• 60 59:31
    9:1
    (Maroszová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 9:1
branky: 1. Natalie Hurníková, 4. Adéla Feiková, 12. Nela Martiníková, 18. Natalie Hurníková, 23. Nikola Liberdová, 34. Vendula Maroszová, 41. Nikola Liberdová, 57. Terezie Gálová, 60. Nikola Liberdová - 3. Adéla Spoustová; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 19 - Jana Prátová 22; po třetinách: 4:1, 2:0, 3:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích Jiřího Veleckého: Dnes nás trochu mrzí druhá polovina druhé třetiny, kdy jsme trochu vypadli z role a dlouho nám trvalo, než jsme hru učesali. Jinak jsme měli zápas pod kontrolou a chtělo to jen vyšší produktivitu. Jinak jsme s víkendem spokojeni, tým se ztmeluje a mladé hráčky rozhodně nezklamaly. Je třeba v tom vydržet dále.
60:00 Střely ve 3. třetině 11:7, celkem 31:20
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 2 Feiková, Bulldogs - 22 Šípková
60:00 Vyjádření trenéra hostí Matina Broučka: Drama to dnes nebylo. Zápas přinesl spoustu šancí a musel diváka bavit. Díky všem a příště s lepším herním projevem
59:59 V posledních vteřinách ještě Martiníková našla volnou Gálovou a tu zázračně vychytala Prátová, čímž uchránila Bulldogs od desítky
59:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #87 Vendula Maroszová (9:1)
59:31 A končí to jako obvykle..
59:02 Po delší době jsou hosté zase na kolotoči díky pětce Moravcová, Dobešová, Maroszová, Liberdová, Hurníková.
56:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #72 Karolína Svobodová (8:1)
56:32 Svobodová na Gálovou a ta z první do sítě.
55:39 Pěkný výjezd a střela Martiníkové
54:48 Pohledná akce Bulldogs a pohotový zákrok Pytlíkové proti Brucháčkové.
53:25 V situaci 2 na 1 přestřeluje Mozdřenová.
52:50 Po tlaku domácích nastřeluje břevno na druhé straně Vlčková. Asi tak čtrnácté břevno celkem dneska..
51:07 Dalokonosná střela Svobodové a tak trochu nepřesné zakončení Moravcové.
49:11 Rady typu: 'Střílejte do brány!!!' prostě miluju. Teď to tu zaznělo několikrát.
48:06 Na druhé straně nastřelené břevno domácí branky a následný závar.
47:32 Průnik Feikové po křídle a zákrok Prátové po kličce na forhend
46:45 Zase akce první lajny domácích a zakončení Liberdové do břevna
44:50 Po delší době obtížnější zákrok Pytlíkové.
43:44 Domácí stále aktivně napadají a Bulldogs mají problém s rozehrávkou
41:38 Sovadinová nejprve na jedné straně do boční sítě a za chvíli na druhé blokuje dělo Hroudné.
40:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
40:11 A už se stalo! Maroszová našla před prázdnou bránou Liberdovou a je to 7:1!
40:01 Ve třetí části se taky zatím nic zvláštního nestalo, tak zdravíme Janu a Vendy na hory
40:00 Střely ve 2. třetině 7:6
39:36 Konvičná blokuje střelu Mlčouškové.
38:50 Znovu taková volnější chvilka, takže zdravíme zraněné opory domácích Lauru a Viky a přejeme brzký návrat na hřiště.
37:40 Martiníková sklepává na Gálovou a ta těsně míjí
37:25 Domácí oslabení přežívají v klidu
35:23 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
35:23 Gálová jde znovu ven ale veřejné mínění je toho názoru, že je to blbost, protože to bylo čisté
35:00 Eva z kola spočítala počet diváků přesně na 72
33:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #32 Nikola Liberdová (6:1)
33:40 Nicméně domácí oslabení přežili a po chvíli zafungovala osvědčená spolupráce mezi Liberdovou a Maroszovou
32:41 Teď se bránící čtveřice trochu ztrácí v pokynech: 'Nahoru!', 'dolů!', 'pojď!' a 'stáhni!'
31:23 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
31:23 Ale teď mají další možnost..
30:36 Hosté si připsali v přesilovce dvě střely
29:24 Čtveřice domácích teď chvíli točila pětici hostí.
28:36 Vyloučen hráč #27 Kateřina Perutková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
27:22 Do brejku se dostala Mikšlová ale netrefuje kasu.
25:22 Teď jsem akorát zaslechl: 'To bylo jako co, vole?'. Bohužel jsem neviděl, o co šlo..
24:21 Mozdřenová doráží střelu Sovadinové, rozhodčí vidí faul.
22:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
22:52 Teď už po 'střele' Hurníkové doráží pohodlně Liberdová
22:33 Faulovaná Liberdová z rohu na Hurníkovou a ta do bloku
21:09 Na hřišti se nic moc neděje. Ale nad ním v naší 'posilovně' už přes 45 minut šlape na kole Eva Barvíková, toho času na hostování v FBS Olomouc ...tímhle tempem by to stihla i do Olomouce na trénink
20:00 Střely v 1. třetině 13:7
19:59 Střelu na branku teď vyslaly Konvičná a Dobešová a pak už se nestalo nic.
18:55 Míček umřel... respektive je z něj placka..
17:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #32 Nikola Liberdová (4:1)
17:40 Liberdová si počkala s přihrávkou na nabíhající Hurníkovou a ta dává skoro do prázdné
14:27 Procházková po standardce vyslala dělovku na Pytlíkovou, ta chytá.
12:57 Zblokovaná střela Feikové končí na břevně
11:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #99 Alexandra Glasová (3:1)
11:04 No to jsou věci.. Martiníková svým typickým způsobem utekla (!?!) po levém křídle a pověsila míček nad rameno Prátové!
10:40 Akce domácích na jeden dotek a Hurníková netrefuje přesně
09:17 Sovadinová se pokusila dvakrát dorazit střelu Mozdřenové ale Prátová pokaždé zasáhla
08:40 Pytlíková zasahuje proti Porhajmové
07:32 Nejede čas i když se hraje..
05:19 Několik střel Liberdové během pár sekund.
03:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková, asistoval #86 Terezie Gálová (2:1)
03:39 Feiková si vyběhla z rohu a vymetla
02:45 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #26 Adéla Spoustová, asistoval #73 Adéla Mikšlová (1:1)
02:45 Spoustová doráží střelu Mikšlové a vyrovnává stav
01:22 Mozdřenová hledala Perutkovou (možná to bylo naopak), každopádně o něco delší přihrávka, než byla třeba.
00:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #87 Vendula Maroszová (1:0)
00:16 Naprosto snadno se ke střele dostala volná Hurníková a otevírá skóre
00:00 Dobré odpoledne, po včerejším palačinkovém dni, který se obešel jen s lehkými popáleninami a kdy si z Dubin y odvezly világoš Židenice je tady další zápas vítkovických juniorek. Dneska jsou soupeřem 'hejhafi', tedy Bulldogs Brno.