• 60 59:48
    6:4
    (Pešavová)

BLACK ANGELS - TJ Jablonné nad Orlicí 6:4
branky: 1. Zuzana Kuchařová, 18. Adriana Fricová, 24. Zuzana Kuchařová, 36. Adriana Fricová, 41. Adéla Kuchařová, 44. Denisa Vachulová - 17. Barbora Marková, 25. Eliška Pešavová, 47. Eliška Pešavová, 60. Barbora Marková; rozhodčí: Michal Větrovec - Daniel Fišer; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 23 - Nikola Dlouhá 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:2
60:02 Komentář vedoucího domácích p. Pavla Fryče: Vstoupili jsme do zápasu aktivně a hned v úvodu jsme šli do vedení. Celý zápas jsme odehráli v tempu a proti uzavřené obraně soupeřek. I přesto jsme se dostávali do mnoha šancí. Obdobně jako ve včerejším zápase, potřebujeme zlepšit koncovku. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas, a šťastnou cestu domu.
60:01 Komentář hostujícího trenéra p.Grus: Dnešní zápas nám prohrála naše vlastní nekoncentrovanost a nedisciplovanost. Děkuji domácím za zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 9, Jablonné - 13.
59:48 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 6:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #3 Eliška Pešavová (6:4)
59:20 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
59:20 Hráčky Jablonné hrají v šesti.
56:40 Frustrovaná Růžičková dohrála zbytečně hostující hráčku.
55:33 Churáčková robinzonádou drží tříbrankový náskok.
55:00 BA hrají tvrdě a nenechají Jablonné tvořit.
53:40 Růžičková už zvedala ruce, ale míček trefil jen tyč a šel ven.
52:20 Vinklerová obětovala své tělo a zachránila další protiútok soupeře.
51:43 Martínková vyslala svojí dělovku, ale vyprášila jen beton Dlouhé.
46:33 Nedůraz v brankovišti trestá Jablonné a snižuje na tři branky.
46:32 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 6:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #3 Eliška Pešavová bez asistence (6:3)
45:46 Košťálová přitvrdila muziku a jde si odpočinout.
45:45 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
43:44 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #82 Anna Vinklerová (6:2)
42:30 Domácí vstoupili do poslední třetiny aktivněji. Na brankářku hostí jde střela za druhou.
41:18 Střela Rektoříkové jen do lapačky brankářky Dlouhé.
40:10 Adéla Kuchařová krásným angličanem zvyšuje na 5:2
40:09 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #9 Denisa Vachulová (5:2)
40:00 Střely ve druhé třetině: BA 7, Jablonné 8.
38:50 Šance na obou stranách. Adéla Kuchařová netrefila pěknou nahrávku Vachulové a míček jí uskočil.
37:42 Fanklub domácích se probouzí a podporuje domácí za další brankou.
36:53 Další sportovní gesto od hostů a fair play přiznání. Tak to má být!
35:06 Fricová pověsila pod horní tyčku. Na góly na nájezdy je to 1:1.
35:05 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová z trestného střílení (4:2)
35:05 Kuchařová se otáčela a při střele byla faulována. Nařízeno bylo trestné střílení.
34:31 Košťálová faulovala, ale hosté odvolali signalizovaný trest. Pěkné gesto Jablonného.
32:31 Oslabení pro svěřenkyně Krátkého za jedna. Hosté opět nedokázaly ani vystřelit na branku.
30:30 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
30:08 Standardní obranné duo Svobodová - Kouřilová opět úspěšné. V obraně tedy za 1 s hvězdičkou.
29:11 Chovancová na poslední chvíli bere míček, Fricová pak na druhé straně záhy trefila tyč.
27:07 Hostům narostla křídla, Kyšková vybídla k dobrému zákroku Churáčkovou, která drží domácí.
24:51 Marková připravila náramně branku Pešavové a zase je to o gól.
24:50 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #3 Eliška Pešavová, asistoval #22 Barbora Marková (3:2)
23:31 Kuchařová Zuzana si po odpykání trestu spravila chuť dalším gólem.
23:30 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (3:1)
23:09 Jablonné během dvou minut ve výhod nedokázalo ani vystřelit.
22:18 Vinklerová dobře ukrojila cenné vteřinky v oslabení.
21:09 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
20:00 Střely po první třetině: BA 12, Jablonné 4.
19:42 Adéla Kuchařová ukázala hit ala NHL.
17:49 Zkušené hráčky domácích to vzaly na sebe a kapitánka Fricová dostává domácí opět do vedení!
17:48 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #26 Magdalena Folková (2:1)
16:51 Zuzana Kuchařová při chuti, v pěkné individuální akci nechala vyniknout brankářku Jablonného.
16:44 Marková si zkušeně potáhla míček a překonala Churáčkovou.
16:43 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #22 Barbora Marková z trestného střílení (1:1)
16:42 Jeden únik hostí končí záchrannou brzdou a uvidíme trestné střílení.
14:11 Jablonné hrozí primárně z brejkových situacích a jejich levá křídla jsou nebezpečná, ale zatím bez velkého výsledku.
11:32 Burianová se ocitla ve velké šanci, skóre se zatím nemění.
10:00 Vachulová sice jedna z nejmladších, ale v obraně hraje jako zkušená matadorka.
06:28 Burianová v dobré šanci jen do bloku, Vinklerová ještě z lepší pozice střílí nad.
04:15 Průnik hostující Gabrisové zastaven domácí obránkyní Vinklerovou.
03:08 Domácí aktivnější na začátku. Kuchařovic děvčata hezkou kombinaci nezakončila.
00:20 Prohrané buly Susan odčinila sesterskou souhrou a první brankou utkání.
00:19 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
00:01 Domácí Zuzka Kuchařová zápas zahájila prohraným buly.