 Barbora Špačková (1:0)
03:08 Sabina Šnajberková otevírá skóre tvrdou ránou od mantinelu dnešního zápasu a Tigers se dostává do vedení!
01:35 Druhá lajna Tigers do zápasu vlétla neohroženě a ze začátku utkání jsme byli svědky nadějných akcí.
00:01 Zápas nám právě začal dámy a pánové.