• 57 56:27
    2
    Tereza ZÁPOTOCKÁ

Florbalová akademie MB - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:2
branky: 3. Aneta Hlušičková, 6. Viktorie Vacardová, 6. Anežka Hradcová, 18. Nela Bártová, 40. Barbora Chmelařová, 50. Barbora Doležálková, 51. Aneta Hlušičková - 18. Laura Vytrhlíková, 21. Tereza Šalátová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Klára Dufková 28 - Aneta Švátorová 26; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Utkání rozhodl náš ospalý vstup do zápasu a vlastně celá první třetina. Standardně neproměňujeme i ty největší šance, kdy na nás doslova zívá prázdná branka. věřím, že zítra konečně vyhrajeme. Soupeřkám gratuluji k výhře.
60:00 Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Dnešní zápas byl chvilkama spíš florbalové utrpení, ale naštěstí jsme ho převážně měli pod kontrolou a dovedli jsme ho k povinnému vítězství. Díky soupeřkám za zápas.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: MB 10, Litvínov 10.
59:17 Dufková toho teď moc neviděla, naštěstí střelu hostů zblokovala Pivoňková.
57:59 Švejdová se pokusila překonat hostující gólmanku střelou z otočky, ale nevyšlo to.
56:27 Vyloučen hráč #14 Tereza Zápotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
55:28 Litvínov se pokouší překvapit Boleslav rychlými protiútoky a docela to funguje.
54:21 Zápotocká trefuje boční síť.
50:14 GÓL Florbalová akademie MB! 7:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #17 Klára Hukalová (7:2)
49:45 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (6:2)
49:45 Hradcová dobře zaclonila před bránou a Doležálková posílá balónek za záda Švátorové.
48:44 Rozehrávka pro Litvínov.
48:21 Dobrý pokus Hlušičkové, ale Švátorová byla pozorná.
47:33 Další střelu hostů Dufková vyráží před sebe a Kvapilová se přesouvá s míčkem za bránu.
46:25 Razantní střela Švejdové jde vysoko nad bránu hostů.
45:06 Litvínov ostřeluje bránu domácích. Zatím neúspěšně.
44:36 I potřetí je Boleslav úspěšná v oslabení.
43:54 Hlušičková propašovala balónek před bránu hostů a Švátorová musela zasahovat.
42:32 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
41:21 Hráčky Litvínova vstoupily do třetí třetiny s velkým nasazením. Jsou z toho i zajímavé šance. Poslední dorážka končí v boční síti.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: MB 12, Litvínov 6.
39:41 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #66 Barbora Chmelařová, asistoval #19 Nela Bártová (5:2)
39:15 V pořadí již třetí gól Litvínova, který neplatí. Podobně jako ve druhém případě hráčky skórovaly až po odpískání faulu.
39:09 Litvínov je teď velice úspěšný v získávání balónku, bohužel střelecky se hráčkám zatím moc nedaří.
38:01 Střelu Chmelařové Švátorová bez problémů chytá.
36:17 Švejdová trefuje pouze boční síť.
35:22 Pěkná kombinace Hájkové a Hlušičkové. Švátorová nakonec zasahovat nemusela.
33:06 Boleslavi se podařilo ubránit i druhé oslabení.
32:08 Kvapilová doběhla s míčkem až k bráně hostů, následuje faul a rozehrávat bude Boleslav.
31:05 Vyloučen hráč #85 Zuzana Hájková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:10 Bártová přestřeluje bránu hostů.
28:45 Teď pro změnu zvoní tyč u naší brány.
27:54 Domácí trefují tyč.
26:05 Šimůnková v obležení dvou soupeřek u mantinelu. Nakonec tam byl faul a rozehrávat budou domácí.
24:43 U balónku je teď více Litvínov. Většina střel jde ale úplně mimo boleslavskou bránu, takže Dufková může být prozatím víceméně v klidu.
20:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:2)
20:43 Teď už se zadařilo a Litvínov snižuje na 4:2.
20:05 Na buly opět úspěšnější tým hostů. Z následného útoku hráčky Litvínova dokonce vytěžily gól, ale ten bohužel pro ně padl až po odpískání faulu. Takže skóre se prozatím nemění.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: MB 11, Litvínov 14.
19:58 Repete souboje Vytrhlíková vs. Dufková. Tentokrát úspěšnější gólmanka domácích.
17:49 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #8 Klára Mečířová (4:1)
17:49 Vytrhlíková utekla bránícím hráčkám a v zakončení se nemýlila. Litvínov snižuje na 4:1.
17:16 GÓL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Bártová, asistoval #66 Barbora Chmelařová (4:0)
14:48 Suprová přihrávka Hlušičkové na Chmelařovou. Tahle akce si gól rozhodně zasloužila, ale hostující gólmanka byla proti.
11:40 Pivoňková prověřila hostující gólmanku. Ta se střelou neměla moc problémů.
10:02 Pochvala pro Dufkovou - tohle byl hodně důležitý zákrok v samém závěru oslabení.
08:59 Boleslav se ve vlastním oslabení probojovala až před bránu hostů. Střela Bauerové prosvištěla těsně nad horní tyčí.
08:05 Vyloučen hráč #5 Barbora Šimůnková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
07:08 Švejdová pod tlakem u mantinelu. Řeší to přihrávkou na Bauerovou a Boleslav zůstává u balónku.
05:56 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Anežka Hradcová, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (3:0)
05:56 Pěkná kombinace Kvapilové a Hradcové a máme tu další gól.
05:28 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #17 Klára Hukalová (2:0)
03:42 Kvapilová vybojovala míček u brány hostů. Střelecké pokusy Doležálkové ale blokují bránící hráčky.
03:12 Gól hostů neplatí, protože dorážející hráčka stála v brankovišti.
02:52 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #7 Eliška Pivoňková (1:0)
02:36 Bauerová blokuje střelu Vytrhlíkové.
01:13 Hukalové se podařilo propašovat přihrávku na Švejdovou a hostující gólmanka si připisuje druhý úspěšný zákrok.
00:46 Chmelařová hasí nebezpečnou situaci před boleslavskou bránou.
00:01 Úvodní buly pro Litvínov, ale k balónku se hned vzápětí dostává Hradcová.