• 60 59:54
    3:11
    (Španihelová)

FBŠ Jihlava - FBC ČPP OSTRAVA 3:11
branky: 5. Kateřina Bícová, 6. Kateřina Bícová, 52. Viktorie Váňová - 1. Kateřina Galnorová, 2. Magdaléna Přenosilová, 16. Andrea Luzarová, 19. Michaela Středulová, 22. Magdaléna Přenosilová, 27. Kristýna Klubalová, 30. Tereza Vytisková, 52. Radka Niemczyková, 57. Karolína Sigmundová, 59. Kateřina Galnorová, 60. Andrea Luzarová; rozhodčí: Vladimír Brož - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 40 - Kateřina Valášková 34; po třetinách: 2:4, 0:3, 1:4
60:00 Komentář trenéra Jihlavy Martina Kittlera: Utkání nevyšlo podle představ. Utekl nám začátek a po vyrovnání jsme neudrželi potřebnou koncentraci. Naše hra se zvedla až ve III. třetině, kdy už bylo těžké vývoj zvrátit a navíc jsme špatně naložili se svými šancemi. V tom nás soupeřky opět vyškolily.
60:00 Komentář trenéra hostí: Vzhledem k pozdnímu času zápasu a náročnému programu se nám úplně nedařilo tvořit tempo a držet koncentraci po celých 60 minut. I tak ale spousta dobrých rozhodnutí a dobře vyřešených situací. Kdybychom měli větší jiskru, branek mohlo padnou víc. Díky soupeři.
59:59 Střely: FBŠ Jihlava: 14, FBC Ostrava: 21
59:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #97 Andrea Luzarová, asistoval #58 Anna Španihelová (3:11)
59:49 Vyloučen hráč #11 Pavlína Boudná družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
58:08 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #86 Kateřina Galnorová, asistoval #44 Michaela Středulová (3:10)
56:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Karolína Sigmundová, asistoval #81 Barbora Soušková (3:9)
55:26 Růžičková předvádí další výborné zákroky.
51:13 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (3:8)
51:02 GÓL FBŠ Jihlava! 3:7
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #21 Viktorie Váňová, asistoval #24 Hanka Krčálová (3:7)
50:45 Vyloučen hráč #97 Andrea Luzarová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
47:07 Vyloučen hráč #24 Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:04 Dnešní den je velmi smutečný den, dnes už druhá zlomená florbalka.
43:38 Nebezpečná standartní situace končí blokem obrany.
42:04 Na hráčkách domácího celku jde vidět, jak je tento zápas pro ně náročný.
39:59 Střely: FBŠ Jihlava: 12, FBC Ostrava: 22
39:23 Domácí fanoušci podporují svůj tým k lepším výsledkům.
34:34 Hra je zastavena a hráčky Ostravy šly lovit svoji spoluhráčku za mantinel.
32:34 Jihlava po dlouhé době na polovině soupeře.
29:41 Smolná vlastní branka Jihlavy.
29:40 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:7
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #23 Tereza Vytisková (2:7)
28:57 Jihlava po dlouhé době na míčku, ale nedostává se do zakončení.
27:44 Na míčku je především tým z Ostravy.
26:33 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #86 Kateřina Galnorová (2:6)
25:00 Boudná předvedla vybornou akci, na jejím konci ztratila svou hůl a následně ji hledala.
24:15 Další výborný zákrok a další, Růžičková drží domácí.
21:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #7 Nikol Pitáková (2:5)
21:54 Po nádherné akci navyšuje Ostrava své vedení.
19:59 Střely: FBŠ Jihalva: 11, FBC Ostrava: 18
18:46 Ostrava konečně využívá jednu z šancí a zvyšuje vedení.
18:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #71 Karolína Bínová (2:4)
18:05 Obrovské štěstí na straně domácích, po střele jedné z hráček Ostravy zvoní pouze tyč.
15:24 Velkou chybu v rozehrávce Jihalvy Ostrava trestá,
15:23 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #97 Andrea Luzarová bez asistence (2:3)
14:08 Velmi vyrovnaný zápas, ale nebýt domácí brankářky, tak má Ostrava už vysoké vedení.
13:23 Držme všichni minutu ticha za zlomenou florbalku.
12:08 Zvoní tyč!!! Nenápadná, ale nebezpečná střela Šulové končí na tyči.
11:04 Obrovská šance hostů při situaci 2v1, ale míček letí mimo bránu.
10:00 Růžičková nám teď předvedla zákrok na úrovni legendárního Dominika Haška.Vynikající zákrok!!!!
08:50 Teď se hraje především na polovině domácího celku.
07:59 Růžičková teď podržela svůj řadou výborných zásahů.
07:40 Hraje se nahoru a dolů, cítím se jak na tenisovém zápase.
06:27 Nebezpečná střela hostů, ale Růžičková drží svůj tým.
05:58 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Kateřina Bícová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:2)
04:15 Jihlava snižuje střelou pod břevno.
04:14 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Kateřina Bícová, asistoval #25 Klára Šulová (1:2)
02:37 Tvrdá střela Šulové, ale hostující obránkyně blokují.
01:46 Dvě rychlé branky hostujícího celku. Jihlava by se měla probudit.
01:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #97 Andrea Luzarová (0:2)
00:26 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #86 Kateřina Galnorová bez asistence (0:1)